Почивка в Бодрум през Май: Екскурзия със 7 нощувки на база All Inclusive в Хотел Petunya Beach****, плюс самолетен транспорт, от Онекс Тур

Подарете си морската почивка, която несъмнено заслужавате! Посветете идните няколко дни на релакс край бреговете на красивия турски полуостров Бодрум - с ваучер за Онекс Тур!

Екскурзия до Бодрум, Турция на 22 - 29 Май: 7 нощувки на база All Inclusive в Хотел Petunya Beach****, плюс самолетен транспорт 828 лв на човек плати сега 165.60 лв Грабни
Офертата включва
• Самолетен билет с директен чартърен полет от София до Анталия и обратно с включени летищни такси;
• Ръчен багаж до 7кг и чекиран багаж до 20кг;
• Трансфер летище - хотел - летище;
• 7 нощувки на база All Inclusive в хотел Petunya Beach****.
Офертата не включва
Задължително доплащане:
• Евентуална горивна такса - обявява се 21 дни преди полета (ако авиокомпанията наложи такава).
Допълнителни услуги
Срещу доплащане към туроператора:
• Допълнителни услуги и екскурзии по програмата;
• Застраховка "Отмяна на пътуване".
Допълнително настаняване
FAMILY ROOM WITH BUNKBED
За дете до 12 ненавършени години, настанено на допълнително легло с двама възрастни, се доплащат към туроператора 444лв.

За 2 деца до 12 ненавършени години, настанено на допълнително легло с двама възрастни, се доплащат към туроператора 888лв.

За деца на/над 12 години или трети възрастен, настанени на допълнително легло с двама възрастни, се доплащат към туроператора 476лв.
Програма
1 ден
Излитане от летище София с директен чартърен полет до Бодрум. Кацане на Летище Бодрум. Посрещане от фирмата партньор на туроператора. Трансфер до хотела. Настаняване. Нощувка.

2 - 7 ден
Свободно време за плаж и почивка. Възможност за посещение на допълнителните екскурзии на място, предложени от фирмата партньор, като те се заявяват и заплащат на място.

8 ден
След закуска освобождаване на стаите и трансфер до Летище Бодрум. Директен чартърен полет до София. Кацане на Летище София.
За хотела
Хотелът се намира на 47км от летището, 10км от центъра на Бодрум, на брега на морето. Построен е през 1990 година, с обща площ от 17 000 м², последно е реновиран през зимата на 2011 година. Хотелът разполага с външен плувен басейн, детски басейн, основен ресторант, 3 бара, паркинг, обмяна на валута, анимация.

• Стаи Twin Room - оборудвана с климатик, телевизор, телефон, баня с душ, сешоар, мини бар (празен), сет за кафе и чай, сейф (срещу заплащане), балкон. Почистване на стаите - всеки ден, смяна на спално бельо - 3 пъти седмично.

• Собствен, пясъчен плаж. Чадъри, шезлонги на плажа и при басейна - безплатно. Плажни кърпи - срещу депозит.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 22 Февруари до 22 Април 2025г.
  • С предварително записване до 28 Февруари на: 089 97* **** (покажи) или на: info@onextour.bg.
  • Срок за подписване на договор с туроператора: до 28 Февруари, веднага след издаване на ваучер.
  • Условия за доплащане към туроператора:
    - междинно плащане на 100лв - при подписване на договора;
    - доплащане на остатъка от сумата - до 30 дни преди датата на отпътуване.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая (STANDARD ROOM LAND VIEW), при настанени двама.
  • Допълнително настаняване е възможно само в FAMILY ROOM WITH BUNKBED. Доплащанията са на база закупени 2 ваучера за избраната дата и съответното доплащане за допълнително настаняване. Повече информация ще намерите в карето "Допълнително настаняване".
  • За единично настаняване в STANDARD ROOM LAND VIEW се грабва ваучер и се доплащат 839лв.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна. Офертата включва застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" на Уника с покритие 10000 евро и асистанс за лица до 65 ненавършени години. Може да доплатите към туроператора за застраховка за лица:
    - от 65 до 74 ненавършени години - 5 евро;
    - от 74 до 89 ненавършени години - 12 евро.
  • Необходими документи: международен паспорт или лична карта. Личните документи трябва да са с валидност поне 6 месеца след датата на влизането в страната.
  • Деца до 18г., пътуващи без родителите или само с един от тях, трябва да имат оригинал и ксерокопие на нотариално заверена декларация, че и двамата родители или непътуващият родител са съгласни детето да излезе в чужбина. В случай, че детето пътува с двамата си родители, но те са с различни фамилии, трябва да се предостави актът за раждане на детето, както и копие от него. Документите ще послужат пред българските гранични власти.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от ОНЕКС ТУР

Туристическа агенция Онекс Тур е специализирана в организирането на екскурзии до близка Турция, екзотичен Мароко, тайнствен Египет и магична Русия.

