Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Виж столицата на модата - Милано: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за езерото Гарда, Сирмионе и Верона, от Away

Виж столицата на модата - Милано: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за езерото Гарда, Сирмионе и Верона

Италия е страна, богата на история - заслужава си да я посетиш и ти! За всичко останало са се погрижили Away!

Екскурзия до Милано: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт:

Варианти на офертата:
На 13 - 16 Март 499.00 лв/255.13 на човек плати сега 152.05 лв / 77.74 € Разграбено
На 9 - 12 Април 489.00 лв/250.02 на човек плати сега 149.00 лв / 76.18 € Разграбено
На 10 - 13 Април 489.00 лв/250.02 на човек плати сега 149.00 лв / 76.18 € Разграбено
На 24 - 27 Април 569.00 лв/290.93 на човек плати сега 173.38 лв / 88.65 € Разграбено
На 8 - 11 Май 555.00 лв/283.77 на човек плати сега 169.11 лв / 86.46 € Разграбено
На 14 - 17 Май 569.00 лв/290.93 на човек плати сега 173.38 лв / 88.65 € Разграбено
На 15 - 18 Май 569.00 лв/290.93 на човек плати сега 173.38 лв / 88.65 € Разграбено
На 21 - 24 Май 569.00 лв/290.93 на човек плати сега 173.38 лв / 88.65 € Разграбено
На 7 - 10 Юни 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 24 - 27 Юли 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 26 - 29 Юли 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 28 - 31 Август 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 30 Август - 2 Септември 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 18 - 21 Септември 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 2 - 5 Октомври 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 16 - 19 Октомври 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
На 23 - 26 Октомври 589.00 лв/301.15 на човек плати сега 179.47 лв / 91.76 € Разграбено
Офертата включва
• Самолетен билет София - Милано - София, с включен ръчен багаж (1 брой чанта, сак или раница, 40х20х25см);
• Транспорт с комфортен туристически автобус (климатик, видеосистема, минибар);
• 3 нощувки със закуски в района на Милано;
• Водач представител на фирма Away по време на целия престой в чужбина.
Офертата не включва
• Такса престой в Италия (задължително доплащане към хотела) - 4 - 6 евро на човек, на ден.
Допълнителни услуги
С доплащане към туроператора:
• Трансфери от и до летището
- 28 евро на посока;
• Възможност за допълнителен самолетен багаж - със запитване към туроператора;
• Целодневна екскурзия по маршрут: Лаго Маджоре - Стреза - 35 евро;
• Целодневна екскурзия по маршрут: езерото Гарда - Сирмионе - 35 евро;
• Туристическа програма в Милано - трансфер до център на града, беседа с екскурзовод на български език - 18 евро + 3 евро слушалки;
• Туристическа програма във Верона - 18 евро (трансфери, паркинг, чек пойнт, професионален местен екскурзовод, слушалки);
• Туристическа програма - езерото Комо и едноименото градче - 35 евро;
• Промо пакет - всички гореизброени екскурзии - 125 евро (завява се и се заплаща в България - предварително);

Промо пакетът не включва следните:
• Посещение на Миланската катедрала/Duomo di Milano/ с местен екскурзовод на български език, приорити влизане и слушалки - 25 евро;
• Посещение на Миланската катедрала/Duomo di Milano/ с местен екскурзовод на български език, приорити влизане и слушалки+възможност за качване на терасите с асансьор - 40 евро.
Програма
Ден 1
Отпътуване от летище София с полет София - Милано. Посрещане на летище от представител на фирмата организатор. Организиран трансфер /срещу доплащане/. Отпътуване зя Милано. Пешеходна туристическа обиколка на италианския Ню Йорк - център на модата и банковото дело. Пешеходна разходка: Замъкът на фамилията Сфорца; Миланската катедрала - най-красивата готическа катедрала на юг от Алпите, строена по време на управлението на Джан Галеацо Висконти; Пасажът Виторио Емануеле; Музикалният театър Ла Скала - един от най-известните в света. Свободно време за шопинг. По желание /срещу доплащане/ -посещение на езерото Комо и едноименото градче. Комо носи славата на едно от луксозните и престижни места за почивка и живеене не само в Италия, но и в цяла Европа. Бреговете на езерото са осеяни с множество очарователни и романтични градчета, откриват се спиращи дъха гледки. Живописната обстановка е пленявала посетителите от векове, вдъхновявайки художници, писатели и поети. Отпътуване за хотел. Настаняване. Нощувка.

