Нова година по сръбски! 3 нощувки със закуски и вечери, две от които - празнични с жива музика и напитки - в Etno SPA Hotel Balasevic 3*, Болевац, от Йонека Турс

Изживейте балканското парти на живота си - по сръбски. С ваучер за Йонека Турс си осигурявате незабравимо посрещане на новата година!

3 нощувки със закуски и вечери (две от които - празнични) в Etno SPA Hotel Balasevic 3*, Болевац, Сърбия, с настаняване на 30 Декември 680.00 лв/347.68 на човек плати сега 140.00 лв / 71.58 € Грабни
Офертата включва
• 3 нощувки със закуски и 1 стандартна вечеря в Etno SPA Hotel Balasevic 3*, Болевац;
• Празнична новогодишна вечеря с жива музика на блок маса и включени лимитирани местни алкохолни и безалкохолни напитки;
• Празнична вечеря Реприза с жива музика на блок маса и включени лимитирани местни алкохолни и безалкохолни напитки на 1 Януари;
• Ползване на SPA и уелнес център с вътрешен басейн.
За хотела
Хотел Etno Hotel Balašević 3* е разположен в подножието на мистичната планина Ртан, в близост до Болевац и на 22 км от Соко Баня и град Зайчар, на 223 км от ГКПП Калотина.

В хотела
Хотелският комплекс разполага с два ресторанта, единият от които с лятна тераса, в който се сервират ястия от традиционна сръбска кухня, както и интернационална.

Стаи
Хотелът разполага със 150 легла, разпределени в основна сграда "Хайдушка къща" и десет новопостроени малки къщички, всички разположени сред зеленината на собствена градина с изглед към планината Ртан. Всички стаи са приятно обзаведени и разполагат с плоскоекранни телевизори със сателитни програми, телефон и санитарен възел. Безжичен и безплатен интернет е наличен на територията на хотела.

Ресторант
Хотелският комплекс разполага с два ресторанта, единият от които с лятна тераса, в който се сервират ястия от традиционна сръбска и интернационална кухня.

Безплатни услуги
Безжичен интернет на територията на комплекса.

Спорт
Хотелският комплекс разполага със спа център, включващ външен басейн и площ за слънчеви бани с шезлонги, екзотичен и отопляем вътрешен басейн с аеромасажни легла, сауна, парна баня, джакузи и солена стая.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 10 Октомври до 1 Декември 2025г.
  • С предварителна резервация на: ioneka_tours@abv.bg или 087 81* **** (покажи), 087 66* **** (покажи) (Понеделник - Петък: 09:00 - 18:00ч).
  • Срок за подписване на договор с туроператора: до 3 работни дни след издаване на ваучер.
  • Срок за доплащане на остатъка от сумата към туроператора: до 1 Декември.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая при настанени двама пълноплащащи.
  • Доплащане за единична стая: 150лв/76.67 евро.
  • Дете до 5 ненавършени години се настанява безплатно с двама възрастни.
  • За дете от 5 до 12 ненавършени години, настанено с двама възрастни в тройна стая, се доплащат към туроператора 468лв/239.31 евро.
  • Настаняването в хотела е след 14:00ч, а освобождаването на стаите - до 12:00ч.
  • Офертата е за хотелско настаняване и не включва транспорт.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Йонека Турс

Йонека Турс е лицензиран туроператор. Туристическата агенция е основана през 1992 г. с основна дейност екскурзии в България и чужбина - групови и индивидуални пътувания. Групите ни винаги се съпровождат от професионални придружители, владеещи международно говорими езици. На място туристите ни са осигурени с услуги на високо ниво: централно разположени хотели, отговарящи на всички изисквания за приятен и комфортен престой, квалифицирани екскурзоводи, интересни посещения и програми.

Йонека Турс се стреми да наложи еталон за качествено обслужване и коректност по отношение на поетите задължения към своите клиенти. Винаги осигурява изчерпателна и достоверна информация и се грижи за приятния им престой.

Офертата е осигурена от ЙОНЕКА - ЙОРДАНКА КАРАГЬОЗОВА ЕТ, ЕИК: 121212281 (Йонека Турс).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Нова година по сръбски! 3 нощувки със закуски и вечери, две от които - празнични с жива музика и напитки - в Etno SPA Hotel Balasevic 3*, Болевац
Цена:
680.00лв / 347.68€
Плащаш сега:
140.00лв / 71.58€
Доплащаш на място:
540.00лв / 276.10€
Какво е това?

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Отзиви от клиенти (12)
Ross 5
Удобен и чист автобус. Благодарности на екскурзовода Мила, която се погрижи за перфектната организация.
Препоръчвам.
Това беше второто ни пътуване с агенцията. Първия път имахме известни забележки, но този път всичко беше на ниво. Организацията беше отлична, програмата – добре подбрана, а комуникацията с екипа беше безупречна. Видно е, че се работи за подобрение и това определено се забелязва. Благодарим за прекрасната почивка!
Georgi 4
Хареса ни. Мисля, че това е максималното за едно посещение на Тасос.
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Йонека Турс

Йонека Турс
Топ цена:
650
00лв
332
34
на човек
Посрещни 2026 година в Албания: 3 нощувки със закуски и вечери, едната - празнична с жива музика, в Hotel Max Royal G 5*
05:44:01 194
Цена на човек на ден: 217 лв/110.95 € Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 30.12-2.01
Йонека Турс
Топ цена:
614
00лв
313
93
на човек
Йонека Турс
Топ цена:
522
00лв
266
89
на човек
Виж Загреб и Верона: 3 нощувки със закуски, плюс транспорт и възможност за Милано и Венеция
198
Цена на човек на ден: 131 лв/66.98 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 29.10-26.11Тръгване от: София
Йонека Турс
Топ цена:
675
00лв
345
12
на човек
В Северна Македония за Нова година: 3 нощувки със закуски и вечери, 2 от които - празнични, в хотел 4*, с възможност за транспорт
3504
Цена на човек на ден: 225 лв/115.04 € Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 30.12-2.01
Йонека Турс
Топ цена:
167
00лв
85
39
на човек
Посети Истанбул през цялата година: Екскурзия с 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на Одрин
442
Цена на човек на ден: 56 лв/28.63 € Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 18.09-18.12Тръгване от: София, Ихтиман, Пазарджик, Пловдив, Димитровград, Хасково
Йонека Турс
Топ цена:
644
00лв
329
27
на човек
Йонека Турс
Топ цена:
719
00лв
367
62
на човек
Нова година в Белград: 3 нощувки със закуски в Хотел Hilton Belgrade****, плюс ползване на SPA център и възможност за празнична вечеря с Рени
770
Цена на човек на ден: 240 лв/122.71 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 30.12-2.01
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)