Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Септември в Златни пясъци: Нощувка със закуска и вечеря, плюс паркинг и минерален басейн, от Хотел Журналист

Изпратете лятото с няколко дни в Хотел Журналист, който ви очаква в Златни пясъци за незабравима почивка!

1 нощувка със закуска и вечеря:

Варианти на офертата:
В периода 1 - 15 Септември - в двойна стая 51.00 лв/26.08 на човек Разграбено
В периода 1 - 9 Септември - в тройна стая 49.50 лв/25.31 на човек Разграбено
В периода 10 - 15 Септември - в тройна стая 40.00 лв/20.45 на човек Разграбено
Офертата включва още
• Басейн с топла минерална вода;
• Шезлонги и чадъри при басейна;
• Wi-Fi интернет;
• Паркинг;
• Ползване на детски кътове и площадки;
• Игрище за минифутбол;
• Тенис на маса;
• Ползване на сейф на рецепция.
Изхранване
Закуската и вечерята са на блок маса. По време на вечерята са включени напитки - наливни бира, бяло вино, червено вино, розе, безалкохолни.
За помещенията
Всички стаи са с климатик, балкон, баня с душ, кабелна телевизия, в цената е включен безплатен паркинг и безплатен Wi-Fi на територията на комплекса. Има безплатни сейфове на рецепция.

Двойните стаи са със спалня или с 2 отделни легла (според наличността).

Тройната стая е с 3 отделни редовни легла.
Настаняване с деца
Дете до 2 ненавършени години се настанява безплатно при родителите. Кошарка по заявка - безплатно.

За дете от 2 до 12 ненавършени години, настанено на допълнително легло в двойна стая, се заплащат на рецепция 30лв на ден.

За дете над 12 години или трети възрастен на допълнително в двойна стая се заплащат но рецепция 38лв на ден.
Допълнителни услуги
Може да доплатите на рецепция за:
• Кът за електронни игри и билярд;
• Вестници и списания, на рецепция.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 1 Септември до 15 Септември 2024г.
  • С предварителна резервация на: 088 59* **** (скрит).
  • Необходимо е да представите номер и секретен код на ваучер при настаняване.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в:
    - двойна стая, при минимум настанени двама пълноплащащи;
    - тройна стая, при минимум настанени трима пълноплащащи.
  • Клиентите могат да ползват плаж Кабакум, който се намира в близост до хотела и разполага със свободна и платена зона.
  • Няма ограничение за броя ваучери на един клиент и комбинирането им с цел удължаване на престоя.
  • Домашни любимци не се допускат.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 2

Осигурено от Хотел Журналист

Хотел Журналист - Златни пясъци се намира сред ботаническа градина с разнообразие от дървесни видове, разположена на площ от 45 декара. Базата разполага с детски кътове и площадки, външен басейн с топла минерална вода и с прекрасен бар, шезлонги и чадъри, плажно заведение, основен ресторант с тераса, лоби бар, игрище за минифутбол, тенис на маса, кът за електронни игри и билярд, бизнес център, конферентна зала с капацитет 60 места и лятно кино. Комплексът е подходящ за различни спортни дейности и възстановителни терапии. Разполага със собствена градина, в която се се отглеждат био зеленчуци.

Всяка хотелска стая разполага с климатик, хладилник, телевизор с кабелна телевизия, телефон, санитарен възел с душ, балкон с прекрасен изглед към морето и парка. За гостите са осигурени безплатен WiFi и безплатен паркинг.

Хотел Журналист
се намира на около 3 км от центъра на Златни пясъци. Спирката на редовните автобусни линии до Варна и Златни пясъци е непосредствено пред входа на комплекса. Разстоянието до град Варна е 12 км, а летище Варна е на 20 км.

Офертата е осигурена от РОЯЛ КЛУБ ЕООД, ЕИК: BG176063723 (Хотел Журналист).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Септември в Златни пясъци: Нощувка със закуска и вечеря, плюс паркинг и минерален басейн
4000лв / 2045

Не изпускай предложенията на
Хотел Журналист

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 4 пъти за 14 дни.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Златни пясъци, Международен дом на журналиста 088 59* **** (скрит) 24/7
Отзиви от клиенти (9)
Приличен хотел. Имах по-високи очаквания, но за непретенциозни хора бива. Малкото и тясно двойно легло в стаята е минус. Закуската е бедна с некачествени колбаси. Вечерята бива, освен ако не си вегетарианец. Парка към хотела е занемарен, не го поддържат достатъчно. Плажът към хотела е затворен. За съжаление бара към бъсейна не приема плащания с карти.
Благодаря, има смисъл да се съхрани хотела, затова пожелавам да се положат още грижи за подобряване престоя на гостите ви!
Успешен сезон!
Покажи още ревюта

Още оферти от Хотел Журналист

Хотел Журналист***
Топ цена:
94
00лв
48
06
на човек
Лято в Златни пясъци: Нощувка със закуска и вечеря, плюс басейн и паркинг
85:11:31 136 грабнати 9215
Цена на човек на ден: 50 лв/25.56 € Включени нощувки: 1Изхранване: Закуска и вечеряВалидност: 1.06 - 31.08
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)