luidmila
от София
5
luidmila написа ревю за На-De Beauty factory
Ппекрасно обслужване:
Качество
Професионализъм
Любезност
Човечност.
Ще продължа при Вили.
БРАВО!
Качество
Професионализъм
Любезност
Човечност.
Ще продължа при Вили.
БРАВО!
luidmila получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от На-De Beauty factory, защото е лоялен клиент.
luidmila получава значка Спестих над 511.29€/1000лв, защото докато си грабеше оферти успя да спести над 511.29€/1000лв от всичките свои покупки в Grabo.bg!
5
luidmila написа ревю за Belami Art & Nails
Вече три пъти ползвам услугиге на BelAmi Sdudio с ваучер от Grabo. Изключително съм доволна от работа на момичета - Ксения и Ина.
Работят старателно и професионално.
Горещо препоръчвам!
Работят старателно и професионално.
Горещо препоръчвам!
5
luidmila написа ревю за Belami Art & Nails
Приятна обстановка.
Ксения работи старателно.
Доволна съм от резултата! Препоръчвам с две ръце това прекрасно момиче - Ксения!
Браво!
Ксения работи старателно.
Доволна съм от резултата! Препоръчвам с две ръце това прекрасно момиче - Ксения!
Браво!
luidmila получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от BelAmi Studio - Park Center, защото е лоялен клиент.
5
luidmila написа ревю за Belami Art & Nails
Изключително съм доволна от работата на Мери. Внимателна, точна, вежлива, компетентна.
Горещо препоръчвам!
Горещо препоръчвам!
luidmila получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от BelAmi Studio - Park Center, защото е лоялен клиент.
luidmila получава значка Рожденик, по случай своя празник! Честит Рожден Ден от целия екип!
1
luidmila написа ревю за Nicky EM Travel
Ако мога да оценя тази агенция под" 0", бих дала "- 5."
Организация - 0
Отношение към пътниците - 0
Предложеният хотел в Истанбул отговаря на 3* - поне чисто, но да не се надявайте на Вечеря!(както пише в офертата)- предлагат сух хляб и супа, само това.
Внимателно договаряйте предложените екскурзии- платите ли пари на Ники ( шофьор и собственик на фирмата), дори и след 1 час да размислиш, когато разбереш за високите входни такси( за които никой не те уведомил)-
пари не се връщат .
Организация - 0
Отношение към пътниците - 0
Предложеният хотел в Истанбул отговаря на 3* - поне чисто, но да не се надявайте на Вечеря!(както пише в офертата)- предлагат сух хляб и супа, само това.
Внимателно договаряйте предложените екскурзии- платите ли пари на Ники ( шофьор и собственик на фирмата), дори и след 1 час да размислиш, когато разбереш за високите входни такси( за които никой не те уведомил)-
пари не се връщат .
5
luidmila написа ревю за Бутиков SPA Хотел Хевън
Доволна съм от престоя в "Хевън".Всичко е на ниво- разположение, персонал, обслужване, чудесна храна, масаж, минерална вода.
Препоръчвам с две ръце.
Препоръчвам с две ръце.
luidmila получава значка Рожденик, по случай своя празник! Честит Рожден Ден от целия екип!
5
luidmila написа ревю за Студио Jolioss Styling
Много съм доволна: работи се " с душа"!
Препоръчвам с две ръце!
С удоволствие ще посетя отново.
Препоръчвам с две ръце!
С удоволствие ще посетя отново.
luidmila получава значка Рожденик, по случай своя празник! Честит Рожден Ден от целия екип!
luidmila получава значка Рожденик, по случай своя празник! Честит Рожден Ден от целия екип!
luidmila получава значка Спестих над 255.65€/500лв, защото докато си грабеше оферти успя да спести над 255.65€/500лв от всичките свои покупки в Grabo.bg!
luidmila получава значка Рожденик, по случай своя празник! Честит Рожден Ден от целия екип!

За малко време видяхме доста места.
Да, хотелите са скромни, но е чисто и уютно!
ПРЕПОРЪЧВАМ! Да се призная- не съм очаквала за тази цена да получа толкова много удоволствие. БРАВО!!!