Отзиви от клиенти за Салон Елита:
Всички оферти
Не съм доволна! Маникюрът е на една седмица, неравномерен е и вече се отлепя.
Много мила и любезна маникюристка.Има богат избор от лакове.
Бих посетила отново.
И двете процедури бяха изпълнени с внимание.
Много съм доволна,, голямо разнообразие от цветове и гел лака ми издържа 3 седмици,ще посетя отново
Препоръчвам !
nadq 4
Мила и приятна маникюристка. Много е внимателна и работи бързо и качествено.
СМ 2
Мизерен и мръсен салон; Няма никаква дезинфекция на ножиците, инструменти с които работи; Свалянето на старият гел лак е със фолио и ацетон, супер изостанал метод; Оформянето на нокатната плочка - не се справи; Махане на кожички също не се справи добре; Претупана работа. За 15 лв, ниско качество.
Сваляне и поставяне на нов гел лак за 30 минути, очаквано издържа седмица и се начупи...
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)