Удължаване и сгъстяване на мигли, от S. P. Make-up Studio

Удължаване и сгъстяване на мигли

Времето за теб е ценно и не искаш да губиш всеки ден от него в гримиране? С ваучер за предложението на S. P. Make-up Studio ще решиш този проблем!

Удължаване и сгъстяване на мигли:

Варианти на офертата:
С 3D техника 34.90 лв вместо 70 лв Грабни
С техника Нежен обем 34.90 лв вместо 70 лв Грабни
С техника Руски обем 39.90 лв вместо 85 лв Грабни
Стъпки
• Изолиране на долния клепач от горния с помощта на специални колагенови лепенки (пачове за очи);
• Почистване на миглите на горния клепач със специални продукти;
• Поставяне на мигли според избраната технология с висококачествено лепило за мигли.
За процедурата
Процедурата за поставяне на миглите отнема между 60 и 120 минути, като след това на 2 - 3 седмици се прави поддръжка, за да се допълнят липсващите косъмчета. Поддръжката трае от 60 до 90 минути, в зависимост от степента на липсващите косъмчета.

3D технологията не само увеличава дължината и дебелината на миглите, но и техния брой. Техниката включва прикрепване на снопчета от няколко мигли (3 - 12 броя), към всяка естествена. Независимо от метода, който изберете, можем да постигнем както "кукленски", така и естествен вид. Поставени и премахнати правилно, удължителите не вредят на вашите собствени мигли.

Обемните мигли или по-точно "Руски обем", (наричани още "Мега обем") са най-гъстите мигли в сравнение с другите техники за миглопластика. При този метод върху всяка естествена мигла се поставя ръчно направено ветрило, което има 5-10 и повече косъмчета, които се събират в едно общо дъно. Все пак няма как да се направят невъзможни неща и ефекта зависи също и от вашите естествени мигли. При всички случаи ще се радвате на красиви, по-плътни и черни мигли, без да губите ценно време сутрин, докато нанасяте спирала.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 13 Януари до 11 Май 2023г.
  • С предварително записване на: 087 79* **** (покажи).
  • Услугата се извършва само при предоставяне на номер и секретен код или QR код на ваучер при посещението.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от S. P. Make-up Studio

Силвия Панайотова е професионален гримьор, дипломирана с отличие в сферата. Предлага дневен, вечерен, празничен, сватбен, арт грим, както и индивидуални уроци по самогримиране.

Офертата е осигурена от СН-ГРУП ООД, ЕИК: 204471336 (S. P. Make-up Studio).
Удължаване и сгъстяване на мигли
Цена: 3490 лв Грабни ваучер
Регулярна цена:
70 ЛВ
Grabo oтстъпка:
50 %
Спестяваш:
35.10 ЛВ
13грабнати ваучера

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Пловдив, ул. Генерал Данаил Николаев 74 - 76, Салон Харем 087 79* **** (покажи) С предварителна уговорка
Отзиви от клиенти (13)
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)