Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
AZIS - JUST LOVE на 14 Февруари в Арена 8888
Топ цена: 80лв
Инкомактив
-50%
Годишен технически преглед на автомобил
Топ цена: 67.99лв
Пан Сервиз Ауто
-30%
-30%
Мини мастер курс "Свиря на китара - какво не ми достига?"
Цена: 131лв 187лв
Музикална школа Светоусещане
-17%
-17%
Пастиране и полиране на автомобил
Цена: 287лв 345лв
Shining Polishing Auto
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

На плаж в Гърция! Еднодневна екскурзия до Паралия Офринио през Август или Септември, от Globus Tours

На плаж в Гърция! Еднодневна екскурзия до Паралия Офринио през Август или Септември

Паралия Офринио е туристическо селище, разположено на залива Орфано в гръцката област Кавала. А с Globus Tours имате страхотната възможност да тествате как са плажовете и морската вода!

Еднодневна екскурзия до Паралия Офринио на 26 Август или 16 Септември
- за 33лв на човек!

Офертата включва:
• транспорт от София с автобус 2*/3*;
• водач по време на пътуването;
• медицинска застраховка с покритие 2000 евро на ЗК Уника за лица до 65 ненавършени години.

Офертата не включва:
• входните такси на посещаваните обекти;
• медицинска застраховка с покритие 2000 евро за лица oт 65 до 79 ненавършени години - 1лв (лица над 79г не се застраховат).

Програма:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 3 Август до 23 Август 2017г.
  • С предварителна резервация веднага след издаване на ваучера (и най-късно до 23 Август) на: 02/ 980 ** ** (скрит); 02/ 980 ** ** (скрит).
  • Екскурзията ще се състои на 26 Август или 16 Септември, с отпътуване от София.
  • Един ваучер е за един човек.
  • Офертата включва:
    • транспорт с автобус 2*/3*;
    • водач по време на пътуването;
    • медицинска застраховка с покритие 2000 евро на ЗК Уника за лица до 65 ненавършени години.
  • Офертата не включва:
    • входните такси на посещаваните обекти;
    • медицинска застраховка с покритие 2000 евро за лица oт 65 до 79 ненавършени години - 1лв (лица над 79г не се застраховат).
  • Необходими документи и условия на пътуване: лична карта. Няма паспортни, визови, медицински и здравни изисквания, свързани с пътуването. Има възможност за сключване на допълнителен застрахователен договор за покриване на разходите в случай на отказ от пътуване от страна на потребителя и допълнителен застраховатен договор.
  • Туроператорът не носи отговорност при промяна на музейните такси и работното време на музеите. Посочените такси са съгласно информацията, поместена в сайтовете на посочените туристически обекти. Възможно е да настъпят промени. Туристическата агенция си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата по независещи от нея причини и не носи отговорност за туристи, недопуснати от съответните гранични власти.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 1

Осигурено от Globus Tours

Агенция Globus Tours е лицензиран туроператор с удостоверение за регистрация № 05276 и застрахована по смисъла на чл.42 от Закона за Туризма в застрахователна компания Булстрад Виена Иншуърънс груп.

Globus Tours вече седем години работи за вас. Благодарение на доброто сътрудничество и взаимна работа с партньорите от чужбина и страната агенцията успява да постигне качество на предлаганите туроператорски услуги и да осигури най-доброто, да спечелим доверието на клиентите, което е най-високата оценка!

Прочети още
Офертата е осигурена от "Глобус Турс" ООД, ЕИК: BG131188804 (Globus Tours).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
На плаж в Гърция! Еднодневна екскурзия до Паралия Офринио през Август или Септември
Топ цена: 33лв

Не изпускай предложенията на
Globus Tours

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 14 пъти за 20 дни.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, Център, бул. Патриарх Евтимий 58, партер 02/ 980 ** ** (скрит), 02/ 980 ** ** (скрит) Понеделник - Петък: 10:00 - 18:00ч.
Отзиви от клиенти (154)
Бързо и коректно обслужване! Благодаря на екипа!
Много съм доволна от почивката в Паралия Катерини,перфектна организация от екскурзоводката Розалина Димитрова ,благодарности на шофьора Методи. Екскурзията се проведе от 12 до 17 август.
Покажи още ревюта

Още оферти от Globus Tours

Globus Tours
Топ цена:
46300лв
на човек
Релакс в Паралия Катерини: 5 нощувки със закуски, плюс транспорт
29 грабнати 3744
Цена на човек на ден: 78 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 25.06-6.09Тръгване от: София, Дупница, Сандански, Благоевград
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)