Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
AZIS - JUST LOVE на 14 Февруари в Арена 8888
Топ цена: 80лв
Инкомактив
Смяна на 4 гуми на лек автомобил
Топ цена: 34лв
Сервиз Автомакс 130
Годишен технически преглед на автомобил
Топ цена: 67.99лв
Пан Сервиз Ауто
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

На плаж в Аспровалта! Еднодневна екскурзия до Гърция, с транспорт и водач, от Глобул Турс

На плаж в Аспровалта! Еднодневна екскурзия до Гърция, с включен транспорт и водач

Имаш ли планове за 7 Юли, неделя? Защо не си направиш един хубав плаж в Гърция с предложението на Глобул Турс!

Еднодневна екскурзия до Аспровалта на 7 Юли, с включен транспорт и водач - за 34.50лв на човек, вместо за 55лв!

Програма:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: 7 Юли 2013 (Неделя).
  • С предварителна резервация, до 3 дни след закупуване на ваучера, на: 02/ 980 ** ** (скрит); 02/981 ** ** (скрит).
  • Екскурзията ще се проведе на 7 Юли (Неделя), с тръгване от София, в 6:00ч.
  • Ваучерът не включва медицинска застраховка - 2лв, която се доплаща към туроператора.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 3

Осигурено от Глобул Турс

Глобул Турс е вашата туристическа агенция. С автобус ще обиколите цяла стара и нова Европа, а с прекрасните самолетни круизи ще видите най-вълшебните места в света.

Офертата е осигурена от ГЛОБУЛ ТУРС ЕООД, ЕИК: 131359479 (Глобул Турс).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
На плаж в Аспровалта! Еднодневна екскурзия до Гърция, с включен транспорт и водач
Цена: 3450 лв

Не изпускай предложенията на
Глобул Турс

Запиши се
Регулярна цена:
55 ЛВ
Grabo oтстъпка:
37 %
Спестяваш:
20.50 ЛВ
Изтекла оферта! Офертата е грабната 23 пъти за 7 дни.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, Център, ул. Екзарх Йосиф 29 - безистена (офис) 02/ 980 ** ** (скрит), 02/ 981 ** ** (скрит) Понеделник - Петък: 10:30 - 17:30ч.
Отзиви от клиенти (760)
Прекрасно изживяване си беше
Благодаря за лекотата при пътуването и увлекателно интересните разкази на нашата екскурзоводка, за чудесно организираното време за по-дългия ни престой за да се насладим на красотички.
Благодаря и шофьорите за комфорта и безаварийното ни пътуване
Благодаря на всички участници в това красиво пътуване.
Много приятно изненадана останах от обслужването. Всичко мина както беше по обявената програма, маршрути и обиколки. Хотела беше доста приличен на възлово място , а не забутан и далеч от мястото за пешеходна разходка. Ако се чудите коя агенция да изберете, това е правилното място. Аз лично ще я използвам и в бъдеще.
Едно невероятно изживяване,страхотен професионализъм от страна на нашата екскурзоводка Ивета Борисова и шофьора Кирил, както и на другите представители на фирмата които бяха с нас и с които разглеждахме красивият Истанбул.. Всички разказваха толкова увлекателно,че просто не искаш да спират. Благодарим на Глобул Турс за страхотните професионалисти във вашата фирма. Отново ще пътуваме с вас.
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Глобул Турс

Глобул Турс
Топ цена:
15000лв
на човек
Усети магията на Родопите! Екскурзия до Златоград, Кърджали, Перперикон, Татул и Скалните гъби - нощувка със закуска, плюс транспорт
36:16:28 217
Цена на човек на ден: 75 лв.Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаВалидност: 25.04 - 5.11
Глобул Турс
Топ цена:
5300лв
на човек
Еднодневна екскурзия до Одрин - с нощен преход
6 грабнати 719
Цена на човек на ден: 53 лв.Изхранване: Без изхранванеПериод: 26.04-13.12Тръгване от: София, Ихтиман, Пазарджик, Пловдив, Димитровград
Глобул Турс
Топ цена:
15200лв
на човек
Фестивала на лалето в Истанбул: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт, посещение на Одрин и възможност за парка Емирган - сърцето на фестивала на лалето
12:16:28 2 грабнати 708
Цена на човек на ден: 51 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 1.05-4.05Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
28500лв
на човек
Лятна почивка в Кавала: Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на плажовете Амолофи и Неа Ираклица
363
Цена на човек на ден: 72 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 10.07-19.09Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
23000лв
на човек
Глобул Турс
Топ цена:
17500лв
на човек
Виж красивите гръцки плажове: Екскурзия с нощувка със закуска в Кавала, плюс транспорт, посещение на плажовете Амолофи и Неа Ираклица
428
Цена на човек на ден: 88 лв.Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 21.06-27.09Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
34000лв
на човек
Летни емоции в Кавала: Екскурзия с 4 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на плажовете Амолофи и Неа Ираклица
790
Цена на човек на ден: 68 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 16.07-4.09Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
79500лв
на човек
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)