Отзиви от клиенти за Модна агенция Дани Стил:
Цанко
1
Много зле! Не препоръчвам!
Цялата сесия беше не повече от 15 мин., претупана работа.
Накрая дори не ни бяха изпратени 100 кадъра. А около 90, като от тях стават, не повече от 5-6.
Заспали, гледащи настрани - всичкото се брои за кадър!
Цялата сесия беше не повече от 15 мин., претупана работа.
Накрая дори не ни бяха изпратени 100 кадъра. А около 90, като от тях стават, не повече от 5-6.
Заспали, гледащи настрани - всичкото се брои за кадър!
Iva
1
За съжаление получените снимки не отговарят на очакванията ни – има проблеми с осветление, фокус и кадриране. Постановката и композицията не са добре издържани, фонът и реквизитът са прекалено натоварени, а част от кадрите са неподходящо изрязани.Крайният резултат се различава от примерите в оферта.
Снимките са с много лошо качество. Няма да отида отново. Не са обработени и светлина е лоша.
cvetina
5
Страхотно отношение и внимание към детайла!
Посещаваме студиото за втора година,качеството е на ниво,препоръчвам горещо!
Посещаваме студиото за втора година,качеството е на ниво,препоръчвам горещо!


