Отзиви от клиенти за Театър 199:
Всички оферти
Много ми хареса. Актьорите са много добри. Голямо старание от тяхна страна, разсмяха ни! Много добра идея от страна на театър 199 да има постановки в 15ч. в неделя. Дано продължат с това. Доста хора се страхуват да се прибират по тъмно, особено през зимния период.
Покажи всички 1092 ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)