"Онекс Тур е иноватор в създаването на една от най-добрите, разнообразни и магнетични екскурзии. Дестинацията Кападокия, която доскоро беше просто блян за мнозина, сега е сред най-предпочитаната от българските туристи. Да се докоснете до културата на въртящите се дервиши, да изпиете чаша турски чай и да отседнете в традиционен хотел в сърцето на скалния град са само част от преживяванията, които нашият екип е приготвил за вас.

Прочети още
Офертата е осигурена от ОНЕКС ТУР ЕООД, ЕИК: BG202409930 (ОНЕКС ТУР).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Почивка в Бодрум през Май: Екскурзия със 7 нощувки на база All Inclusive в Хотел Petunya Beach****, плюс самолетен транспорт
Топ цена: 828лв Плати сега: 16560лв
Цена:
828ЛВ
Плащаш сега:
165.60ЛВ
Доплащаш на място:
662.40ЛВ
Какво е това?
Офертата изтича след:
82:52:06

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Отзиви от клиенти (68)
Страхотно изживяване в Тунис. Съчетахме почивка с екскурзия и сме повече от доволни.
Страхотно! Съотношение цена-качество -перфектно.
Покажи още ревюта

Още оферти от ОНЕКС ТУР

Онекс Тур
Топ цена:
83000лв
на човек
Виж красотата на Анталия и Кападокия: Екскурзия със 7 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт
10:52:04 432
Цена на човек на ден: 104 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 4.04-27.04Тръгване от: София
Онекс Тур
Топ цена:
90900лв
на човек
Докосни се до загадките на Древна Ликия: Екскурзия до Анталия, Памуккале, Фетие и Каш през Април със 7 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт
10:52:04 300
Цена на човек на ден: 114 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 4.04-27.04Тръгване от: София
Онекс Тур
Топ цена:
99000лв
на човек
Докосни се до Египет: 7 нощувки на база All Inclusive в Ivy Cyrene Island**** в Шарм ел Шейх, плюс самолетен транспорт от Варна
2 грабнати 2289
Цена на човек на ден: 124 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: All InclusiveПериод: 7.04-28.04Тръгване от: Варна
Онекс Тур
Топ цена:
116700лв
на човек
Екскурзия до Египет: 1 нощувка със закуска и вечеря в Кайро и 6 нощувки на база All Inclusive в хотел Magic Beach****, Хургада, плюс самолетен транспорт от София
20 грабнати 2479
Цена на човек на ден: 146 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: Закуска и вечеря; All InclusiveПериод: 1.03-22.03Тръгване от: София
Онекс Тур
Топ цена:
98200лв
на човек
Посети Египет: 7 нощувки на база All Inclusive в Magic Beach hotel**** в Хургада, плюс самолетен транспорт от София
4 грабнати 1538
Цена на човек на ден: 123 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: All InclusiveПериод: 8.03-22.03Тръгване от: София
Онекс Тур
Топ цена:
99000лв
на човек
Виж красотата на Египет: 7 нощувки на база All Inclusive в Ivy Cyrene Island**** в Шарм ел Шейх, плюс самолетен транспорт от София
8 грабнати 1927
Цена на човек на ден: 124 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: All InclusiveПериод: 7.04-19.05Тръгване от: София
Онекс Тур
Топ цена:
80700лв
на човек
Екскурзия до Кападокия: 3 или 4 нощувки със закуски и вечери в Tas Saray Hotel****, плюс самолетен билет
4 грабнати 1352
Цена на човек на ден: 151 лв.Включени нощувки: 3-4Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 4.05-30.10Тръгване от: София
Онекс Тур
Топ цена:
99000лв
на човек
Усети магията на Пулия: Екскурзия до Италия със 7 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт и възможност за Алберобело, Матера и Лече
28 грабнати 9481
Цена на човек на ден: 124 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 3.06-23.09Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)