Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
AZIS - JUST LOVE на 14 Февруари в Арена 8888
Топ цена: 80лв
Инкомактив
Смяна на 4 гуми на лек автомобил
Топ цена: 34лв
Сервиз Автомакс 130
Годишен технически преглед на автомобил
Топ цена: 67.99лв
Пан Сервиз Ауто
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Истанбул - величественият мегаполис на два континента! Екскурзия с 3 нощувки, закуски, транспорт и посещение на Одрин, от Рикотур

Истанбул - величественият мегаполис на два континента! Екскурзия с 3 нощувки, закуски, транспорт и посещение на Одрин

Ако искаш да се впуснеш в едно ориенталско приключение, което трябва да се изживее, грабни предложението на Рикотур!

Екскурзия до Истанбул: 3 нощувки със закуски, плюс транспорт:

Варианти на офертата:
На 2 - 6 Октомври 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 9 - 13 Октомври 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 16 - 20 Октомври 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 23 - 27 Октомври 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 30 Октомври - 3 Ноември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 6 - 10 Ноември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 13 - 17 Ноември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 20 - 24 Ноември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 27 Ноември - 1 Декември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 4 - 8 Декември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 11 - 15 Декември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
На 18 - 22 Декември 218 лв на човек плати сега 45 лв Разграбено
Офертата включва
• Транспорт от София, Пазарджик и Пловдив с туристически автобус, с включени пътни такси;
• 3 нощувки със закуски в Хотел Florans***, Kechik*** или подобен в квартал Лалели;
• Посещение на фирмен магазин за захарни изделия;
• Посещение на фирмен магазин за кожени облекла и аксесоари;
• Посещение на Одрин;
• Представител на туроператора по време на пътуването.
Допълнителни услуги
С доплащане към туроператора:
• Панорамна обиколка на Истанбул - 15 евро;
• Посещение на кафенето на Пиер Лоти и разходка до площад Таксим и булевард Истиклял - 17 евро;
• Разходка с корабче по Босфора - 20 евро;
• Посещение на небостъргача Сапфир (с включен билет за асансьора до 54 етаж, двете панорамни площадки, 4D киното и билета за метрото в двете посоки) - 36 евро;
• Куверт за местното атракционно заведение Гар Мюзик Хол - 30 eвро за възрастен, 25 евро за дете до 10 години;
• Куверт за вечеря на яхта по Босфора (с шоу програма, трансфер до пристанището и неограничено количество на алкохолни и безалкохолни напитки местно производство) - 45 евро за възрастен, 30 евро за дете до 10 години;
• Разглеждане на султанския дворец Долмабахче с екскурзовод на български език - 45 евро (с включена входна такса);
• Посещение на джамията Чамланджъ и Watergarden - 17 евро (входните такси се заплащат допълнително);
• Посещение на Виа Порт Марина - 20 евро;
• Входни и музейни такси.
Програма
1 ден:
Отпътуване от София в 20:00ч, от Пазарджик в 21:00ч и от Пловдив в 21:45ч. от Пловдив. Нощно преминаване на граничните пунктове Капитан Андреево и Капъкуле.

2 ден:
Пристигане в Истанбул сутринта. Настаняване в хотел. Aко има свободни стаи в момента на пристигане, гостите се настаняват веднага. Ако няма свободни стаи, настаняването става след 14:00ч. Кратка почивка. Възможност за посещение на кафенето на Пиер Лоти, площад Таксим и бул. Истиклял. Пиер Лоти е псевдоним на френски автор, живял и творил в Истанбул през 19 век. Той обичал често да посещава едно кафене, което се намира на върха на един хълм с гледка към Златния рог. По негово време мястото е било обзаведено с няколко табуретки и печка за варене на турско кафе. Днес кафенето носи неговото име, мебелировката е по-модерна, но все пак запазена в стил от 19 век. Там може да се насладите на невероятната панорама към Златния рог - както през деня, така и вечерта, да изпиете едно турско кафе или чай, да поиграете на табла, пушейки наргиле. Още по-интересен може да бъде и начинът, по който ще стигнете до там. Площад Таксим е едно от най-популярните места в Истанбул. Спокойно може да се твърди, че в турския град всички пътища водят към... Таксим. Някои определят мястото като сърцето на съвременен Истанбул. Той е най-голямата дестинация за шопинг и релакс както за местни, така и за гостите на града. Около него се намират едни от най-добрите и най-луксозни хотели, ресторанти и търговски центрове в цяла Турция. Зоната около Истиклял, както може би знаете, е пешеходна. Там можете да откриете разнообразие от барове, нощни клубове, кина. Възможност за вечеря в ресторант с турска шоу-програма или вечеря на кораб по Босфора. Нощувка.

3 ден:
Закуска. Възможност за панорамна обиколка с автобус на Истанбул и посещение на площад Султан Ахмед, българската желязна църква Свети Стефан и цветния квартал Балат, където ще имате свободно време за кафе, чай или разходка. Възможност за разходка с корабче по Босфора. Корабът отплава от залива Златния рог, преминавайки под моста Галата, и продължава покрай двата бряга на Босфора, където са разположени едни от най-живописните квартали на Истанбул, със своите исторически сгради. Възможност за посещение с местен екскурзовод на Долма Бахче - новият султански дворец, който впечатлява посетителите си със своята пищност - неговите над 200 помещения са богато декорирани със злато, сребро и кристал. Тук се намират един от най-големите полилеи в света и картини на известни европейски художници. Дворецът става дом на шестима султани, както и на първия президент на Република Турция, Кемал Ататюрк, който прекарва последните дни от живота си в него. Възможност за вечеря в ресторант с турска шоу-програма или вечеря на кораб по Босфора. Нощувка.

