Посети Испания през Юни: 4 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт от Варна и посещение на испанска винарна, от Away.

Посети Испания през Юни: 4 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт от Варна и посещение на испанска винарна

Наслади се на красивата и слънчева Барселона с ваучер от Away!

Екскурзия до Испания на 16 - 20 Юни: 4 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт 545.00 /1065.93 лв на човек плати сега 155.00 € / 303.15 лв Грабни
Офертата включва
• Самолетен билет за полет Варна - Барселона, с включени летищни такси и ръчен багаж (1 брой чанта, сак или раница, 40х30х20см);
• Самолетен билет за полет Барселона - Варна, с включени летищни такси и ръчен багаж (1 брой чанта, сак или раница, 40х30х20см);
• 4 нощувки със закуски и вечери в хотел 4* ALEGRIA Sun Village или подобен (Лорет де мар);
• Посещение на традиционна испанска винарна, посрещат ни с вино, испански хамони и традиционен домашен шоколад;
• Водач представител на фирма Away по време на целия престой в чужбина.
Офертата не включва
Задължително доплащане:
• Градски такси - 4-6 евро на ден (задължително доплащане на рецепцията на хотелите).
• Горивна такса - начислява се 21 дни преди полета.
Допълнителни услуги
С доплащане към туроператора за:
• Възможност за трансфер от/до летище - 28 евро / 54.76 лв. на човек на посока;
• Доплащане за избор на места или предни седалки в автобус - 25 евро / 48.90 лв. на човек;
• Панорамна туристическа програма в Барселона - 38 евро / 74.32 лв;
• Организирана екскурзия до манастира Монсерат - 66 евро / 129.08 лв;
• Организирано посещение на емблематичния стадион Spotify Camp Nou - 58 евро / 113.44 лв. на човек - включва трансфер от Старото пристанище до стадиона и обратно, входна такса за музея, аудиогид, предварителна резервация;
• Организирано посещение на "Саграда Фамилия" с лицензиран екскурзовод на бълг. език, входна такса (максимален брой туристи - 30) - 59 евро / 115.39 лв;
• Екскурзията Тоса де Мар - 20 евро / 39.12 лв;
• Организирано посещение на парка Гуел /вход/ - 28 евро / 54.76 лв;
• Организирано посещение на Побле Еспаньол / Испанско село - 18 евро / 35.20 лв;
• Екскурзия - трансфер до Барселона за свободно време - 20 евро / 39.12 лв;
• Възможност за допълнителен самолетен багаж - със запитване към туроператора.
Програма
Ден 1
Отпътуване от Варна с полет Варна - Барселона. Посрещане на летище от представител на фирмата организатор. Трансфер. Пристигане в Лорет де мар. Настаняване в хотел. Вечеря на блок маса в ресторанта на хотела. Нощувка.

Ден 2
Закуска.

Свободно време или Западно Средиземноморие на Испания Барселона - Лорет де мар - Коста Брава Панорамна обиколка: катедралата "Саграда Фамилия" - шедьовърът на архитекта Гауди;кратко свободно време; Торе Глориес /бившата централа на Водоснабдителната компания на Барселона/; Арена де Торос - сега търговски център; Градският парк с Парламента и Зоологическата градина; Триумфалната арка; площад "Колумб"; Две от най-известните къщи на модерниста Антонио Гауди - "Каза Байо" и "Каза Педрера", крайбрежния булевард и Маремагнум - център на забавления с внушителното пристанище, митницата и статуята на Христофор Колумб; хълмът "Монджуик" с многобройните паркове, художествени галерии и заведения за развлечение; музейният архитектурния резерват Побле Еспаньол - забележителен "албум", в който са представени копия на сгради от всички области в Испания; Националният дворец, "Олимпийският пръстен" със съоръжения; Олимпийското градче с пристанището; двете най-високи сгради в Барселона и Барселонета - плажът на града; площад "Испания" с "танцуващите" фонтани; площад "Каталуния" - сърцето на Барселона Посещение на традиционна испанска винарна, посрещат ни с вино, испански хамони и традиционен домашен шоколад. Вечеря на блок маса в ресторанта на хотела. Нощувка.

Ден 3
Закуска.

