Отзиви от клиенти за Дентална практика Only Smile:
hrisi
5
Останах много доволна от професионалната грижа на доктора. Препоръчвам да посетите практика Only Smile!
Много съм доволна от работата на зъболекаря. Работи внимателно и професионално. Напълно си заслужава петте звезди, които му поставям.
Емил
5
Преди седмица посетих д-р Кузманов за почистване на зъбен камък, процедурата продължи около 35 минути( случвало ми се е да ме претупат за 7-8 минути с ваучер), беше внимателен с индивидуален подход към клиента предвид съветите които ми даде. Препоръчвам!
Д-р Кузманов е изключително внимателен и работи много професионално. Обяснява подробно и вдъхва доверие. Кабинетът е чисто нов, модерен и много чист. Останах изключително доволна от услугата. От избелването ефектът беше видим веднага,а почти нямах чувствителност. Препоръчвам на 100% и бих се върнала
Нели
5
Изключително доволна съм от посещението си при д-р Кузманов. Беше много внимателен, а почистването на зъбен камък премина безболезнено. Работи спокойно и професионално. С удоволствие бих посетила отново!
Тихомир
5
Професионално отношение и внимателен подход. Въпреки неприятната манипулация, д-р Кузманов, успя да превърне посещението ми в безпроблемно изживяване. Благодаря!

