Нещата от живота! Благодаря за атмосферата и прекрасното представление, както и за играта на актьорите!
Прекрасно представление, докосна ме. Актрисата Аделина Петрова беше стихия. Поздравления за целия екип. Със сигурност ще го гледам още веднъж. Препоръчвам!
Petko 5
Много щура комедия! Пореден качествен спектакъл от I Am Studio. Доброто настроение е гарантирано!
Невероятен и въздействаш моноспектакъл, емоциите те хващат за гърлото.Уникално изпълнение!.Препоръчвам го.
Petko 5
Много приятна пиеса. Актьорите са на страхотно ниво. Сюжета разглежда под привидно суха тема доста разнообразни житейски ситуации, поднесени с много смях! Силно препоръчвам.
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)