Свободно време или Организирана екскурзия до манастира Монсерат - Монсерат е наистина зашеметяващо красив район в Каталуния. Белите и розови камъни на планините Монсерат се извисяват в небето, а в тези планини е сгушен бенедиктински манастир със спираща дъха гледка към Каталуния. В базиликата можете да чуете пеенето на световноизвестния хор на Монстерат, което подсилва и без това чудесната атмосфера, която ви се създава в това красиво планинско бенедиктинско убежище. Ще видите и световноизвестната статуя Черната мадона, която също се намира в базиликата. Зашеметяващата природна красота на Монсерат прави такова впечатление на посетителите, че посещението остава незаличим спомен. Екскурзията Тоса де Мар - Коста Брава се простира на площ от 200 кв. - изпълнена с изсечени скални носове, малки уютни заливи, скрити в сянката на боровете плажове със златист пясък и популярни туристически селища. Пътувайки по живописния път до Тоса де Мар, вие ще имате възможност да се насладите не само красотата на една от най-известните крайбрежни ивици, но и да научите интересни факти за живота и традициите на градчетата, през които минавате и които всяка година привличат хиляди туристи от цял свят. Toса де Мар е един от най-романтичните градове на крайбрежието на Коста Брава. В далечното минало заливът е служил за пристанище на пиратските кораби, но в началото на 20-ти век курортът става предпочитано място за отдих на много европейци. В Тоса де Мар е живял и творил художникът Марк Шагал, но разцвета си градът дължи на актрисата Ава Гарднер, която снима тук филма "Пандора и летящият холандец" и години наред се връща за ваканциите си в "Лазурния рай". Красотата на градския залив, заобиколен от изсечени скали и разходките из основания през Средновековието стар град-крепост, както и по чаровните улички на новия град с бели къщи и сувенирни магазинчета, са сред любимите маршрути за разходка на посетителите на Коста Брава. Вечеря на блок маса в ресторанта на хотела. Нощувка.

Ден 4
Закуска.

Екскурзия трансфер до Барселона (с доплащане) за свободно време и самостоятелно посещение на Аквариума, Зоологическата градина или др. обекти по избор. Свободно време в Готическия квартал - старата част от Барселона или за разходка по Ла Рамбла и площад Каталуния - сърцето на Барселона. Ла Рамбла - най-оживената улица на града, изобилстваща от музеи, необичайни магазинчета и живи статуи. Възможност за организирано посещение на емблематичния стадион Spotify Camp Nou - домът на FC Barcelona, който след мащабна реновация отново отвори врати за посетители.

По време на посещението ще имате възможност да разгледате обновените зони на стадиона, музейната експозиция, интерактивните пространства и да се потопите в историята на един от най-великите футболни клубове в света. Възможност за снимки, свободно време за сувенири и посещение на официалния фен магазин на клуба. Нощувка.

Ден 5
Закуска.

Трансфер до летище. Отпътуване за България с полет Барселона - Варна.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 24 Април до 20 Май 2026г.
  • С предварително записване до 20 Май на: 087 66* **** (покажи).
  • За подписване на договор е необходимо:
    - Да изпратите на: sales@away.bg номерата на ваучерите и датата на екскурзията;
    - В последствие ще ви бъде изпратен мейл с линк и данни за вход в системата на Away, в която да попълните необходимите данни за пътуване и да потвърдите договора.
  • Срок за подписване на договор и доплащане на сумата към туроператора: до 20 Май.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая, при настанени съответно двама или трима.
  • За настаняване в единична стая е необходимо да отправите запитване към туроператора.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и може да доплатите за такава към туроператора - 3 евро/5.87лв на ден на човек.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Away

Екипът на Away е млад и амбициозен.

Компанията разполага с богат опит в международните отношения и организацията на пътувания и екскурзии по целия sвят. Нашата мисия е да предоставим персонализирано обслужване, което отговаря на специфичните потребности и очаквания на всеки наш клиент.

Отличаваме се със създаването на авторски програми за почивки и екскурзии, които предлагат уникални и иновативни преживявания. Всеки наш маршрут е внимателно планиран, за да осигури богато и пълноценно пътешествие, което да остава в сърцата и спомените на пътешествениците за дълго време.

В стремежа си да предлагаме гъвкави решения, ние обръщаме внимание на всеки детайл - от най-големите изисквания до най-малките нюанси, които могат да направят вашето пътуване незабравимо. Това подходящо отношение към детайлите ни позволява да създаваме изключителни пътешествени преживявания, които напълно отговарят на очакванията на нашите клиенти.

