Отзиви от клиенти за Salon Seven:
Татяна
5
Всичко беше много добре! Прекрасен внимателен майстор, добра прическа!
Ivelina
5
Много внимание и професионализъм, благодарности!
Мелиха
5
Препоръчвам! Останах много доволна от маската за коса, както и подстригването. Тръгнах си със страхотна, мека,жива коса и прическа, точно каквато исках. Ще посетя отново със сигурност!
Лариса
5
Много благодаря на фризьор!
Професионал и причтен чаровен човек, ми се прииска отново да дойда)
Професионал и причтен чаровен човек, ми се прииска отново да дойда)
Minka
5
Отлично и професионално обслужване! Препоръчвам!
Росица
4
Оказа се, маникюристката е момиче в 9клас, което работи във фризьорския салон на майка си.
Работи добре, като цяло мога да положителна оценка.
Работи добре, като цяло мога да положителна оценка.
Невероятен професионалист! Винаги ще се доверявам на нея, защото съм възхитена от резултатите. Тя е изключително талантлива и много внимателна към детайлите. Също е уникално точна в подстригването, за което отделно и благодаря. Ако търсите фризьор, на когото да се доверите напълно, тя е най-добрата!
