Отзиви от клиенти за Grill Chez Nous:
Не почистен багажник и задната част на седалките не беше избърсана . Ами сякаш миналата година имаха по-добро качество на по-ниска цена . И все пак съм доволна , бързо обслужване вежливи , ресторанта е супер , взеха ни в края на работния си ден .
Божанка
5
Много добро обслужване, всички любезни и приветливи. Разбрах, че има нов собственик. Усеща се веднага.
Елеонора
5
Чудесно, бързо и качествено обслужване! Силно препоръчвам! Храната е уникално вкусна! Заслужава си!
