Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-33%
-33%
Солна стая - за деца или възрастни
Цена: 8лв 12лв
Baby Spa Plovdiv White Lagoon
-30%
-30%
Кола маска за жени
Цена: 3.50лв 5лв
Център за красота Валенти
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Виж Москва и Киев! Екскурзия с 5 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен транспорт от София и до Бургас, от Save Tours

Виж Москва и Киев! Екскурзия с 5 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен транспорт от София и до Бургас

Как ви се струва едно пътешествие през Август на север - към Русия? Отделете една седмица и грабнете ваучер за Save Tours!

Екскурзия до Русия и Украйна на 27 Август - 1 Септември: 5 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен транспорт 699 лв на човек плати сега 199 лв Разграбено

Офертата включва:
• Самолетен билет София - Киев с АК "Ryanair" и Москва - Бургас с АК "S7'' с включени летищни такси и малък кабинен багаж с размери 40х20х25см за Ryanair и втори ръчен багаж с размери 55х40х23см за S7;
• Транспорт с автобус 3*;
• 5 нощувки, от които: 1 нощувка със закуска в Киев, 1 нощувка със закуска в Чернигов, 3 нощувки със закуски и 2 вечери в Москва;
• Водач-представител на фирмата по време на пътуването.

Офертата не включва:
• Руска виза, такса съпорт и визова услуга - 180лв (или очакваща промяна в пунктовете, през които може да се преминава с безплатна електронна виза);
• Обработка на документи за електронна руска виза и допълнителна медицинска застраховка на територията на Русия на стойност 30 000 евро - 40лв.

Допълнителни услуги по желание:
• Priority boarding и втори ръчен багаж с размери 55х40х20см - 15 евро; голям чекиран багаж до 20кг - 40 евро в посока;
• Застраховка Отмяна на пътуването - 40лв;
• Входните такси на посещаваните обекти;
• Туристическа програма в Москва, с включени екскурзоводски беседи, входни такси за Третяковска галерия и Кремъл и оръжейната палата - общо 140 евро;
• Разходка с корабче по река Москва - 20 евро;
• Обиколка на Киев - 20 евро;
• Посещение с местен екскурзовод на Националния Киево-Печорски комплекс "Лавра" - 20 евро.

Програма:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 14 Април до 27 Юли 2020г.
  • След издаване на ваучер е необходимо да направите резервация в рамките на същия ден на: https://savetours.bg/, като следвате инструкциите. Пет дни преди датата на отпътуване на същия сайт ще бъде публикувана подробна информация за предстоящото пътуване.
  • Доплащането на остатъка от сумата към туроператора трябва да бъде извършено най-късно до 27 Юли.
  • Екскурзията ще се състои на 27 Август - 1 Септември, с отпътуване от летище София и завръщане в летище Бургас.
  • Офертата не включва трансфери до София и от Бургас.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая, при настанени съответно двама или трима.
  • Медицинската застраховка е задължителна при пътуване в чужбина и такава е включена в офертата.
  • Разходите от личен характер не се поемат от туроператора.
  • Необходими са: валиден задграничен паспорт валиден 6 месеца от датата на завръщане, виза за Русия, за лица под 18г нотариално заверена родителска декларация, точен адрес и телефон за връзка.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Save Tours

Save Tours е лицензиран туроператор и турагент с лиценз № 03548. Тази година отбелязва своя 20-годишен юбилей. Специализирани са в организирането на екскурзии и почивки в чужбина. Фирмата притежава нови, луксозни автобуси, разполагащи с всичко необходимо, за да е комфортно вашето пътуване. Има офиси в Бургас, Варна и Добрич.

Защо да изберете Save Tours?
• Утвърдено име с дългогодишен опит в туристическия сектор;
• Сигурно и надеждно организиране на моята екскурзия или почивка;
• Голямо разнообразие от туристически дестинации;
• Коректно обслужване и дълъг списък с доволни клиенти.

Офертата е осигурена от СЕЙФ - ТУРС ООД, ЕИК: 102227916 (Save Tours).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Виж Москва и Киев! Екскурзия с 5 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен транспорт от София и до Бургас
Топ цена: 699лв

Не изпускай предложенията на
Save Tours

Запиши се

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Бургас, Център, ул. Константин Фотинов 44 087 89* **** (скрит), 089 85* **** (скрит), 089 99* **** (скрит) Понеделник - Петък: 09:00 - 17:30ч.
Отзиви от клиенти (517)
Страхотно изживяване Благодаря на фирма Save Tours за емоциите, които изживяхме. Екскурзоводското обслужване в Петербург и Москва беше не просто на ниво, а надхвърли очакванията ми. Елена Брюсова в Петербург и Любов в Москва са изключително ерудирани, енергични, готови да отговарят на въпроси от всякакъв тип, да задоволят прищевките на всеки. А така интересно и увлекателно разказват, че човек може да ги слуша, без да му омръзне. Хотелите бяха изключително чисти. Препоръчвам да спестявате Ереван.
Добре организирана екскурзия из Скандинавия. За малко време видяхме и научихме много за тези страни. Благодарим на екскурзоводката ни Марияна за профисионалното отношение към нас, както и на шофbора Жоро.Препоръчвам!
Благодарим от сърце на целия екип на Сейф-Турс за прекрасната екскурзия! Отлична организация, точност, отзивчивост, изключително професионално отношение и отговорност от страна на екипа на фирмата и в частност на Мариана и Жоро към всички нас. Това беше едно прекрасно пътуване, наситено с незабравими впечатления и спомени. Изключително сме доволни от фирма Сейф-Турс, от избора на дестинациите и не на последно място от цената на екскурзията, която беше истински подарък. Препоръчвам горещо!
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Save Tours

Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Екскурзия до Франция, Италия и Испания през Ноември: 5 нощувки със закуски, 2 обяда и 3 вечери, плюс самолетен транспорт и възможност за Кан, Монако и Екс Ан Прованс
73:33:56 203
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 4.11-9.11Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Екскурзия до Копенхаген, Осло, Стокхолм и Хелзинки през Март: 5 нощувки с 3 закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за туристически обиколки
73:33:56 272
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 9.03-23.03Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
179900лв
на човек
До Италия и Средиземноморски круиз: 7 нощувки на база All Inclusive на круизен кораб Costa Smeralda, плюс самолетен транспорт
73:33:56 388
Цена на човек на ден: 225 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: All InclusiveПериод: 23.10-30.10Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
89900лв
на човек
Екскурзия до Германия, Франция и Белгия: 3 нощувки с 2 закуски, плюс самолетен транспорт
288
Цена на човек на ден: 225 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 8.11-11.11Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
89900лв
на човек
Екскурзия до Швейцария, Франция и Германия през Ноември: 4 нощувки с 1 закуска, плюс самолетен транспорт от Варна
253
Цена на човек на ден: 180 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: Без изхранванеПериод: 4.11-8.11Тръгване от: Варна
Save Tours
Топ цена:
129900лв
на човек
Есенна екскурзия до Португалия и Испания: 7 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен транспорт
944
Цена на човек на ден: 163 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: ЗакускаПериод: 22.10-29.10Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
89900лв
на човек
Екскурзия до Коста Брава - крайбрежието на Барселона: 5 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт
901
Цена на човек на ден: 150 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 29.09-4.10Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
84900лв
на човек
Екскурзия до Испания през Ноември: 4 нощувки със закуски и вечери в Торемолинос, плюс самолетен транспорт, програма в Малага и възможност за Гибралтар и Марбея
1043
Цена на човек на ден: 170 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 1.11-25.11Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)