За успешното изпълнение на всяка задача, нашите клиенти разчитат на нашите висококвалифицирани експерти. Екипът ни се състои от професионалисти, които постоянно се обучават и развиват, за да осигурят най-високо ниво на професионализъм във всяко аспект на нашата дейност. Ние сме ангажирани с осигуряването на надеждно и качествено обслужване, което отговаря на динамиката на съвременния туристически пазар.

Ние предлагаме широка гама от разнообразни туристически услуги:
• Екскурзии в България, Европа и Азия - уникални авторски програми
• Екзотични пътувания - индивидуални и групови
• Круизни пътувания
• Почивки в България - морски, планински, балнео и бизнес туризъм
• Хотелски резервации, в хотели с различна категория в страната и чужбина
• Трансфери - индивидуални и групови
• Професионално екскурзоводско обслужване
• Детски и младежки лагери, зелени училища, пленери, образователни екскурзии
• Корпоративно обслужване, тийм билдинг мероприятия, семинари
• ВИП обслужване на клиенти, съдействие при бизнес пътувания в страната и чужбина
• Развиване на транспортна дейност със собствен и наемен автопарк

"Отпуснете се и се наслаждавайте на живота!"

Офертата е осигурена от МАДЖИКО ВИАДЖО ООД, ЕИК: BG203808619 (Away).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Посети Испания през Юни: 4 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт от Варна и посещение на испанска винарна
Цена:
545.00€ / 1065.93лв
Плащаш сега:
155.00€ / 303.15лв
Доплащаш на място:
390.00€ / 762.77лв
Какво е това?
Офертата изтича след:
92:47:43

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Бургас, ул. Княз Борис I 28 087 66* **** (покажи). away.bg office@away.bg Понеделник - Петък: 09:00 - 16:00ч.
Отзиви от клиенти (553)
Много сме доволни от екскурзията до Рим, Флоренция и Венеция. Организацията беше на ниво, за краткото време видяхме много забележителности, като разполагахме и с достатъчно свободно време за самостоятелно разглеждане. Водачът ни Бранимир (Бени) беше много отзивчив и полезен със съветите и информацията, които ни даваше. Определено бихме пътували отново с Away.
Отлична организация на Away и превъзходи екскурзоводи на място.
elina 5
Прекрасна екскурзия, организирана до най-малката подробност за улеснение и удобство на всички. Специални благодарности на екскурзовода Диди и шофьора за прекрасното изживяване, усилия, прекрасна енергия и професионализъм. Много съм доволна от прекрасната ексурзия и съм възхитена от целия екип.
Покажи още ревюта

Още оферти от Away

Away
Топ цена:
395
00
772
55лв
на човек
Посети вълшебна Прага, Будапеща и Виена: 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за Дрезден
95
Цена на човек на ден: 79.00 €/154.51 лв Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 20.06-16.10Тръгване от: София
Away
Топ цена:
295
00
576
97лв
на човек
Уикенд във Виена: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт от Бургас и възможност за Братислава
52:47:41 251
Цена на човек на ден: 73.75 €/144.24 лв Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 26.06-11.09Тръгване от: Бургас
Away
Топ цена:
395
00
772
55лв
на човек
Виж чудесата на Париж: Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт от Варна
452
Цена на човек на ден: 98.75 €/193.14 лв Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 5.07-8.07Тръгване от: Варна
Away
Топ цена:
455
00
889
90лв
на човек
Екскурзия до Барселона! 4 нощувки със закуски, плюс самолетен билет от Варна
902
Цена на човек на ден: 91.00 €/177.98 лв Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 16.06-20.06Тръгване от: Варна
Away
Топ цена:
755
00
1476
65лв
на човек
Опознай Испания и Португалия: 8 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
1153
Цена на човек на ден: 83.88 €/164.06 лв Включени нощувки: 8Изхранване: ЗакускаПериод: 3.11-11.11Тръгване от: София
Away
Топ цена:
395
00
772
55лв
на човек
Виж Париж: Екскурзия с 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт от Варна
1140
Цена на човек на ден: 79.00 €/154.51 лв Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 17.06-9.09Тръгване от: Варна
Away
Топ цена:
395
00
772
55лв
на човек
Опознай Южна Германия: Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт, посещение на Колмар и възможност за Europa Park
1033
Цена на човек на ден: 98.75 €/193.14 лв Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 3.07-10.07Тръгване от: София
Away
Топ цена:
395
00
772
55лв
на човек
Ранни записвания за екскурзия до Будапеща, Прага и Виена през Юли: 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за Дрезден
76:47:41 1292
Цена на човек на ден: 79.00 €/154.51 лв Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 10.07-14.07Тръгване от: Варна
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)