Ден 2
По желание (срещу доплащане) целодневна екскурзия по маршрут Лаго Маджоре - Стреза - Милано. Отпътуване за популярния курорт на брега на Лаго Маджоре - Стреза, наричана още "бижуто на езерото Маджоре". Стреза дължи славата си на грандиозните луксозни хотели, както и на пленителните гледка към Боромеовите острови и околните планини. Тези великолепни сгради с техния пищен интериор, често построени на мястото на по-ранни вили, все още са магнит за международни знаменитости. Панорамна обиколка по променадата на езерото със спирка и разходка из Стреза. Възможност за невероятно пътешествие с корабче до остров Изола Бела, известен с бароковия дворец Боромео и уникалната градина, чиито стъпаловидни тераси напомнят на вавилонските и остров Изола Мадре - най-големия от трите острова в Боромейския архипелаг. Нощувка.

Ден 3
Закуска в ресторанта на хотела. По желание (срещу доплащане) целодневна екскурзия по маршрут: Лаго ди Гарда - Сирмионе - Верона. Отпътуване за езерото Гарда. Кратък тур в Сирмионе - средновековен град крепост, построен на едноименния полуостров на езерото Гарда. Разходка в китното крайезерно градче Свободно време. Възможност за традиционен италиански обяд - пица, паста, фрути ди маре, италианско еспресо, джелато.... Отпътуване за Верона. Туристическа програма: Арена ди Верона - един от най-добре запазените римски амфитеатри в Европа; площад Бра - най-големият площад във Верона и един от най- просторните и внушителни в цяла Италия; Къщата на Жулиета; площад Деле Ербе - старият римски форум; Площад Синьория и улица Мацини. Възможност за вечеря. Връщане в хотела. Нощувка.

Ден 4
Закуска в ресторанта на хотела. Организиран трансфер до летище Милано (Бергамо). Полет Милано - София.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 12 Ноември 2024г до 3 Октомври 2025г.
  • С предварително записване на: 088 43* **** (скрит).
  • За подписване на договора е необходимо:
    - Да изпратите имейл на sales@away.bg с номерата на ваучерите и телефон за връзка;
    - В последствие ще Ви бъде изпратен имейл с линк и данни за вход в системата на Away, в която да попълните необходимите данни за вашето пътуване и да потвърдите Вашия договор.
  • Срок за доплащане на сумата към туроператора: до 20 дни преди датата на отпътуване.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая, при настанени съответно двама или трима.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и може да доплатите към туроператора за такава - 2 евро на ден.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Away

Екипът на Away е млад и амбициозен.

Компанията разполага с богат опит в международните отношения и организацията на пътувания и екскурзии по целия sвят. Нашата мисия е да предоставим персонализирано обслужване, което отговаря на специфичните потребности и очаквания на всеки наш клиент.

Отличаваме се със създаването на авторски програми за почивки и екскурзии, които предлагат уникални и иновативни преживявания. Всеки наш маршрут е внимателно планиран, за да осигури богато и пълноценно пътешествие, което да остава в сърцата и спомените на пътешествениците за дълго време.

В стремежа си да предлагаме гъвкави решения, ние обръщаме внимание на всеки детайл - от най-големите изисквания до най-малките нюанси, които могат да направят вашето пътуване незабравимо. Това подходящо отношение към детайлите ни позволява да създаваме изключителни пътешествени преживявания, които напълно отговарят на очакванията на нашите клиенти.

За успешното изпълнение на всяка задача, нашите клиенти разчитат на нашите висококвалифицирани експерти. Екипът ни се състои от професионалисти, които постоянно се обучават и развиват, за да осигурят най-високо ниво на професионализъм във всяко аспект на нашата дейност. Ние сме ангажирани с осигуряването на надеждно и качествено обслужване, което отговаря на динамиката на съвременния туристически пазар.

Ние предлагаме широка гама от разнообразни туристически услуги:
• Екскурзии в България, Европа и Азия - уникални авторски програми
• Екзотични пътувания - индивидуални и групови
• Круизни пътувания
• Почивки в България - морски, планински, балнео и бизнес туризъм
• Хотелски резервации, в хотели с различна категория в страната и чужбина
• Трансфери - индивидуални и групови
• Професионално екскурзоводско обслужване
• Детски и младежки лагери, зелени училища, пленери, образователни екскурзии
• Корпоративно обслужване, тийм билдинг мероприятия, семинари
• ВИП обслужване на клиенти, съдействие при бизнес пътувания в страната и чужбина
• Развиване на транспортна дейност със собствен и наемен автопарк

"Отпуснете се и се наслаждавайте на живота!"

