Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
Еднодневна шопинг екскурзия до Чорлу
Топ цена: 62.59лв
Дениз Травел
Годишен технически преглед на автомобил
Топ цена: 74.30лв
Пан Сервиз Ауто
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Екскурзия до Букурещ през Юни: Нощувка със закуска, плюс транспорт и посещение на SPA център Терме, от Дениз Травел

Екскурзия до Букурещ през Юни: Нощувка със закуска, плюс транспорт и посещение на SPA център Терме

Постоянно чувате за популярния SPA център Термите в Румъния? Ето, че настъпи момента и вие да го посетите. Грабнете ваучер за двудневно приключение на Дениз Травел. После ще разказвате!

Екскурзия до Букурещ: 1 нощувка със закуска, плюс транспорт:

Варианти на офертата:
В периода 3 - 4 Юни 70.56 /138.00 лв на човек плати сега 14.32 € / 28.00 лв Разграбено
В периода 24 - 25 Юни 70.56 /138.00 лв на човек плати сега 14.32 € / 28.00 лв Разграбено
Офертата включва
• Транспорт с комфортен туристически автобус от София;
• 1 нощувка със закуска в хотел *** в района на Букурещ;
• Туристическа програма в Букурещ;
• Посещение на Терме (без включен вход);
• Гранични и магистрални такси;
• Екскурзоводско обслужване.
Допълнителни услуги
Може да доплатите към туроператора за:
• Входни такси на туристическите обекти;
• Вход за SPA център Терме (престой 4 часа и половина):
Зала Galaxy - 79 леи за възрастен, 62 леи за дете под 16 години;
Зала The Palm - 94 леи за възрастен;
Зала Elysium - 114 леи за възрастен.

Туроператорът не носи отговорност при актуализация и промяна на цените на входните такси на посещаваните обекти.
Програма
1 ден
Отпътуване от София в 06:00ч от площад Александър Невски, по маршрут София-Русе-Букурещ. Спирка в Русе. Пристигане в Букурещ и панорамна обиколка. Ще видите забележителностите на града - Триумфалната арка, Атене, Народния театър, парламента, университета, площада на Революцията, площада на Победата, Кралския дворец и други. Ще имате възможност да разгледате и природонаучния музей, където е разположена една уникална изложба от минерали и скъпоценни камъни, много птици и насекоми. Ще чуете грохота на изригващ вулкан и ще видите древни бозайници от Ледена епоха.
Настаняване в хотел. Свободно време. Нощувка.

2 ден
Закуска.
Пристигане в SPA център Термите, където ще можете да релаксирате и да се забавлявате. Комплексът разполага с 9 басейна, 6 сауни и 16 водни пързалки. Тук е изградена най-голямата ботаническа градина в Румъния с над 800 хиляди екзотични растения, като палми, безброй орхидеи и други. Комплексът разполага с три зони:
Зона 1 Elysium съдържа: шест сауни с различна тематика, контрастен душ, инфрачервени легла, панорамни закрити плувни басейни с мокри барове, ресторант, голяма тераса и открити зони за релакс. Центърът предлага и масажи с предварително записване на рецепция и срещу допълнително заплащане. Не се допускат лица под 16 години!
Зона 2 The Palm включва: голяма тропическа градина, хидромасажни легла, открити и закрити минерални басейни, тераси, джакузи, турска баня, мокър бар, ресторант и открит пясъчен плаж. Не се допускат лица под 16 години!
Зона 3 Galaxy е предназначен за забавление на цялото семейство. Тук ще откриете водни пързалки за всички възрасти, закрит басейн с вълни, хималайска кабина за хромотерапия и солна терапия, открит басейн с бар и пясъчен плаж с палмови дървета и зона за игри. Няма ограничения за възраст!
Отпътуване за България около 14:30ч. Пристигане в София вечерта.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 15 Май до 21 Юни 2023г.
  • С предварително записване на: 02/ 865 ** ** (скрит), сключване на договор и доплащане на остатъка от сумата към туроператора, до 2 дни след издаване на ваучер. При просрочване на този период, от страна на клиента се дължи неустойка към туроператора в размер на 20лв на човек.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая, при настанени двама или трима пълноплащащи.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и такава не е включена в офертата. Може да доплатите към туроператора за медицинска застраховка 5лв.
  • Агенцията си запазва правото да прави промени последователността на изпълнение на програмата.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Дениз Травел

Туристическа агенция Дениз Травел е член на Българска Туристическа Камара. От основаването си фирмата работи успешно в няколко основни направления:
• Изпращащ туризъм;
• Продажба на туристически пакети и индивидуални туристически услуги. Организират групови и индивидуални пътувания - основни направления Турция, Гърция, ОАЕ Дубай, Египет, Сърбия, Румъния, Македония, Хърватска и други;
• Посрещащ туризъм.

