Екскурзия до Италия, Френската Ривиера и Испания! 5 нощувки, 4 закуски и 3 вечери, плюс самолетен билет, от Save Tours

Лятото отминава, а ти започваш да планираш следващите си пътешествия. Save Tours имат идея за теб!
Екскурзия до Италия, Франция и Испания на 5 - 10 Ноември: 5 нощувки, 4 закуски и 3 вечери, плюс самолетен транспорт | 899 лв на човек плати сега 249 лв | Грабни |
• Priority Boarding с допълнителен кабинен багаж до 10кг (55х40х23см) - 20 евро в посока, допълнителен до 20кг - 40 евро в посока;
• Туристическо обслужване в Кан и Ница и трансфер до Скалата на Монако общо - 20 евро;
• Входни такси на посещаваните обекти: Влакче в Марсилия - 10-12 евро;
• Еднодневна екскурзия до Барселона и Монсерат с туристическо обслужване - 70 евро;
• Бакшиши - 10 - 15 евро;
• Застраховка Отмяна на пътуване - 5.2% от стойността на пакета.
Отпътуване от летище София до Бергамо с полет на Wizzair' в 06:00-07:15ч. Посрещане на летището от представител на фирмата. Трансфер до Милано и кратка туристическа програма в града за разглеждане на забележителностите: Миланската Ла Скала, прочутата Катедрала, пасажа Виктор Емануил, улица Данте и др.
Отпътуване и пристигане късно вечерта в Лигурската Ривиера. Настаняване в хотел. Нощувка.
2 Ден
Закуска. Отпътуване за Монако. Предиобед туристическа програма в Монако - хълма Замъка с двореца на Принца, Океанографския музей без влизане, Катедралата, Монте Карло с Европейското и Американското казино, хотелите Ермитаж и Париж. По обяд престой в перлата на Френската Ривиера - Ница: булевард Промнад де-з-Англе, площад Масена, Пазара на цветята (на антиките), катедралата Сент Репарат, хълма Шато с водопада и останките от старинния замък. Следобяд престой в Кан. Разглеждане на хълма Сюке, църквата Нотр Дам дьо л'Есперанс, Фестивалния комплекс, Пристанището, булевард Кроазет.
Привечер пристигане в района на Екс-Ан-Прованс. Настаняване в хотел. Нощувка.
3 Ден
Закуска. Свободно време в Марсилия за разглеждане на Старото пристанище, Катедралата, булевард "Канебиер", базиликата "Нотр-Дам-дьо-ла-Гард" (Изкачване с влакче до Катедралата). Ранният следобед отпътуване.
Вечерта пристигане в Лорет дел Мар - Курортно градче разположено в Коста Брава. Настаняване в хотел. Вечеря. Нощувка.
4 Ден
Закуска. Свободно време в курорта или еднодневна екскурзия до Барселона и Монсерат. Планината Монсерат се приема за свещена и е място за поклонение, свързано с множество легенди и с бенедиктския манастирски комплекс, разположен в невероятно красивата местност. В базиликата на манастира се съхранява чудодейната Черна мадона - покровителка на Каталуния, при възможност може да се посети. Следобед връщане в Барселона. Посещение на парка Гюел, Катедралата "Саграда Фамилия" панорамно и стадиона на ФК Барселона - "Камп Ноу". Ще имаме възможност да посетим стадиона и музея (срещу допълнително заплащане на входна такса на място) и магазина, където може да закупите разнообразни сувенири, екипи, да си направите обща снимка с пожелан от вас футболист. Връщане в хотела. Вечеря. Нощувка.
5 Ден
Закуска. Трансфер до центъра на Барселона. Преди обяд туристическа програма в града - площад Испания, паметника на Колумб, Аквариума. Пешеходна разходка по площад Каталуня, улицата на артистите Рамбла, Готическия квартал и други, входните такси на посещаваните обекти не са включени в цената на екскурзията. Връщане в хотела. Вечеря. Нощувка.
6 Ден
Освобождаване на хотела. Трансфер до летището в 03:00ч. Полет Барселона - София с Ryanair в 05:55ч. Пристигане в София в 09:50ч.
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 5 Септември до 25 Октомври 2023г.
- След издаване на ваучер е необходимо да направите резервация на сайта на Save Tours, като следвате инструкциите. 5 дни преди датата на отпътуване на същия сайт ще бъде публикувана подробна информация за предстоящото пътуване. При затруднение можете да позвъните на: 087 89* **** (покажи). Потребителят е длъжен да подпише договор с туроператора до 7 дни след издаване на ваучер. При просрочване на тази дата се дължи неустойка в размер на 20лв.
- Доплащането на остатъка от сумата към туроператора трябва да се извърши най-късно до 10 дни преди датата на отпътуване.
- Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая, при настанени съответно двама или трима.
- Медицинската застраховка при организирано пътуване е задължителна и офертата включва застраховка за лица до 65 ненавършени години. За лица над 65г може да доплатите към туроператора 15лв.
- Необходими документи: валидна лична карта; за лица под 18г - нотариално заверена родителска декларация, точен адрес и телефон за връзка.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Save Tours
Save Tours е лицензиран туроператор и турагент с лиценз № 03548. Тази година отбелязва своя 20-годишен юбилей. Специализирани са в организирането на екскурзии и почивки в чужбина. Фирмата притежава нови, луксозни автобуси, разполагащи с всичко необходимо, за да е комфортно вашето пътуване. Има офиси в Бургас, Варна и Добрич.
Защо да изберете Save Tours?
• Утвърдено име с дългогодишен опит в туристическия сектор;
• Сигурно и надеждно организиране на моята екскурзия или почивка;
• Голямо разнообразие от туристически дестинации;
• Коректно обслужване и дълъг списък с доволни клиенти.
Още за разграбване:



