Спектакълът "Принцесата и свинарят" на 22 Октомври от 11:45ч в Държавен куклен театър - Пловдив

"...Сега трябва да я накарам да обикне не само мен, а и всичко истинско..." В тези думи са събрани всички причини, за да се случи този спектакъл.
Спектакълът "Принцесата и свинарят" на 22 Октомври от 11:45ч в Държавен куклен театър - Пловдив | 8 лв | Разграбено |
Драматургия: Панчо Панчев (Дядо Пънч)
Режисьор: Мария Банова
Сценография: Рада Петрова
Музика: Димо Стоянов (P.I.F.)
Участват: Наталия Василева, Соня Ботева, Димитър Николов - Шаблата, Румен Караманов
В чистото детско съзнание на принцесата е натрапено, че "тя не обича нищо истинско". Това е причина детето да не вижда нещата около себе си със своите очи, а с очите на другите. Красивата клетка, в която живее принцесата, е още една причина тя да не вижда истинския свят и истинските неща от живота. Но както във всяка приказка, и в тази идва красивият принц, за да спаси едно заблудено сърце. Чрез любовта принцесата открива не само истинските човешки чувства, но и истинският свят около нея. Открива, че всичко истинско е по-хубаво... и птиците.... и цветята.... Провокация за актьорския екип е и работата с отдавна забравената техника на черната камера. Царицата на сцената е нейно величество КУКЛАТА. Всички и всичко се подчинява на нейните нужди, чувства и възможности. Магията на кукления театър се връща при малките зрители.
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: 22 Октомври 2023 (Неделя).
- Ваучерът служи за билет и след получаването му е необходимо да резервирате конкретно място в залата. Това можете да направите чрез Grabo.bg - от страницата "Моите ваучери".
- Не е необходимо да разпечатвате ваучера. Необходимо е да покажете неговия QR код преди началото на събитието, за да бъдете допуснати в залата.
- Един ваучер е за един човек - дете или възрастен.
- Конкретните места, за които офертата важи, може да видите в приложената интерактивна схема.
- Представлението е подходящо за лица над 5 години.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Държавен куклен театър - Пловдив
Държавен куклен театър - Пловдив е основан през 1946г. Театърът е репертоарен, финансиран от Министерство на културата и е активно подпомаган от Община Пловдив. Носител е на орден "Кирил и Методий" - I степен. За 75 творчески сезона към 2022г са изиграни над 345 заглавия. Годишно се реализират до 5 нови постановки, които се представят пред не по-малко от 40 000 зрители. Театърът е пътувал в над 40 държави, участвал е в много международни фестивали и е носител на над 80 престижни награди. Шест от спектаклите на театъра са в "Златния фонд" на Българска Национална Телевизия.
Не изпускай предложенията на
Държавен куклен театър - Пловдив
Активни промо оферти:







