Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-25%
-25%
-25%
Професионално заснемане на бизнес портрет
Цена: 88.01лв 117.35лв
Forever Us Photography by Elena
-41%
-41%
Сет от 245 сладки и солени хапки за до 15 души
Цена: 156.47лв 264.04лв
Мечо Фууд & Кетъринг
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Last Minute за почивка в Слънчев бряг през Юли: Нощувка на база All Inclusive в двойна стая, студио или апартамент, плюс басейни и аквапарк, от Хотел Тиара Бийч****

Началото на лятото е най-красиво край морето! Насладете се на топло слънце, златист плаж и свеж морски бриз в Хотел Тиара Бийч**** Слънчев бряг.

Пакет за двама: 1 нощувка на база All Inclusive:

Варианти на офертата:
В двойна стая с изглед парк 155.00 /303.15 лв за двама Разграбено
В двойна стая със страничен изглед море 162.00 /316.84 лв за двама Разграбено
В студио с изглед парк 164.00 /320.76 лв за двама Разграбено
В студио със страничен изглед море 171.00 /334.45 лв за двама Разграбено
В апартамент с изглед море 200.00 /391.17 лв за двама Разграбено
Офертата включва още
• Мини аквапарк в комплекса - 2 пързалки за възрастни и 2 пързалки за деца;
• Два басейна (вътрешен и външен);
• Шезлонги и чадъри на басейна (до изчерпване на количествата);
• Ежедневна анимация за деца и възрастни;
• Детска площадка;
• Детски клуб за деца от 4 до 12г (10:00 - 12:30ч и 15:00 - 18:00ч);
• 24-часова Wi-Fi връзка в хотела.
Изхранване
All Inclusive програма:
• 07:30 - 10:00ч - закуска на блок маса в основния ресторант;
• 10:00 - 11:00ч - късна закуска;
• 12:30 - 14:30ч - обяд на блок маса в основния ресторант;
• 14:30 - 17:00ч - междинно хранене в снакс ресторант;
• 16:00 - 18:00ч - кафе и сладкиши на лоби бар;
• 18:00 - 21:30ч - вечеря на блок маса в основния ресторант;
Предлага се и сладолед в ресторанта по време на храненията.
Напитки:
• 09:00 - 00:00ч на лоби бар (местни алкохолни и безалкохолни напитки, кафе и чай);
• 10:00 - 00:00ч на бар-басейна (местни алкохолни и безалкохолни напитки, кафе и чай).
За помещенията
Двойната стая разполага с 2 стандартни легла, едно допълнително легло (тип разтегателен фотьойл), кошарка (при необходимост), телефон, телевизор с кабелна телевизия, Wi-Fi, централен климатик, сейф, малък хладилник, баня с тоалетна, душ и сешоар.
• Максимално настаняване - 3 възрастни.

Студиото разполага с 2 стандартни легла, две допълнителни легла (тип разтегателен фотьойл), обособено място за сядане, кошарка (при необходимост), телефон, телевизор с кабелна телевизия, Wi-Fi, централен климатик, сейф, малък хладилник, баня с тоалетна, душ и сешоар.
• Максимално настаняване - 4 възрастни.

Апартаментът разполага със спалня и хол с две допълнителни легла (тип разтегателен фотьойл). Спалнята е оптически разделена от холовата част със стена. Не са две отделни стаи. В апартамента е обособено място за сядане, кошарка (при необходимост), телефон, телевизор с кабелна телевизия, Wi-Fi, централен климатик, сейф, малък хладилник, баня с душ и отделно баня с вана и сешоар.
• Максимално настаняване - 4 възрастни.
Настаняване с деца
В двойна стая:
Дете от 2 до 12 ненавършени години се настанява безплатно на допълнително легло (тип разтегателен фотьойл).

За дете над 12г или трети възрастен, настанен на допълнително легло (тип разтегателен фотьойл), се доплащат на рецепция 54 евро/105.61лв.

В студио и апартамент:
Дете до 2 ненавършени години се настанява безплатно (настаняване в бебешка кошарка при желание).

За едно или две деца от 2 до 12 ненавършени години, настанени на допълнително легло в студио или апартамент, се доплащат на рецепция по 25% от стойността на пакета за един възрастен.

За дете от 2 до 12 ненавършени години, настанено на редовно легло с един възрастен се грабва ваучер за съответното помещение.

За дете над 12г или възрастен на допълнително легло се доплащат на рецепция 70% от стойността на пакета.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 10 Юли до 12 Юли 2026г.
  • С предварителна резервация на: 088 51* **** (скрит) (08:30 - 18:00ч).
  • Необходимо е да представите номер и секретен код на ваучер при настаняване.
  • За единично настаняване в двойна стая с изглед парк е необходимо да се грабне ваучер за съответното помещение.
  • Домашни любимци не се допускат.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 1

Осигурено от Хотел Тиара Бийч****

Разположен на 200 метра от дългия просторен плаж на Слънчев бряг, с великолепна гледка към Стария Несебър, Хотел Тиара Бийч**** е идеалното предложение за вашата почивка.

Този 4-звезден хотел разполага с 324 модерно обзаведени стаи, ресторант с тераса, фитнес, тенис на маса, билярд, безплатна 24 часова WiFi връзка в лобито, добре оборудвана конферентна зала с 50 места, разнообразна анимационна програма за малки и големи и безкрайно меню от национални и интернационални ястия и напитки.

Офертата е осигурена от ЕПОС ООД, ЕИК: BG126558981 (Хотел Тиара Бийч****).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Last Minute за почивка в Слънчев бряг през Юли: Нощувка на база All Inclusive в двойна стая, студио или апартамент, плюс басейни и аквапарк
15500 / 30315лв

Не изпускай предложенията на
Хотел Тиара Бийч****

Запиши се

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Слънчев бряг 088 51* **** (скрит) (08:30 - 18:00ч) 24/7
Отзиви от клиенти (74)
Останахме много доволни от хотела и обслужването !
Yana 5
Посетихме хотела в началото на месец септември.
Бяхме платили за двойна стая със страничен изглед море, но от хотела като комплимент ни предоставиха студио с изглед море, ,/ за което сме благодарни / .
Храната в ресторанта е изобилна , персонала в хотела е любезен.
Престоят ни там беше много приятен ,всичко е на нивото на 5 звездна почивка
Благодарим !
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)