Закупих вауечрът за подарък на мой близък приятел. Въпреки многократните обаждания от негова страна, към Дани Стил, за съгласуване на дата за извършване на фотосесия, до съдействие по същество и до използване на ваучерът така и не се стигна. Категорично НЕ препоръчвам на модна агенция Дани Стил.
Lilqna 1
Ваучерът не е използван. От снощи съм в болница. Часът ми беше днес за 14.00. Моля, дами се възстановят парите.
Както винаги страхотни! Декорите отново бяха уникални. А фотографа.. няма какво да го коментирам. Винаги усмихнат, предразполага децата. Догодина пак.
Страхотен фотограф. Беше усмихнат. Обърна голямо внимание на децата.
Личи си че обича работата си!
Браво!
Като за 4-та поредна година , всичко беше безупречно ! Благодарим и ще се доверим отново 😊😊😊
Страхотни! Имат много добър подход към децата.
Sonya 5
Прекрасно отношение! Посещавали сме през годините за семейни фотосесии и винаги сме оставали доволни. Декорите да прекрасни и снимките се получиха много хубави.
Дани е страхотен. За трета поредна година за Коледа се снимаме при него. Предразполага децата и е супер позитивен. Препоръчвам.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)