Отзиви от клиенти за Salon Seven:
Мелиха
5
Препоръчвам! Останах много доволна от маската за коса, както и подстригването. Тръгнах си със страхотна, мека,жива коса и прическа, точно каквато исках. Ще посетя отново със сигурност!