Виж Будапеща, Прага, Берлин и Скандинавия: Екскурзия с 5 нощувки с 4 закуски и самолетен билет, от Save Tours

Виж Будапеща, Прага, Берлин и Скандинавия: Екскурзия с 5 нощувки с 4 закуски и самолетен билет

Северна Европа те зове за едно приказно пътешествие! Изживей красотата на Скандинавия - с предложението на Save Tours!

Екскурзия до Унгария, Чехия, Германия, Дания, Норвегия на 10 - 15 Март: 5 нощувки с 4 закуски, плюс самолетен транспорт 666 лв на човек плати сега 196 лв Грабни
Офертата включва
• Самолетен билет София - Будапеща и Копенхаген - София с Wizzair с включени летищни такси и малък кабинен багаж (40х20х25см);
• Транспорт с автобус 3* по програмата, трансфери;
• 2 нощувки със закуски в Прага;
• 1 нощувка в Рощок;
• 2 нощувки със закуски на круизен кораб на DFDS по маршрута Дания - Норвегия - Дания;
• Посещение на Будапеща, Берлин, Копенхаген, Осло;
• Водач-представител на фирмата по време на пътуването.
Офертата не включва
Задължително доплащане:
• Такса гориво за двата кораба и сити такси - 30 евро на човек (заплащат се на място).
Допълнителни услуги
С доплащане към туроператора за:
• Priority Boarding и голям кабинен багаж до 10кг (55х40х20см) - 30 евро в посока; допълнителен багаж до 20кг - 50 евро в посока;
• Настаняване в двойна кабина за двата кораба - 80 евро на човек - двойна; в тройна кабина - 50 евро на човек;
• Местен екскурзовод в Будапеща - 25 евро;
• Разходка с корабче по река Дунав в Будапеща - 30 евро;
• Туристическа програма в Прага с екскурзовод на български език и слушалки - 25 евро;
• Разходка с корабче по р. Вълтава - 35 евро;
• Обиколка на Копенхаген с местен екскурзовод - 30 евро;
• Обиколка на Осло с местен екскурзовод - 30 евро.
Програма
1 Ден
Полет София - Будапеща в 05:45 - 06:10ч с Ryanair. Посрещане на летището от представител на фирмата. Трансфер до центъра на Будапеща - един от най - красивите градове в Европа. Свободно време или 3 часова туристическа програма в града с местен екскурзовод- Площада на героите - един от най-забележителните площади в унгарската столица, разположен в Пеща, в края на Андраши Авеню. В центъра на площада се издига мемориал със статуите на водачите на седемте племена, които основават Унгария през 9 век, както и други забележителни фигури от Унгарската история - крале и държавници. Там също е и паметника на Архангел Гавраил (36-метровия стълб), който според легендата се появил в съня на създателят на унгарската държава - Свети Стефан (Ищван) и му връчил светата корона, с която кралят утвърдил властта си като владетел, поставен от Бога; Националната галерия; величествената и изключително красива сграда на Парламента - една от най-представителните и известни парламентарни сгради в света, мостовете над Дунав и голяма част от града. Свободно време из търговските улици "Ваци" - пешеходна улица, с най - популярните кафенета в града, разположена успоредно на река Дунав. Следобяд отпътуване за Прага. Късно вечерта пристигане. Настаняване в хотел. Нощувка.

2 Ден
Закуска. Свободно време или туристическа програма в Прага с местен екскурзовод - пешеходен тур (около 3 часа) от хълма Храдчани и Пражки храд с катедралата Св. Вит през квартала Мала Страна, Карловия мост до Староместския площад с часовниковата кула Орлой и др. Късния следобяд разходка и вечеря с корабче по р. Вълтава. Връщане в хотела. Нощувка.

3 Ден
Закуска. Рано сутринта отпътуване. По обяд кратка спирка в Берлин - улицата на липите и най- известните по целия свят символи на Берлин - Бранденбургската врата, Райхстагът и Монументът на победата. Привечер пристигане в Рощок. Настаняване в хотел. Нощувка.

4 Ден
Рано сутринта отпътуване с ферибот за Дания. Около 10:30ч пристигане в Копенхаген Свободно време или програма в Копенхаген - панорамна обиколка на града (2,30ч) с местен екскурзовод на български език. Спирка при двореца Кристиянборг приютил Датския парламент, Националната библиотека, спирка при Mраморната катедрала и площада с двореца Амалиенборг, Кралския театър, Чърчил парк със замъка Касталет и символа на Дания - статуята на малката русалка, фонтана Гифион, посветен на "майка Дания", централния площад с Кметството и паметника на Андерсен. В 15:30ч. отпътуване за пристанището. Качване на круизен кораб за Норвегия на компанията DFDS. Нощувка в каюти за 4-ма, ниво 2.

