Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Нова година на остров Занзибар! 7 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт, от Хермес Холидейс

Хермес Холидейс те предизвиква да посрещнеш 2020г на едно изключително красиво и екзотично райско кътче!

Екскурзия до Занзибар на 29 Декември - 6 Януари: 7 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт 2345 лв на човек плати сега 469 лв Разграбено

Офертата включва:
• Самолетен билет София - Истанбул - Занзибар - Истанбул - София на Turkish Airlines, с включени летищни такси, чекиран багаж (до 30кг), салонен багаж (до 10кг), консумация на храна и напитки и ползване на персонален екран за филми, игри и музика по време на полетите;
• 7 нощувки със закуски в Хотел Filao Beach Zanzibar***;
• Трансфери с климатизиран транспорт;
• Представител на туроператора по време на пътуването (при минимум 15 туристи) .

Офертата не включва (задължително доплащане):
• Държавна туристическа такса в Танзания - 1 щатски долар на ден на човек (задължително доплащане, при настаняване в хотела);
• Виза за Танзания - 50 щатски долара (задължително доплащане, при пристигане на Летището);
• Бакшиши.

Допълнителни услуги:
• Напитки по време на закуските;
• Застраховка "Отмяна на пътуване".

Програма на пътуването:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 7 Декември до 19 Декември 2019г.
  • С предварително записване на: 087 88* **** (скрит), доплащане на остатъка от сумата към туроператора и подписване на договор за организирано пътуване, най-късно до 24 часа след издаване на ваучер.
  • Екскурзията ще се проведе на 29 Декември - 6 Януари, с отпътуване от Летище София.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при настанени двама.
  • Медицинска застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и е включена в офертата (с лимит 10000 евро).
  • Полетно разписание в местни времена (подлежи на препотвърждение):
    - 29 Декември: TK1032 София - Истанбул: 16:00 - 18:20ч;
    - 29 - 30 Декември: TK567 Истанбул - Занзибар: 20:25 - 03:50ч;
    - 6 Януари: TK567 Занзибар - Истанбул: 04:45 - 13:45ч;
    - 6 Януари: TK1031 Истанбул - София: 14:45 - 15:05ч.
  • За настаняване с дете или трети възрастен, както и за единично настаняване, е необходимо да отправите запитване към туроператора.
  • Необходими документи: задграничен паспорт с валидност от минимум 6 месеца към датата на пътуване. За целите на пътуването не са необходими имунизации и не се изисква имунизационна книжка.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Хермес Холидейс

Хермес Холидейс е основана през лятото на 2007 година с много смелост и ентусиазъм. "Водеше ни вярата във възможностите ни, защото е лесно да копираш добрите идеи, но креативният талант е уникален.

Независимо от вашия бюджет и стил на пътуване, ние имаме идея за пътешествие!

Доверяваме се на дългогодишни партньори, проверени хотели и транспорт, компетентни водачи на нашите групи, доказани екскурзоводи по дестинации и не на последно място - няма да ви заведем, там където не сме били!

Вярваме, че хората пътуват за да срещат нови светове и да се докоснат до непознати обичаи и култури извън познатите маршрути; да се запознаят с местните, да попитат за техния живот, мечти, надежди и предизвикателства. Приятната страна на нещата е, че винаги има какво ново да научим. Ако имате идея, която не намирате в нашите оферти - споделете я! Ако вече не сме имали подобна програма, ние с удоволствие ще я подготвим. Разчитаме на вас, за да поддържаме продуктите си свежи и вълнуващи."

Офертата е осигурена от ХЕРМЕС ФЛАЙ ООД, ЕИК: BG200959772 (Хермес Холидейс).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Нова година на остров Занзибар! 7 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
Топ цена: 2345лв

Не изпускай предложенията на
Хермес Холидейс

Запиши се

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, ул. Г. С. Раковски 169А 087 88* **** (скрит) Понеделник - Петък: 10:00 - 17:30ч.
Отзиви от клиенти (43)
Бяхме на екскурзия до Малта. Много сме доволни от организацията и от хотела.
Изключително доволни от организацията и престоя.
Ще използваме услугите и за други екскурзии.
Доволни сме от агенцията: добра и навременна комуникация, хотела на ниво на минути от Триумфалната арка и Шанз -Елизе, удобен трансфер. Ще ги ползваме отново :)
Покажи още ревюта

Още оферти от Хермес Холидейс

Хермес Холидейс
Топ цена:
133500лв
на човек
От Септември до Декември в Малта: Екскурзия с 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за остров Гозо
22:28:12 186
Цена на човек на ден: 125 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 4.09-11.12Тръгване от: София
Хермес Холидейс
Топ цена:
67000лв
на човек
Почивка на остров Корфу: 3 нощувки със закуски в Беницес, плюс самолетен транспорт
2 грабнати 913
Цена на човек на ден: 168 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 30.06-8.09Тръгване от: София
Хермес Холидейс
Топ цена:
129900лв
на човек
В Париж през есента: 4 нощувки с 3 закуски, плюс самолетен билет, с възможност за Айфеловата кула и корабче по Сена
4 грабнати 426
Цена на човек на ден: 260 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 10.09-15.10Тръгване от: София
Хермес Холидейс
Топ цена:
83200лв
на човек
Лятна почивка на остров Скиатос: Екскурзия с 3 нощувки със закуски в Radisson Resort Plaza, плюс самолетен транспорт
1367
Цена на човек на ден: 208 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 4.06-24.09Тръгване от: София
Хермес Холидейс
Топ цена:
83200лв
на човек
Лятна почивка в Кипър: 4 нощувки със закуски в Sun Hall Beach Hotel Apartments***, плюс самолетен транспорт
1319
Цена на човек на ден: 167 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 11.06-24.09Тръгване от: София
Хермес Холидейс
Топ цена:
94900лв
на човек
В Париж през 2025: 3 нощувки с 2 закуски, плюс самолетен билет, с възможност за Айфеловата кула и корабче по Сена
979
Цена на човек на ден: 238 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 1.06-20.07Тръгване от: София
Хермес Холидейс
Топ цена:
153500лв
на човек
Екскурзия до Абу Даби и Дубай през 2025 и 2026: 7 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
1185
Цена на човек на ден: 192 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: ЗакускаПериод: 27.09-17.03Тръгване от: София
Хермес Холидейс
Топ цена:
124200лв
на човек
Посети Дубай: 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
570
Цена на човек на ден: 249 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 2.09-18.03Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)