4 ден:
Закуска. Възможност за посещение на небостъргача Сапфир - най-високата жилищна сграда в Европа (254м.) на 54 етажа със 174 апартамента. Комплексът съдържа и търговски център от 34 хил.кв.м, голф игрище, фитнес център, спа с плувен басейн и обществени зони. Ще имате възможност да се качите на последния етаж, където е панорамната площадка, от там се открива невероятна гледка към града и Босфора в 360 градуса. Уникалното приключение се допълва с възможност да се включите в SkyRIDE - 4D изумителна симулация на полет с хеликоптер над Истанбул. Възможност за екскурзия до най-новия комплекс на Истанбул - Виа Порт Марина в Азиатската част на града, и Watergarden. Там ще разгледате Парка на лъвовете, който се разпростира на площ от 8 декара и събира всички видове от семейство котки, донесени от различни краища на света, включително и белите лъвове от Африка. Ще може да посетите Пиратския остров - Истанбулският Дисниленд, където освен най-различни влакчета и съоръжения ще видите парка на крокодилите, изложени в различни местообитания според вида им. На територията на комплекса се намира най-красивото яхтено пристанище на Истанбул и също така ще може да пазарувате в магазините във Via port Marina Outlet Shopping center. Продължаваме към Watergarden, който впечатлява посетителите си със светлинно, звуково и огнено шоу "Пеещите фонтани". Басейнът е ситуиран на площ от пет хиляди квадратни метра в сърцето на комплекса, а около него терасовидно са разположени ресторанти, кафенета и магазини. Свободно време за шопинг. Възможност за вечеря в ресторант с турска шоу-програма или вечеря на кораб по Босфора. Нощувка.

5 ден:
Закуска. В около 08:00ч отпътуване за град Одрин. На излизане от Истанбул се посещава фирмен магазин за захарни изделия и за кожени дрехи и аксесоари. Пристигане в Одрин. Престой в града за кратка почивка и разглеждане на българската църква Св. св. Константин и Елена и най-големия шедьовър на архитекта Синан - джамията Селимие. Отпътуване за България. Късно вечерта пристигане в София.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 27 Септември до 28 Ноември 2024г.
  • С предварителна резервация на: rikotour@abv.bg, officeriko1@gmail.com или на: 087 73* **** (скрит).
  • Срок за подписване на договор с туроператора: 2 работни дни след издаване на ваучер.
  • Срок за доплащане на сумата към туроператора: 20 дни преди отпътуване.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при настанени двама.
  • За дете до 7 ненавъшени години, настанено с двама възрастни, се доплащат към туроператора 135лв.
  • За настаняване в единична стая се доплащат към туроператора 105лв.
  • За ползване на двойна седалка от един турист се доплащат към туроператора 90лв.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и може да доплатите към туроператора за такава с покритие 2000 евро:
    - 6лв за лица до 65 ненавършени години;
    - 8лв за лица от 65 до 70 ненавършени години;
    - 10лв за лица от 70 до 75 ненавършени години;
    - 14лв за лица от 75 до 79 ненавършени години.
  • Необходими документи: международен паспорт или лична карта с валидност от минимум 6 месеца към датата на отпътуване; за деца под 18 години - международен паспорт, нотариално заверена декларация и копие от акта за раждане.
  • Офертата не е подходяща за лица с ограничена подвижност.
  • Туроператорът не носи отговорност при промяна на музейните такси и работното време на музеите. Посочените такси са съгласно информация, поместена в сайтовете на туристическите обекти. Възможно е да настъпят промени.
  • Туроператора си запазва правото на промени в последователността на програмата по независещи от него причини и не носи отговорност за туристи, недопуснати от съответните гранични власти.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Рикотур

Рикотур ООД е лицензиран туроператор. Фирмата е създадена от млад екип, който има за цел да развие и осигури туристически продукти за вашето свободно време! Ние предлагаме всички туристически услуги, които са ви необходими за свободното време или професионалните ви ангажименти:

• Екскурзии в страната и чужбина;
• Почивки в страната и чужбина;
• Хотелски резервации в страната и чужбина;
• Автобуси, микробуси и автомобили под наем;
• Семинари,конгреси;
• Екскурзоводско обслужване;
• Застраховки.

Офертата е осигурена от РИКОТУР ООД, ЕИК: BG205580566 (Рикотур).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Истанбул - величественият мегаполис на два континента! Екскурзия с 3 нощувки, закуски, транспорт и посещение на Одрин
Топ цена: 218лв

Не изпускай предложенията на
Рикотур

Запиши се

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, бул. Княгиня Мария Луиза 102, Централна ЖП гара rikotour@abv.bg, officeriko1@gmail.com или 087 73* **** (скрит) Понеделник: 13:30 - 18:00ч (офис), Вторник: 10:00 - 18:00ч (офиса), Сряда: 09:30 - 17:00ч (онлайн), Четвъртък: 10:00 - 16:00ч (офис), Петък: 09:30 - 17:00ч (онлайн)
Отзиви от клиенти (15)
Очаквам номера на автобуса тръгващ от София на 12.06. в 23ч. -пристигащ в Пловдив
Офертата е добра, но още не сме я ползвали.
Покажи още ревюта

Още оферти от Рикотур

Рикотур
Топ цена:
18450лв
на човек
Мини екскурзия до Кавала: Нощувка със закуска, плюс транспорт
5 грабнати 423
Цена на човек на ден: 93 лв.Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 25.05-26.05Тръгване от: София
Рикотур
Топ цена:
73650лв
на човек
Екскурзия до Северна Македония, Албания, Черна гора, Босна и Херцеговина и Хърватия: 4 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт
2 грабнати 720
Цена на човек на ден: 148 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 6.05-26.08Тръгване от: Гоце Делчев, Банско, Велинград, София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)