Отзиви от клиенти за SPA хотел Рич:
Всички оферти
Прекрасни условия, любезен персонал, вкусна храна, отлична организация.
Стаята беше чудесна, уютна, и с много удобно легло. Персонала в СПА центъра беше любезен. Храната и обслужването в таверната - на ниво.
Посрещането от рецепционистката /руса жена, на средна възраст/ беше нелюбезно. Друг негатив беше ужасният шум от таверната първата нощ, който продължи до 3 часа през нощта. Втората нощ пък една компания цветнокожи съграждани с малки деца, вдигаха голяма патардия чак до 2-3 часа през нощта. Звънях на рецепция за съдействие - не получих такова. Жалко.
Възхитени сме от отношението, комфорта и вкусната храна. Персоналът беше изключително отзивчив и мил, бяхме приети много топло и се насладихме изцяло на комфорта, който дава хотела. Закуската е феноменална. Цените в ресторанта на хотела са абсолютно достъпни, а освен това всичко е приготвено много вкусно и дори визуално изглежда повече от прекрасно. Стаята беше много хубава, с удобно голямо легло и чудесна гледка! Нямаме търпение да посетим хотел Рич отново. Благодарим за всичко!
В никакъв случай хотела не отговаря на 5 звезди! Хигиената не е на ниво, имах проблеми и с климатика. Интериорът е твърде кичозен с много златничко и шаренко, типично в ромски стил. Може би и за това мнозинството от гостите бяха от етноса.
Не останахме доволни! Вътрешния басейн и джакузито бяха мръсни, имаше много силна ужасна миризма. А за капак точно в 14.30ч. започнаха ремонт на едно помещение от което събудиха и двете ми деца от следобедния сън. Нямам думи от 5 звезден релакс, няма да повторя втори път.
Много приятна обстановка, чистота и чудесно обслужване.
Не е това което очаквах,и във никъкав случай не отговаря на хотел 5 звезди.Обслужването не е на високо ниво.
Прекрасно ! Много сме доволни !
Доволна съм от 3-дневната почивка.
Удовлетворени сме от хотела и обслужването. При възможност бихме посетили отново.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)