Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-40%
-40%
Педикюр с гел лак
Цена: 38.92лв 64.99лв
MD Beauty Empire
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Ранна есен във Велинград: Нощувка със закуска, обяд и вечеря, плюс термална зона, от SPA хотел Селект****

Добре дошли в SPA столицата на Балканите - Велинград! Очаква ви планинска свежест, съчетана с уюта на SPA хотел Селект****!

1 нощувка със закуска, обяд и вечеря 25.05 /49.00 лв на човек Разграбено
Офертата включва още
• Сауна;
• Парна баня;
• арома баня
• Детски кът;
• Wi-Fi;
• Паркинг;
• Курортна такса и застраховка.
Изхранване
Изхранването е на блок маса или сет меню (според заетостта на хотела):
Закуска (08:00 - 10:00ч) с включени топли напитки, кафе, чай, мляко и минерална вода, сок;
Обяд (12:00 - 13:30ч);
Вечеря (19:00 - 21:00ч).
Настаняване с деца
Дете до 6 ненавършени години се настанява безплатно в стая с двама възрастни, на база пакета.

За дете от 6 до 12 ненавършени години, настанено с двама възрастни, се доплащат по 40лв/20.45 евро на вечер.

За дете над 12 години или трети възрастен е необходим отделен ваучер.
С домашни любимци
За настаняване с домашен любимец до 5кг се доплащат на рецепция 10лв/5.11 евро на ден.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 28 Септември до 2 Октомври 2025г.
  • С предварителна резервация на: 088 88* **** (скрит), 088 22* **** (скрит). Направена резервация се потвърждава с номер на ваучер.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при настанени двама пълноплащащи.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от SPA хотел Селект****

SPA хотел Селект**** е разположен в центъра на SPA столицата на Балканите - Велинград, в близост до градския централен парк Клептуза. Гледката, която се открива от балконите на стаите, е към вечнозелената гора на Родопа планина или към предната част на хотелa - спортните съоръжения и басейни.

На разположение на гостите на хотела са:
• За децата: детски кът, детски закрит басейн, детска площадка, детски аква парк (съоръжението се използва при подходящи метеорологични условия). На ваше разположение е и новооткритата игрална зала на хотела, оборудвана с билярд, въздушен хокей, професионални електронни симулатори и други игри, подходящи и за възрастни.

• Луксозен ресторант с основен капацитет 150 места, който предлага европейска и традиционна кухня на най-високо ниво като качество и обслужване;

• Леглова база: 75 стаи (47 стандартни, 28 луксозни); оборудвани с климатици, кабелна телевизия, мини бар, телефон, високоскоростен интернет, директна телефонна линия, работно бюро; в банята има сешоар, паник бутон, душ кабини, като част от стаите разполагат с вана; електронна система за заключване, пожароизвестителна система;

• Заведения: Лоби бар, Бар басейн, Ресторант, Игрална зала, Аква Бар;

• Плувен басейн с полуолимпийски размери с джакузи, който е изцяло с минерална вода, като температурата на водата варира между 32 - 36 градуса, в зависимост от циркулацията на минерална вода, както и детски басейн; за спокойствието на гостите е осигурено и присъствието на воден спасител;

• SPA & Wellness - безплатно за гости на хотела е ползването на: Басейн, Джакузи, Парна баня, Арома парна баня. Модерният SPA център предлага също разнообразие на масажи и терапии за лице и тяло.

• Спортни съоръжения: фитнес, тенис корт, мини футболно игрище, билярд и други игри.

Хотелът разполага с една конферента зала, оборудвана с мултимедия, мултимедиен екран, озвучаване, флипчарт, интернет достъп.

Офертата е осигурена от СЕЛЕКТ ТУРИЗЪМ ЕООД, ЕИК: BG131235442 (SPA хотел Селект****).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Ранна есен във Велинград: Нощувка със закуска, обяд и вечеря, плюс термална зона
2505 / 4900лв

Не изпускай предложенията на
SPA хотел Селект****

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 172 пъти за 1 месец.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Велинград, ул. Еделвайс 4 088 88* **** (скрит), 088 22* **** (скрит) 24/7
Отзиви от клиенти (327)
Твърде много невъзпитани гости на хотела.Не бих повторила.
Всичко беше наред само от храната още има какво да се желае
Доста овехтял хотел, не отговарящ като качество за 4-звезден хотел.
Покажи още ревюта

Още оферти от SPA хотел Селект****

SPA хотел Селект****
Топ цена:
40
50
79
21лв
на човек
Почивка във Велинград: Нощувка със закуска, обяд и вечеря, плюс закрит минерален басейн и термална зона
90:48:39 19
Цена на човек на ден: 40.50 €/79.21 лв Включени нощувки: 1-2Изхранване: Закуска, обяд, вечеряВалидност: 23.04 - 30.06
SPA хотел Селект****
Топ цена:
46
80
91
53лв
на човек
Релакс във Велинград: Нощувка на база All Inclusive Light, плюс ползване на термална зона
42:48:39 1096
Цена на човек на ден: 46.80 €/91.53 лв Включени нощувки: 1-2Изхранване: All InclusiveВалидност: 21.04 - 30.06
SPA хотел Селект****
Топ цена:
35
10
68
65лв
на човек
SPA релакс във Велинград: Нощувка със закуска и вечеря, плюс закрит минерален басейн и термална зона
42:48:39 1191
Цена на човек на ден: 35.10 €/68.65 лв Включени нощувки: 1-2Изхранване: Закуска и вечеряВалидност: 21.04 - 30.06
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)