Вътрешно не беше много детайлно почистването и много места бяха изпуснати и стъклото леко замазано. Отвън беше супер измита. Багажникът също не беше почистван.
Много съм доволна - както от отношението, така и от качеството на изпълнение на услугата. Благодаря!
Чаках почти 3 часа, а багажникът въобще не беше пипнат, въпреки че в офертата пише, че се прахосмукира. Колата миришеше на цигари(аз не пуша) вместо на ароматизатор. Пълно разочарование и загубено време. Не препоръчвам, по-добре платете малко повече за нормална автомивка.
Перфектно обслужване! Много сме доволни
Ана 5
Коректно обслужване.
Колата ми беше добре измита и почистена.
Благодаря!
Внимателни, старателни и коректни в работата си! Благодаря! Бъдете здрави!
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)