Офертата е осигурена от МАДЖИКО ВИАДЖО ООД, ЕИК: BG203808619 (Away).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Виж столицата на модата - Милано: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за езерото Гарда, Сирмионе и Верона
58900лв / 30115

Не изпускай предложенията на
Away

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 27 пъти за 8 месеца.

Активни промо оферти:

Годишен технически преглед на лек автомобил
Топ цена: 64.99лв/33.23€
259 грабнати ваучера
ГТП
ГТП
Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Бургас, ул. Княз Борис I 28 088 43* **** (скрит) away.bg Понеделник - Петък: 09:00 - 16:00ч
Отзиви от клиенти (489)
Много сме доволни от екскурзията. Пътувахме спокойно, всички часове се спазваха, всичко като информация получих на мейл, за часовете, спирките, хотелите, екскурзовода.
Шьофьори ни бяха Гошо и Доката.
Екскурзовод Весела, невероятно културна и мила млада дама с омайващ глас и приказка.
Благодарим ви.
Здравейте на целия екип,днес се върнахме от екскурзията Италия и Швейцария .Искам да изкажа благодарности за всичко което видяхме и преживяхме
Препоръчвам и съм много доволна от организацията.Имате бижу в вашия екип и тя се казва Пролет, нашия екскурзовод,невероятно свършена работа от нейна страна и шофьора Рафи,научихме и видяхме много красоти .Малко натоварване, но това се забравя от красотата която видях
Доволни сме от организацията и от водачите ни,които се стараеха да сме максимално доволни.Шофьорът на автобуса също беше на ниво.Препоръчваме!
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Away

Away
Топ цена:
555
00лв
283
77
на човек
Виж столицата на модата - Милано: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за езерото Гарда, Сирмионе и Верона
1006
Цена на човек на ден: 139 лв/71.07 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 2.10-31.10Тръгване от: София
Away
Топ цена:
1089
00лв
556
80
на човек
Предколедна екскурзия до Австрия, Германия, Франция, Швейцария и Италия: 8 нощувки със закуски, плюс автобусен и самолетен транспорт
473
Цена на човек на ден: 121 лв/61.87 € Включени нощувки: 8Изхранване: ЗакускаПериод: 13.12-22.12Тръгване от: София
Away
Топ цена:
989
00лв
505
67
на човек
Предколедна екскурзия до Австрия, Германия, Франция, Швейцария и Италия: 8 нощувки със закуски, плюс транспорт
2 грабнати 325
Цена на човек на ден: 124 лв/63.40 € Включени нощувки: 8Изхранване: ЗакускаПериод: 13.11-22.12Тръгване от: Варна, Бургас, Сливен, Ямбол, Стара Загора, Пловдив, Пазарджик, София
Away
Топ цена:
1189
00лв
607
93
на човек
Предколедна магия в Европа: Екскурзия до Австрия, Германия, Франция, Швейцария и Италия с 8 нощувки и закуски, плюс самолетен транспорт
580
Цена на човек на ден: 133 лв/68.00 € Включени нощувки: 8Изхранване: ЗакускаПериод: 13.12-21.12Тръгване от: София
Away
Топ цена:
589
00лв
301
15
на човек
Коледен уикенд в Париж: Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за посещение на двореца Версай
2 грабнати 1267
Цена на човек на ден: 148 лв/75.67 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 7.12-26.12Тръгване от: София
Away
Топ цена:
689
00лв
352
28
на човек
Предколедно пътуване до Париж: Екскурзия с 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
2 грабнати 1252
Цена на човек на ден: 138 лв/70.56 € Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 3.12-26.12Тръгване от: София
Away
Топ цена:
659
00лв
336
94
на човек
Зимна приказка в Швейцария: Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за програма в Милано
1129
Цена на човек на ден: 165 лв/84.36 € Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 28.01-4.02Тръгване от: София, Варна, Бургас, Зтара Загора, Сливен, Пловдив, Пазарджик
Away
Топ цена:
689
00лв
352
28
на човек
Посети Барселона: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
3 грабнати 1502
Цена на човек на ден: 148 лв/75.67 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 27.09-20.11Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)