Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-38%
-38%
Педикюр с гел лак и 2 декорации
Цена: 40лв 65лв
Nanisimo Beauty Studio
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Ранни записвания за екскурзия до Египет: 5 нощувки на база All Inclusive в Хургада, плюс самолетен и автобусен транспорт, от Save Tours

Ранни записвания за екскурзия до Египет: 5 нощувки на база All Inclusive в Хургада, плюс самолетен и автобусен транспорт

Планираш ли вече накъде ще пътуваш догодина? Сега е идеалният момент да си запазиш една нова и интересна дестинация - с ваучер за Save Tours!

Екскурзия до Египет: 5 нощувки на база All Inclusive в Хотел Sea Gull Beach Resort****, Хургада, плюс самолетен и автобусен транспорт:

Варианти на офертата:
На 8 - 14 Март 899 лв на човек плати сега 249 лв Разграбено
На 13 - 19 Март 899 лв на човек плати сега 249 лв Разграбено
Офертата включва
• Самолетен билет Истанбул - Хургада - Истанбул с АК Pegasus с включен голям кабинен багаж с размери 55/40/20 до 7кг, с включени летищни такси;
• Трансфер с автобус Бургас - Истанбул;
• 5 нощувки на база All Inclusive с включени курортни такси в Хотел Sea Gull Beach Resort****;
• Водач - представител на фирмата.
Офертата не включва
Задължителни доплащания:
• Виза за Египет - 25 долара (заплаща се на летището в Хургада);
• Бакшиши.
Допълнителни услуги
Може да доплатите към туроператора за:
• Допълнителен чекиран багаж до 20кг - 25 евро;
• Тръгване от Варна - 34лв (двупосочно);
• Трансфери от София, Пловдив, Стара Загора, Сливен, Хасково по цени на редовните автобусни линии;
• Целодневна екскурзия до Луксор с включен обяд - 80 долара;
• Целодневна екскурзия до Райския остров - 50 долара;
• Целодневна екскурзия до Кайро с включен обяд- 90 долара;
• Джип сафари в пустинята - 50 долара;
• Доплащане за настаняване в хотел Titanic Beach***** в Хургада - 160 лв.
Програма
1 ден
Тръгване от Автогара Варна - 08:00ч, от ОМВ Мираж в Бургас, към Истанбул. Свободно време за пазар. Късния следобед трансфер до летище Сабиха Гьокчен за полет Истанбул-Хургада в 22:45ч на АК Pegasus. Трансфер до хотела. Настаняване. Нощувка.

2 ден
Закуска. Свободно време за плаж и развлечения. Обяд. Вечеря. Нощувка.

3 ден
Закуска. Свободно време или целодневна екскурзия до Кайро и Гиза с включена входна такса екскурзовод и обяд в местен ресторант. Посещение на едно от най- забележителните и величествени чудеса на света - Египетските Пирамиди - Хеопсовата Пирамида, Пирамидата на Хефрен и Пирамидата на Микерин, както и по малки пирамиди, разположени в близост до тях. Пирамидите в Гиза са най- старият и единственият запазен до днес паметник от 7 - те чудеса на Античният свят. От площадката в Гиза ще се насладите на откриващата се гледка към мегаполиса Кайро. Посещение на Сфинкса и Египетския музей /с включени входни такси/, съхраняващ историята на Древния свят. Късно вечерта връщане в Хургада. Вечеря. Нощувка.

4 ден
Закуска. Свободно време за плаж или целодневно посещение на Райския остров за почивка и шнорхелинг. Вечеря. Нощувка.

5 ден
Закуска. Свободно време за плаж или възможност за разходка из Арабската пустиня Badawya VIP с ATV, джипове, езда на камили и ориенталска програма с включен обяд. Вечеря. Нощувка.

6 ден
Закуска. Свободно време за плаж или целодневна екскурзия до Древния град Луксор с посещение на Луксор, Карнак, храма на Хатшепсут, Долината на Царете. Връщане в Хургада. Трансфер до летището за полет Хургада-Истанбул в 01:45 - 05:35ч с АК Pegasus.

