Отзиви от клиенти за Belami Art & Nails:
Всички оферти
Благодаря на Гери за професионализма и красотата, която създава!
Страхотно обслужване и качествена услуга. Благодаря за отделеното време и вниманието!
Viara 4
Доволна съм от класическия маникюр .
Отлично свършена работа!
Ива 5
Отлична работа и отношение!
Вече три пъти ползвам услугиге на BelAmi Sdudio с ваучер от Grabo. Изключително съм доволна от работа на момичета - Ксения и Ина.
Работят старателно и професионално.
Горещо препоръчвам!
Много съм доволна!
vesela 5
Всички момичета са много приятни.
Аз ходя при Ина - старателна и любезна, работи чудесно. Препоръчвам!
Белами е мястото ми,напълно сигурна съм!Това е точно като за мен.Винаги съм доволна от обслужването,такъв огромен асортимент от наистина всякакъв цвят гел лакове мисля че никъде няма,а и атмосферата е хубава,и цената разбира се-също!Номер едно салон!Няма друг като него.Браво!
Много доволна
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)