Отзиви от клиенти за Автомивка Thunder:
Станимир
2
Вътрешно не беше много детайлно почистването и много места бяха изпуснати и стъклото леко замазано. Отвън беше супер измита. Багажникът също не беше почистван.
Райна Л
5
Много съм доволна - както от отношението, така и от качеството на изпълнение на услугата. Благодаря!
Божидар
1
Чаках почти 3 часа, а багажникът въобще не беше пипнат, въпреки че в офертата пише, че се прахосмукира. Колата миришеше на цигари(аз не пуша) вместо на ароматизатор. Пълно разочарование и загубено време. Не препоръчвам, по-добре платете малко повече за нормална автомивка.
Ана
5
Коректно обслужване.
Колата ми беше добре измита и почистена.
Благодаря!
Колата ми беше добре измита и почистена.
Благодаря!
Никола
5
Внимателни, старателни и коректни в работата си! Благодаря! Бъдете здрави!

