Отзиви от клиенти за Ермитаж Бюти:
Всички оферти
Масажистите са истински професионалисти, а мястото е много уютно! Препоръчвам!
Масажите бяха добри, масажистите си разбират от работата, обстановката бе приятна.
Масажът беше приятен до момента, в който ръката на моя масажист се оказа на интимните ми части. Наложи се да отбутам ръката му. Не споменах нищо на живо, защото ми беше крайно неудобно, предвид, че масажът беше подарък за рождения ден на майка ми и не исках да й го развалям. Само исках да си тръгна.
Ivaylo 5
Масажа беше супер, а масажистите любезни. Двамата със съпругата си изкарахме добре.
За пореден път ползвам услугите на центъра.
Запазено е качество на обслужване.
Посрещат ви усмихнати и в добро настроение.
Масажистите са също на висота.
Супер е! Жена ми беше много доволна.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)