7 ден

Отпътуване за България. По обяд пристигане.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 7 Октомври 2023г до 8 Март 2024г.
  • След издаване на ваучер е необходимо да направите резервация на сайта на туроператора, като следвате инструкциите. 5 дни преди датата на екскурзията на същия сайт ще бъде публикувана подробна информация за предстоящото пътуване. При затруднение, може да позвъните на: 087 89* **** (скрит).
  • Необходимо е сключване на договор с туроператора, най-късно до 5 дни след издаване на ваучер. При просрочване на тази дата, от страна на клиента се дължи неустойка към туроператора в размер на 20лв на човек.
  • Доплащането на остатъка от сумата към туроператора трябва да се извърши най-късно до 5 Март.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая, при настанени съответно двама или трима.
  • Медицинската застраховка при организирано пътуване е задължителна и офертата включва такава.
  • Необходими документи: задграничен паспорт, валиден шест месеца след датата на завръщане, за лица под 18г. - нотариално заверена родителска декларация, даваща право на детето да пътува зад граница.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 8

Осигурено от Save Tours

Save Tours е лицензиран туроператор и турагент с лиценз № 03548. Тази година отбелязва своя 20-годишен юбилей. Специализирани са в организирането на екскурзии и почивки в чужбина. Фирмата притежава нови, луксозни автобуси, разполагащи с всичко необходимо, за да е комфортно вашето пътуване. Има офиси в Бургас, Варна и Добрич.

Защо да изберете Save Tours?
• Утвърдено име с дългогодишен опит в туристическия сектор;
• Сигурно и надеждно организиране на моята екскурзия или почивка;
• Голямо разнообразие от туристически дестинации;
• Коректно обслужване и дълъг списък с доволни клиенти.

Офертата е осигурена от СЕЙФ - ТУРС ООД, ЕИК: 102227916 (Save Tours).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Ранни записвания за екскурзия до Египет: 5 нощувки на база All Inclusive в Хургада, плюс самолетен и автобусен транспорт
Топ цена: 899лв

Не изпускай предложенията на
Save Tours

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 27 пъти за 5 месеца.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Бургас, кв. Братя Миладинови, ул. Дунав 5, партер 087 89* **** (скрит) Понеделник - Петък: 09:00 - 17:30ч
Отзиви от клиенти (517)
Страхотно изживяване Благодаря на фирма Save Tours за емоциите, които изживяхме. Екскурзоводското обслужване в Петербург и Москва беше не просто на ниво, а надхвърли очакванията ми. Елена Брюсова в Петербург и Любов в Москва са изключително ерудирани, енергични, готови да отговарят на въпроси от всякакъв тип, да задоволят прищевките на всеки. А така интересно и увлекателно разказват, че човек може да ги слуша, без да му омръзне. Хотелите бяха изключително чисти. Препоръчвам да спестявате Ереван.
Добре организирана екскурзия из Скандинавия. За малко време видяхме и научихме много за тези страни. Благодарим на екскурзоводката ни Марияна за профисионалното отношение към нас, както и на шофbора Жоро.Препоръчвам!
Благодарим от сърце на целия екип на Сейф-Турс за прекрасната екскурзия! Отлична организация, точност, отзивчивост, изключително професионално отношение и отговорност от страна на екипа на фирмата и в частност на Мариана и Жоро към всички нас. Това беше едно прекрасно пътуване, наситено с незабравими впечатления и спомени. Изключително сме доволни от фирма Сейф-Турс, от избора на дестинациите и не на последно място от цената на екскурзията, която беше истински подарък. Препоръчвам горещо!
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Save Tours

Save Tours
Топ цена:
89900лв
на човек
Екскурзия до Германия, Франция и Белгия: 3 нощувки с 2 закуски, плюс самолетен транспорт
41:55:44 199
Цена на човек на ден: 225 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 8.11-11.11Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
89900лв
на човек
Екскурзия до Швейцария, Франция и Германия през Ноември: 4 нощувки с 1 закуска, плюс самолетен транспорт от Варна
41:55:44 150
Цена на човек на ден: 180 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: Без изхранванеПериод: 4.11-8.11Тръгване от: Варна
Save Tours
Топ цена:
129900лв
на човек
Есенна екскурзия до Португалия и Испания: 7 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен транспорт
807
Цена на човек на ден: 163 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: ЗакускаПериод: 22.10-29.10Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
89900лв
на човек
Екскурзия до Коста Брава - крайбрежието на Барселона: 5 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт
821
Цена на човек на ден: 150 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 29.09-4.10Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
84900лв
на човек
Екскурзия до Испания през Ноември: 4 нощувки със закуски и вечери в Торемолинос, плюс самолетен транспорт, програма в Малага и възможност за Гибралтар и Марбея
956
Цена на човек на ден: 170 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 1.11-25.11Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
155500лв
на човек
Save Tours
Топ цена:
69900лв
на човек
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
За Черния петък в Западна Европа: Екскурзия до Лондон, Париж, Антверпен и Брюксел с 5 нощувки и 4 закуски, плюс самолетен транспорт
710
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: Без изхранванеПериод: 28.11-3.12Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)