Веригата салони за красота Varna Beauty Studio е създадена през 2004г. с първия франчайзингов салон на веригата "Арлет" във Варна. Благодарение на отличното професионално обучение и мениджърските препоръки на франчайзодателя салонът жъне успехи и за кратко време се превръща в най-предпочитаният център за красота в морската столица.

В резултат на това през 2005г. веригата отваря втори салон във Варна, където на площ от 200 кв.м. са разположени 5 фризьорски места, зона за маникюр и педикюр, козметично студио, масажен кабинет и кафе бар.

От 2010г. веригата се развива самостоятелно под името Varna Beauty Studio. През същата година отваря врати салон в Обзор, а през лятото на 2011г. стартира трети салон в кк Свети Константин и Елена.

През изминалите години Varna Beauty Studio промени пазара на фризьорските услуги и постави грижата за клиента в своя основна цел. В стремежа си да задоволи изискванията на клентите си и услугите да бъдат максимално качествени и достъпни, Varna Beauty Studio предлага атрактивни цени и перфектно обслужване без конкуренция на пазара. Концепцията на веригата е Красота на достъпна цена!

Varna Beauty Studio участва в Grabo.bg от 28 Август 2012

Прочети още
Най-нови оферти от Varna Beauty Studio:
-51.5% Възстановяваща и хидратираща терапия за коса с инфраред преса, плюс оформяне със сешоар, от помощник фризьор
Възстановяваща и хидратираща терапия за коса с инфраред преса, плюс оформяне със сешоар, от помощник фризьор
Цена: 17лв
35лв
·Грабнати ваучери27 · Грабомани закупили офертата26 · Преглеждания на офертата797
Средна оценка за офертата от общо 3 ревюта.
5.0
-30% Измиване, подстригване и оформяне на ежедневна прическа при майстор колорист и технолог по реконструкция на косата
Измиване, подстригване и оформяне на ежедневна прическа при майстор колорист и технолог по реконструкция на косата
Цена: 35лв
50лв
·Грабнати ваучери28 · Грабомани закупили офертата25 · Преглеждания на офертата1288
Средна оценка за офертата от общо 6 ревюта.
5.0
-70% Пробна прическа за бал или сватба, плюс консултация
Пробна прическа за бал или сватба, плюс консултация
Цена: 15лв
50лв
·Грабнати ваучери4 · Грабомани закупили офертата4 · Преглеждания на офертата478
Средна оценка за офертата от 1 ревю.
5.0
Виж всички оферти
Отзиви от клиенти:
Препоръчвам! Много внимателно и любезно отношение. Прическата и цвета се получиха великолепно, а цялостната визия бе много елегантно изпълнение. Благодаря! ❤️
Много съм доволна от Девора. Много се старае и резултата е отличен. Препоръчвам!
Много хубава терапия,косата става мека и гладка!
Много се постара Девора, но малко ме скубеше на моменти, защото косата ми се заплиташе в дългите ѝ нокти. Оформи ми много красиви къдрици накрая, а също много ми хареса аромата на продуктите в салона! 🥰 Благодаря! 💖
Изключително прецизна, внимателна, съобразяваща се изцяло с желанията на клиента. Прическата, която направи на дъщеря ми , издържа до 3 дни. Препоръчвам салона и услугите, които предлагат с две ръце
Всички оценки (414)
Други популярни оферти
Beauty studio Lady Visage -40%
Цена:
4500лв
75лв стойност
40% отстъпка
Beauty studio Lady Visage -44%
Цена:
4800лв
85лв стойност
44% отстъпка
Център за красота Божествена -30%
Цена:
2450лв
35лв стойност
30% отстъпка
Viva Skin & Laser Studio -50%
Цена:
2500лв
50лв стойност
50% отстъпка
Център за красота Божествена -49%
Цена:
1800лв
35лв стойност
49% отстъпка
Център за красота Божествена -30%
Цена:
2100лв
30лв стойност
30% отстъпка
Салон за красота Lady D -32%
Цена:
1700лв
25лв стойност
32% отстъпка
KN Студио -40%
Цена:
3600лв
60лв стойност
40% отстъпка
Център за красота Божествена -40%
Цена:
1800лв
30лв стойност
40% отстъпка
Oще подобни места
BEAUTIQIE - Бутик за красота бул. Христо Ботев 18, Fullmax Center, до банка ДСК
4.6
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)