Отзиви от клиенти за Glezko Beauty Studio:
Боянка
3
Маникюрът,който ми направи беше хубав,давам три звезди затова, че ме опари с уреда,който използваше и не ме предупреди, а аз имам чувствителна кожа и след обработката на кожичките,1-2 дни след това пространството около кожичките се беше възпалило и непоискани съвети относно пари и ваучери не приемам
Узунова
5
Много съм доволна, качествено и любезно отношение.
Не останах доволна от това, че лака остана разлят на 3 нокъта (недоглеждане поради личен разговор по телефона), но най-вече от това, че помолих да не ми изрязва кожичките с обяснение, че ще пречат при нанасянето на лака и че лака ще бъде нетраен :) В момента имам възпаление на един пръст :(