5 Ден
Закуска. Сутринта в 09:30ч пристигане в столицата на Норвегия - гр. Осло. Свободно време в Осло или програма в столицата на Норвегия - гр. Осло. Панорамна обиколка на града с местен екскурзовод на руски език - Кралския дворец, централната улица "Карл Йохангате", Кметството, където се връчва Нобеловата награда за мир, скулптурите на Вигеланд в парка Фргонер. Следобяд обратно отпътуване с круизен кораб за Копенхаген на компанията DFDS. Нощувка в каюти за 4-ма, ниво 2.

6 Ден
Закуска. В 10:00ч пристигане. Свободно време в Копенхаген. В 12:30ч. трансфер до летището за полет Копенхаген - София с Ryanair в 15:35 - 19:20ч.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 16 Януари до 10 Февруари 2025г.
  • Как да резервирам:
    След издаване на ваучер е необходимо да направите резервация на сайта на туроператора, като следвате инструкциите;
    2 дни преди датата на екскурзията на същия сайт ще бъде публикувана подробна информация за предстоящото пътуване.

    При затруднение, може да позвъните на: 087 89* **** (покажи).
  • Срок за подписване на договора с туроператора: най-късно до 30 дни преди датата на отпътуване.
  • Срок за доплащане на остатъка от сумата към туроператора: при подписване на договора.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая в хотел при настанени двама или трима или в четворна кабина на круизен кораб при настанени четирима.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и офертата включва такава.
  • Необходими документи: валидна лична карта.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Save Tours

Save Tours е лицензиран туроператор и турагент с лиценз № 03548. Тази година отбелязва своя 20-годишен юбилей. Специализирани са в организирането на екскурзии и почивки в чужбина. Фирмата притежава нови, луксозни автобуси, разполагащи с всичко необходимо, за да е комфортно вашето пътуване. Има офиси в Бургас, Варна и Добрич.

Защо да изберете Save Tours?
• Утвърдено име с дългогодишен опит в туристическия сектор;
• Сигурно и надеждно организиране на моята екскурзия или почивка;
• Голямо разнообразие от туристически дестинации;
• Коректно обслужване и дълъг списък с доволни клиенти.

Офертата е осигурена от СЕЙФ - ТУРС ООД, ЕИК: 102227916 (Save Tours).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Виж Будапеща, Прага, Берлин и Скандинавия: Екскурзия с 5 нощувки с 4 закуски и самолетен билет
Топ цена: 666лв Плати сега: 196лв
Цена:
666ЛВ
Плащаш сега:
196ЛВ
Доплащаш на място:
470ЛВ
Какво е това?
Офертата изтича след:
86:18:53
4грабнати ваучера

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Бургас, кв. Братя Миладинови, ул. Дунав 5, партер 087 89* **** (покажи) savetours.bg Понеделник - Петък: 09:00 - 17:30ч
Отзиви от клиенти (484)
Благодаря за перфектно организираната екскурзия.
За съдействието и отзивчивостта на екскурзоводката Дани и шофьора.Отново ще пътувам с фирмата.
Всичко беше, както е описано по офертата.
Изкарахме страхотно на коледните базари на Будапеща, Прага, Виена и Белград !
Покажи още ревюта

Още оферти от Save Tours

Save Tours
Топ цена:
84900лв
на човек
Екскурзия до Италия, Френската Ривиера и Испания през Март: 5 нощувки със закуски и 2 вечери, плюс самолетен транспорт
86:18:51 44
Цена на човек на ден: 142 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 21.03-26.03Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
100100лв
на човек
Почивка в Коста Брава - крайбрежието на Барселона: 7 нощувки със закуски и вечери, плюс посещение на Барселона и самолетен билет
86:18:51 26
Цена на човек на ден: 126 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 22.09-29.09Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
109900лв
на човек
Пролетна екскурзия до Испания: 5 нощувки със закуски и вечери в Бенидорм, плюс самолетен транспорт и посещение на Барселона
86:18:51 41
Цена на човек на ден: 184 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 17.05-22.05Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Великденска екскурзия до Париж: Екскурзия с 5 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за Версай
62:18:51 158
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: ЗакускаПериод: 14.04-19.04Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Изживей своята италианска приказка: Виж Рим, Флоренция, Пиза и Монтекатини Терме с 5 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
62:18:51 226
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 14.03-19.03Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
99900лв
на човек
Посети 4 държави през Юни: Екскурзия до Англия, Нидерландия, Белгия и Франция с 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
62:18:51 210
Цена на човек на ден: 200 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 21.06-25.06Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
119900лв
на човек
Виж Скандинавия и Севера: Екскурзия до Копенхаген, Осло, Стокхолм и Хелзинки с 6 нощувки, 3 закуски и самолетен билет
2 грабнати 313
Цена на човек на ден: 172 лв.Включени нощувки: 6Изхранване: ЗакускаПериод: 9.06-8.09Тръгване от: София
Save Tours
Топ цена:
79900лв
на човек
Екскурзия до Дания, Швеция и Финландия: 4 нощувки с 2 закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за туристически обиколки
582
Цена на човек на ден: 160 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 12.05-16.05Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)