Страхотна професионалистка! Препоръчвам на всеки. Много съм доволна от Нина
Много приятно преживаване с професионалист Нина. Очна линия и устни правих и съм много доволна . За процедурата малко наболва,но не много. Нина е много внимателна о слага в повечко обезболяващо.
Много приятно преживяване с Нина. Уникален професионалист . Много съм доволна. За процедурата се усеща леко парене ,което не е нетърпимо,а след това малко повече неприятно парене с малко болка .
Изключително съм доволна от отношението и работата на Нели. Сърдечно благодаря.
Нина е изключителен професионалист, обясни подробно всички стъпки на процедурата. Даде ми съвети за поддръжка на кожата след процедурата и беше много внимателна. Останах много доволна, резултата също е налице. Препоръчвам!
Прекрасно професионално отношение и работа! Много съм доволна от резултата - очна линия.
Aneta 5
Изключителен професионалист! Перфектни резултати!
Доволна съм от обслужването. Дамата беше мила, изчерпателна и експедитивна!
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)