За 22 Септември на остров Тасос: 3 нощувки със закуски, с възможност за транспорт и посещение на Кавала, от Рикотур
Лятото ще приключи тогава, когато ти решиш! А с ваучер за Рикотур може да се радваш на щедрите слънчеви лъчи на остров Тасос и в края на Септември!
3 нощувки със закуски в Хотел Fourkos** на остров Тасос, с настаняване на 20 Септември:
Варианти на офертата: | ||
---|---|---|
Без транспорт от туроператора | 264 лв на човек плати сега 78.81 лв | Разграбено |
С включен транспорт | 334 лв на човек плати сега 99.70 лв | Разграбено |
Отпътуване от София, автогара Сердика в 6:30 часа по маршрут София - Драма - Тасос. Възможност за качване от ШЕЛ Драгичево; Дупница (разклон магистрала); магазин МЕТРО Благоевград; OMV Сандански; бензиностанция ПЕТРОЛ Кулата.
Преиминаване през Драма - град известен с изворите на Света Варвара. Кратка спирка за кафе пауза в приятните заведения около изворите. Отпътуване за Керамоти, откъдето с ферибот се пътува (30 минути) за о-в Тасос. Пристигане на острова и отпътуване за хотела. Настаняване. Свободно време. Нощувка.
2 ден
Закуска. По желание - панорамна обиколка на острова с автобус. Обиколката ни ще започне с разглеждане и разходка по колоритната чаршия с множество сувенирни магазини на втория по големина град Лименария. Посещение на магазин и работилница за сребърна и златна бижутерия " Ирис". Посещение на женския манастир "Св.Архангел", Алики - залива на сирените, разходка из древните криволичещи улички на старата столица Панагия, които ще ви отведат стотици години назад във времето. Белоснежни къщи с каменни покриви и характерни балкони и с естествени извори на чиста планинска вода. Основни забележителности са църквата Панагия (првд. Света Богородица), в която се съхранява личното знаме на крал Ричард Лъвското сърце. Туристическата програма ще продължи с посещение на столицата на остров Тасос, град Лименас. Пешеходен тур на град Лименас - военното пристанище, светилището на Посейдон, агората, амфитеатъра, архелогическия музей. По желание изкачване до Атина Палада. Отпътуване и връщане в хотела. Свободно време за плаж. Вечерта ще продължи по Ваше желание с посещение на традиционна гръцка таверна. Очаква Ви невероятен купон с изпълнения на живо на гръцки певци и много .....счупени чинии! Нощувка.
3 ден
Закуска. Свободно време за разходка и плаж. Нощувка.
4 ден
Закуска. Пътуване с ферибот за Керамоти.
Продължаваме за Кавала. Панорамна и пешеходна туристическа обиколка на града: Църквата "Св. Богородица", Пристанището, Паметника и къщата на Мохамед Али, Аквадукта, Крепостта и др. Свободно време с възможност да опитате вкусните морски специалитети в таверните разположени около пристанището.
Продължаваме за България. Пристигане в София, автогара Сердика.
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 17 Юли до 18 Септември 2024г.
- С предварителна резервация на: rikotour@abv.bg, officeriko1@gmail.com или 087 73* **** (скрит), подписване на договор към туроператора и доплащане на остатъка от сумата, до 2 работни дни след грабване на ваучер.
- Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при двама настанени.
- Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и не е включена в офертата.
Може да доплатите към туроператора с покритие 2000 евро:
- за лица до 65 г. - 5 лева;
- за лица от 65 г. до 70 г - 7 лв.,
- за лица от 70 г., до 79 г. - 10 лв. - Доплащане на допълнително настаняване, с включен транспорт:
- За едно дете от 2 до 6 ненавършени години, настанено на с двама възрастни на допълнително легло - 154лв.
- За едно дете от 6 до 12 ненавършени години, настанено на с двама възрастни на допълнително легло - 304лв.
- Доплащане за единична стая: 98лв.
- За настаняване на трети възрастен (над 12г) - 334лв. - За цените за допълнително настаняване без включен транспорт е необходимо да отправите запитване към туропаратора.
- За предна седалка в автобуса се доплащат към туроператора - 25лв на човек в двете посоки.
- Необходими документи: лична карта. За деца под 18 години пътуващи с 1 родител или без родители - нотариално заверена декларация, че са съгласни то да пътува в чужбина и задължително паспорт.
- Туроператорът не носи отговорност и не възстановява суми на туристи, на които по някакви причини им е отказан достъпа до Гърция, поради забрана за напускане на страната, невалидни или липсващи документи или други независещи от него причини.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Рикотур
Рикотур ООД е лицензиран туроператор. Фирмата е създадена от млад екип, който има за цел да развие и осигури туристически продукти за вашето свободно време! Ние предлагаме всички туристически услуги, които са ви необходими за свободното време или професионалните ви ангажименти:
• Екскурзии в страната и чужбина;
• Почивки в страната и чужбина;
• Хотелски резервации в страната и чужбина;
• Автобуси, микробуси и автомобили под наем;
• Семинари,конгреси;
• Екскурзоводско обслужване;
• Застраховки.
Не изпускай предложенията на
Рикотур
Активни промо оферти:








Още оферти от Рикотур

