Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-50%
-50%
За красиви нокти: Маникюр с гел лак
Цена: 17.50лв 35лв
BelAmi Studio - Park Center
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

За 14.02 и Карнавала на лимоните в Италия! 3 нощувки със закуски и транспорт, с опция за посещение на Лазурния бряг, от Save Tours

Св. Валентин и Карнавала на лимоните в Италия! 3 нощувки, закуски и транспорт

Празникът на влюбените наближава - защо не го съчетаеш с една чудна екскурзия до Италия за Карнавала на лимоните! И възможност за посещение на Венеция, Кан, Ница и Монако.

6-дневна екскурзия до пещерата Постойна, Лидо Ди Йезоло, Сан Ремо и Верона на 12-17 Февруари, с 3 нощувки със закуски и транспорт - за 279лв на човек, от Save Tours! Плати 99лв сега, а остатъка доплати към туроператора.

Офертата е за един човек и включва:
• Транспорт с автобус 3* от Бургас, Стара Загора, Пловдив и София;
• 1 нощувка със закуска в хотел 2/3* в Лидо ди Йезоло;
• 2 нощувки със закуски в района на Сан Ремо;
• Водач-представител на фирмата по време на пътуването.

Офертата не включва:
Гранични и пътни такси - 20 евро (задължително доплащане);
• Доплащане за отпътуване от Варна - 25лв;
• Входните таксите на посещаваните обекти и карнавала;
• Корабче до историческия център на Венеция - 30 евро;
• Един ден на Френската Ривиера и Мантон - 40 евро (билет за карнавала в Мантон - 10 евро правостоящи/ 5 евро за деца);
• Входна такса за пещерата Постойна - 25 евро;
• Настаняване в единична стая - 95лв.

Програма:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 12 Януари до 9 Февруари 2015г.
  • С предварително записване и доплащане на остатъка от сумата в офисите на туроператора, най-късно до 9 Февруари 2015г. Телефони: Бургас - 056/ 8** *** (скрит), Варна - 052/ 6** *** (скрит).
  • Екскурзията ще се проведе на 12-17 Февруари 2015г, с тръгване от Бургас, Стара Загора, Пловдив и София (и от Варна срещу доплащане).
  • Офертата е за един човек, настанен в двойна/тройна стая при пълна заетост, и включва: Транспорт с автобус 3*; 1 нощувка със закуска в хотел 2/3* в Лидо ди Йезоло; 2 нощувки със закуски в района на Сан Ремо; Водач-представител на фирмата по време на пътуването.
  • Офертата не включва (доплаща се клъм туроператора): Гранични и пътни такси - 20 евро (задължително доплащане); Доплащане за отпътуване от Варна - 25лв; Входните таксите на посещаваните обекти и карнавала; Корабче до историческия център на Венеция - 30 евро; Един ден на Френската Ривиера и Мантон - 40 евро (билет за карнавала в Мантон - 10 евро правостоящи/ 5 евро за деца); Входна такса за пещерата Постойна - 25 евро; Настаняване в единична стая - 95лв.
  • Ако пътувате самостоятелно, е възможно настаняване в двойна стая с друг клиент, който пътува самостоятелно. В такъв случай е необходимо да се свържете с туроператора преди закупуване на ваучер, за да се уточни дали има такава възможност за конкретната екскурзия.
  • Необходими документи и информация за пътуването: валидна лична карта или валиден задграничен паспорт (за лица под 18г нотариално заверена родителска декларация, даваща право на детето да пътува само или с единия си родител); медицинска карта за престой в чужбина; точен адрес и телефон.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 4

Осигурено от Save Tours

Save Tours е лицензиран туроператор и турагент с лиценз № 03548. Тази година отбелязва своя 20-годишен юбилей. Специализирани са в организирането на екскурзии и почивки в чужбина. Фирмата притежава нови, луксозни автобуси, разполагащи с всичко необходимо за да е комфортно вашето пътуване. Има офиси в Бургас, Варна и Добрич.

Защо да изберете Save Tours?
• Утвърдено име с дългогодишен опит в туристическия сектор;
• Сигурно и надеждно организиране на моята екскурзия или почивка;
• Голямо разнообразие от туристически дестинации;
• Коректно обслужване и дълъг списък с доволни клиенти.

Офертата е осигурена от СЕЙФ - ТУРС ООД, ЕИК: 102227916 (Save Tours).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Св. Валентин и Карнавала на лимоните в Италия! 3 нощувки, закуски и транспорт
Топ цена: 279лв

Не изпускай предложенията на
Save Tours

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 22 пъти за 28 дни.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Отзиви от клиенти (490)
Уникална екскурзия Испания, Френска ривиера и Италия! Организация на топ ниво. А думите за екскурзоводката Даниела Върбанова и шофьора Жоро ще бъдат малко каквото и да напиша. Даниела е една енциклопедия и страхотен човек! С грижа за нас туристите. Силно препоръчвам фирмата! Ние пак ще пътуваме с Вас!
Всичко беше перфектно, особено ръководителката Даниела, както и шофьора Жоро! С удоволствие пак ще пътуваме с агенцията! Благодарим много за всичко! 🩷
Покажи още ревюта

Още оферти от Save Tours

Save Tours
Топ цена:
39900лв
на човек
Екскурзия до Италия и Словения през Април: 2 нощувки с 1 закуска, плюс самолетен и автобусен транспорт, посещение на пещерата Постойна и възможност за Венеция
66:51:30 2 грабнати 634
Цена на човек на ден: 133 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 7.04-9.04Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
През Май до Париж: Екскурзия с 5 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт, посещение на Брюксел и възможност за Дисниленд и Версай
457
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 12.05-17.05Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Save Tours
Топ цена:
139900лв
на човек
Екскурзия до Скандинавия и фиордите: Виж Копенхаген, Осло, Стокхолм и Хелзинки с 6 нощувки, 3 закуски и самолетен транспорт
481
Цена на човек на ден: 200 лв.Включени нощувки: 6Изхранване: ЗакускаПериод: 18.08-25.08Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Посети Франция, Швейцария и Италия: Екскурзия с 5 нощувки с 4 закуски, плюс самолетен транспорт и посещение на Париж, Женева, Милано, Веве и Монтрьо
361
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 2.07-7.07Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
89900лв
на човек
До Лазурния бряг и Барселона: 4 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен билет
7 грабнати 1172
Цена на човек на ден: 180 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 3.05-7.05Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Екскурзия до Париж и Брюксел: 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт от Варна и възможност за посещение на Версай и Лувъра
512
Цена на човек на ден: 200 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 7.10-14.10Тръгване от: Варна
Save Tours
Топ цена:
109900лв
на човек
Екскурзия до Испания, Франция и Италия през Май: 5 нощувки със закуски и 3 вечери, плюс самолетен транспорт и възможност за Кан, Ница и Монако
8 грабнати 954
Цена на човек на ден: 184 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 16.05-21.05Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)