Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Септемврийска почивка в Чешме! 7 нощувки на база All Inclusive в Grand Hotel Ontur 5*, от Verso Travel

Септемврийска почивка в Чешме! 7 нощувки на база All Inclusive в Grand Hotel Ontur 5*

Насладете се на чудните плажове на турското егейско крайбрежие! Курортът Чешме ви очаква за една незабравима луксозна почивка през Септември, осигурена от Verso Travel!

7 нощувки на база All Inclusive в Grand Hotel Ontur 5*, Чешме, с настаняване на 15 Септември 429 лв на човек плати сега 100 лв Разграбено

Офертата включва:
• 7 нощувки на база All Inclusive (закуска, обяд, вечеря, междинни хранения, алкохолни и безалкохолни напитки - местно производство, без ограничение);
• Обслужване на място от представител на фирмата партньор.

Офертата не включва:
• Транспорт с лицензиран автобус и застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с покритие 5000 евро - 110лв на човек двупосочно с възможност за тръгване от София, Пазарджик, Пловдив, района на Димитровград, на 14 Септември.
• Допълнителни екскурзии;
• Разходи от личен характер.

Информация за Grand Hotel Ontur 5*:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 23 Май до 31 Август 2018г.
  • С предварителна резервация и подписване на договор с туроператора до 3 работни дни след издаване на ваучер на 02/ 44 *** ** (скрит), 088 56* **** (скрит) или office@verso.bg;
  • Доплащането на остатъка от сумата се извършва към Verso Travel най-късно до 31 Август.
  • Настаняването в хотела е на 15 Септември.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в стандартна двойна стая, при двама настанени.
  • Офертата включва:
    • 7 нощувки на база All Inclusive (закуска, обяд, вечеря, междинни хранения, алкохолни и безалкохолни напитки - местно производство, без ограничение);
    • Обслужване на място от представител на фирмата партньор.
  • Офертата не включва:
    • Транспорт с лицензиран автобус и застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с покритие 5000 евро: 110лв на човек двупосочно с възможност за тръгване от София, Пазарджик, Пловдив, района на Димитровград, на 14 Септември.
    • Допълнителни екскурзии;
    • Разходи от личен характер.
  • Други доплащания към туроператора:
    - Едно дете до 13 ненавършени години, настанено с един възрастен в единична или с двама възрастни в двойна стая - безплатно (доплаща само за транспорт, ако пътува с автобус);
    - За трети възрастен, настанен на допълнително легло - 300лв;
    - За единична стая - 180лв;
    - За две деца до 13 ненавършени години, настанени с двама възрастни в двойна стая: 210лв;
    - За настаняване на трима възрастни и 1 дете до 13 ненавършени години в двойна стая е необходимо да се грабнат 2 ваучера и да се доплатят 330лв.
  • Необходими документи: задграничен паспорт с 3-месечна валидност към датата на заминаване; За деца до 18г, пътуващи без родители или с 1 родител е необходима нотариално заверена декларация от родителите (оригинал и 2 копия).
  • Настаняването в автобуса става според датата на записване. За седалки на първите два реда в автобуса се доплаща по 20лв на човек.
  • Настаняването в хотела е след 14:00ч, а освобождаването на стаите до 12:00ч.
    В деня на пристигане преди (12:00ч) и в деня на напускане след (12:00ч) всички услуги в хотелите се ползват срещу заплащане, включително храните и напитките.
    Престоят ви в хотела започва с обяд и приключва със закуска, последния ден.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Verso Travel

Verso Travel е лицензиран български туроператор, осъществяващ своята дейност на българския и международен туристически пазар. Екипът е формиран от млади и амбициозни хора със завършено висше образование в сферата на туризма.

"Амбицията ни е сбъдване на вашите мечти, водейки ви на най-красивите кътчета на Земята. Като искаме да ви напомним, че едно от тях е България. Желанието ни е да сме ви полезни, като отговаряме бързо и адекватно на вашите запитвания!".

Защо да пътувате с Verso Travel?
• защото пътуваме с луксозен автобус - SETRA 415 HD, който предлага максимален комфорт на пътниците;
• защото в Петък от София тръгваме в 16:00ч и не изпускате целия работен ден;
• защото пристигаме в хотелите около обяд и не чакате дълги часове на рецепция до настаняване;
• защото тръгваме от хотелите в ранния следобед и не чакате на рецепция до смрачаване;
• защото по време на пътуването ще бъдете обгрижвани с кафе, чай и вода;
• защото пътуваме само по магистрали в България и не удължаваме пътуването с излишни спирки;
• защото предлагаме по-малко на брой, но само качествени хотели в различен ценови клас;
• защото имате възможност да работите с нас изцяло онлайн и пестите време, средства и нерви;
• защото ви обслужваме с усмивка :)"

Офертата е осигурена от ВЕРСО ТРАВЪЛ ООД, ЕИК: BG200822439 (Verso Travel).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Септемврийска почивка в Чешме! 7 нощувки на база All Inclusive в Grand Hotel Ontur 5*
Топ цена: 429лв

Не изпускай предложенията на
Verso Travel

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 18 пъти за 1 месец.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, кв. Младост 3, бул. Андрей Ляпчев 75 02/ 44 *** ** (скрит), 088 56* **** (скрит) Понеделник - Петък: 10:00 - 18:00ч.
Отзиви от клиенти (195)
Експедитивност. Невероятно учтиви, търпеливи и компетентни служители на Версо Травел.
Почивката предстои, но имайки предвид екипът, който оформи документацията, нямам притеснения.
Благодаря.
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Verso Travel

Verso Travel
Топ цена:
40000лв
на човек
В Бодрум през Април и Май 2025: 5, 7 или 9 нощувки на база All Inclusive в хотел Parkim Ayaz****
81 грабнати 20379
Цена на човек на ден: 80 лв.Включени нощувки: 5-9Изхранване: All InclusiveПериод: 26.04-12.05
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)