Страхотен спектакъл, забавен, доста се смяхме!
Страхотна постановка!
Браво на децата и на техните учители!
Hristo 5
страхотни бяха всички, дори малките актьори
Успех на тези талантливи участници!Благодарим за чудесната игра!
За първи път гледам постановка с толкова много насилие и ми дойде доста в повече. Имаше интересна развръзка, но не бих го препоръчала на приятелите си.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)