Отзиви от клиенти за Химическо чистене Pure & Green:
Асен
5
Отнася се за Пушкин 2
Любезно, качествено, коректно!
Препоръчвам с 2 ръце!
Любезно, качествено, коректно!
Препоръчвам с 2 ръце!
Силвия
5
Използвам услугите на този обект (Център, Сан Стефано) за втори път и отново съм много доволна от почистването.
Перфектна услуга, препоръчвам
zornica
5
Професионално и качествено обслужване!!! Препоръчвам!!!
Силвия
5
Много качествено почистване и бърза услуга!
Роси
5
Бързо и ефективно обслужване. Препоръчвам!
Изключително съм доволна от почистването, коректни, препоръчвам
ДИАНА
5
За втори път взехме ваучери. Много сме доволни от почистването.