Агенцията предлага целогодишно обслужване на туристи в Черноморски, планински и балноложки курорти.

"Туристическа агенция Дениз Травел работи за вас!

Ние можем да ви помогнем при избора на мечтаната почивка, екскурзия, меден месец, семинари, конгреси и да ви предложим най-изгодните оферти."

Туристическата агенция е създадена през 2006г и притежава Удостоверение за Туроператор и Турагент № 05626.

Офертата е осигурена от ДЕНИЗ ТРАВЕЛ ЕООД, ЕИК: 131436114 (Дениз Травел).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Екскурзия до Букурещ през Юни: Нощувка със закуска, плюс транспорт и посещение на SPA център Терме
7056 / 13800лв

Не изпускай предложенията на
Дениз Травел

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 3 пъти за 1 месец.

Активни промо оферти:

LPG масаж на цяло тяло
Цена:
40.60€ 79.41лв
58.00€
113.44лв
2 грабнати ваучера
-30% LPG масаж
-30% LPG масаж
Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Отзиви от клиенти (463)
Бях обсужена добре в офиса на Дениз Травел за подписване на договор.
Tsveti 5
Прекрасна организация! Настаниха ни в KEÇİK HOTEL - стаята ни беше уютна и чиста, закуската беше обилна на блок маса. Пътувахме с очарователната екскурзоводка Марияна и щофьор Анатолий. Бяха прекрасни и отзивчиви. Марияна ни разказваше увлекателно факти за живота на местните жители, както и много исторически факти. На допълнителните екскурзии на които ние се включихме панорамна разходка, разходка по Босфора, аквариум и Аква Флория имахме местен представител Незмие, която беше ПРЕКРАСНА.
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Дениз Травел

Дениз Травел
Топ цена:
30
00
58
67лв
на човек
Шопинг в Лозенград: Еднодневна екскурзия през Юни
569
Цена на човек на ден: 30.00 €/58.67 лв Изхранване: Без изхранванеПериод: 20.06.2026Тръгване от: Пловдив, София
Дениз Травел
Топ цена:
238
00
465
49лв
на човек
Почивка на остров Лефкада: 4 нощувки със закуски, плюс транспорт
2 грабнати 4061
Цена на човек на ден: 47.60 €/93.10 лв Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 10.06-9.09Тръгване от: София
Дениз Травел
Топ цена:
32
00
62
59лв
на човек
Еднодневна шопинг екскурзия до Чорлу
24294
Цена на човек на ден: 32.00 €/62.59 лв Изхранване: Без изхранванеПериод: 20.06.2026Тръгване от: Пловдив
Дениз Травел
Топ цена:
222
00
434
19лв
на човек
Екскурзия до приказна Босна: 3 нощувки със закуски и вечери в Сараево, плюс транспорт
589
Цена на човек на ден: 55.50 €/108.55 лв Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 17.07-25.09Тръгване от: Перник, София
Дениз Травел
Топ цена:
263
00
514
38лв
на човек
Екскурзия до Будва - Перлата на Адриатика: 3 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт и възможност за Дубровник
527
Цена на човек на ден: 65.75 €/128.60 лв Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 4.09-26.11Тръгване от: София, Пазарджик, Пловдив
Дениз Травел
Топ цена:
171
00
334
45лв
на човек
Истанбул - магията на Босфора и цветовете на Кузгунджук: 4 нощувки със закуски, плюс транспорт
192
Цена на човек на ден: 34.20 €/66.89 лв Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 23.06-23.12Тръгване от: София, Пазарджик, Пловдив
Дениз Травел
Топ цена:
118
00
230
79лв
на човек
Уикенд в Текирдаг: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и възможност за посещение на Чорлу
214
Цена на човек на ден: 39.33 €/76.92 лв Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 18.06-17.12Тръгване от: София, Пазарджик, Пловдив
Дениз Травел
Топ цена:
286
00
559
37лв
на човек
Екскурзия до Кумбургаз: 5 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт
8246
Цена на човек на ден: 47.66 €/93.21 лв Включени нощувки: 5Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 16.06-22.09Тръгване от: София, Пазарджик, Пловдив
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)