Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Екскурзия до Петрич, Рупите, Сандански, Златолист, Мелник и Роженски манастир: Нощувка със закуска, плюс транспорт, от Дари Травел

Докоснете се до част от забележителностите на Югозападна България - един от най-силно енергийните райони по нашите земи. С предложението на Дари Травел!

Екскурзия до Петрич, Рупите, Сандански, Златолист, Мелник и Роженски манастир: 1 нощувка със закуска, плюс транспорт:

Варианти на офертата:
На 16 - 17 Март 123.00 лв/62.89 на човек плати сега 61.50 лв / 31.19 € Разграбено
На 18 - 19 Май 123.00 лв/62.89 на човек плати сега 61.50 лв / 31.19 € Разграбено
На 24 - 25 Август 123.00 лв/62.89 на човек плати сега 61.50 лв / 31.19 € Разграбено
На 12 - 13 Октомври 123.00 лв/62.89 на човек плати сега 61.50 лв / 31.19 € Разграбено
Офертата включва
• Транспорт от София с комфортен туристически автобус;
• 1 нощувка със закускa в хотел 3* в района на Сандански/Мелник;
• Водач от фирмата;
• Участие във всяка от игрите с награди по време на пътуването.
Допълнителни услуги
Може да доплатите към туроператора за:
• Двупосочен трансфер от Вашия град до сборен пункт Автогара "Сердика" в София:
- от Ботевград и Луковит - 10лв;
- от Плевен - 20лв;
• Застраховка "Отмяна на пътуването".
Програма
1 ден
Отпътуваме сутринта в 09:00ч от София/ от Плевен в 06:30ч към най-югозападната част на България. Там между планините Беласица и Огражден се намира едно символно за българите място - Ключката клисура, съхранила спомена за една от най-големите трагедии в нашата история.

Там някъде на хълма Куфалница ще ни посрещне монументалната бронзова статуя на цар Самуил, за да ни разкрие тайните на "Национален парк-музей Самуилова крепост", част от 100-те национални туристически обекта, под номер 5а.

След като отделим заслуженото време на парк-музея се насочваме към град Петрич за обяд и посещение на "Къщата музей на Ванга", съхранил в експозицията си над 3000 предмета, лични вещи и подаръци, които пророчицата е притежавала.

И докато сме на тема Баба Ванга, няма как да не отделим време за да посетим живописната местност, обвита в мистичен ореол, свързана с пророчицата, която носи на всеки посетител богат енергиен заряд - Рупите. Там се намира храмът "Св. Петка Българска" и именно там Ванга прекарва последните години от живота си.

Съвсем близо до Рупите се намира и един от големите антични градове по нашите земи - "Хераклея синтика", чиито древни останки, богата история и марка от 100-те национални туристически обекта ще ни примамят да отделим заслужено време и на тази забележителност.

След един ден, изпълнен с емоция, енергия и много нови знания, се запътваме към Сандански за заслужена почивка. Нощувка.

2 ден
Закуска. Югозападна България е изключително енергиен район и след като през първия ден сме потвърдили това с посещението на Рупите, то и през втория ден от нашето пътешествие ще се докоснем до, според някои, по-силното присъствие и дарба на Преподобна Стойна, следващата ни спирка - храмът "Свети Георги" в село Златолист.

Именно тук прочутата лечителка и ясновидка прекарва последните години от живота си в пост и молитви, а споменът за нея живее и до ден днешен, водейки стотици посетители към това сакрално място.

От тук отново сме на път, следваща цел - Мелник. Ще посетим най-малкия град в България, запазил в прегръдките си пирински възвишения, автентичност и онзи разпознаваем балкански дух, който ще ни преведе из тесните улички до най-голямата възрожденска къща на Балканите, построена от богатата Мелнишка фамилия Кордопулови. Ще имаме възможност да дегустираме от прочутото мелнишко вино и разбира се да си отделим време за обяд на това омагьосващо местенце.

След паузата се отправяме към околностите на Мелник, където ще разгледаме Роженския манастир, един от най-древните по нашите земи, съхраняващ чудотворната икона на "Св. Богородица Портаитиса". Близо до манастира ще посетим и църквата "Св. Св. Кирил и Методий", където се намира гробът на Яне Сандански.

След посещението ни на Роженския манастир се отправяме към София.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 19 Януари до 1 Октомври 2024г.
  • С предварително записване на: 0700 *** ** (скрит), 089 98* **** (скрит) (Понеделник - Петък: 09:30 - 17:30ч), най-късно до 3 дни след издаване на ваучер. Необходимо е да предоставите и лични данни за подписване на договор за организирано пътуване. Резервацията се счита за потвърдена в момента на подписване на договор с туроператора. При просрочване на този период се дължи неустойка към туроператора в размер на 20лв на човек.
  • Доплащането на остатъка от сумата към туроператора трябва да се извърши до 15 дни преди датата на пътуване и най-късно до 1 Октомври за дата 12 Октомври.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в Двойна стая, при двама настанени.
  • Медицинската застраховка при организирани пътувания е задължителна и офертата включва застраховка "Злополука" за лица до 70 ненавършени години. Може да доплатите към туроператора за застраховка за лица над 70г - 4лв на ден.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 2

Осигурено от Дари Травел

Дари Травел е създадена, за да направи вашето пътуване едно истински незабравимо удоволствие, изпълнено само с положителни емоции и много настроение!

Историята на фирмата започва от 1991г като ЕТ "Дари Комерс" - визови услуги и екскурзии за Испания и Турция.

"Като една от първите туристически агенции, стъпила на пазара, смело можем да заявим, че изготвяме най-добрите и изгодни оферти за нашите клиенти.

Продължаваме успешното си развитие, създавайки транспортна фирма "Дари Комерс - НА" ООД през 2001г - с директни автобусни линии до Испания и Португалия.

Тъй като разполагаме със собствени автобуси, можем да си позволим да предлагаме нашите екскурзии на атрактивни цени.

Прочети още
Офертата е осигурена от ДАРИ ТРАВЪЛ КОМЕРС ЕООД, ЕИК: BG121915237 (Дари Травел).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Екскурзия до Петрич, Рупите, Сандански, Златолист, Мелник и Роженски манастир: Нощувка със закуска, плюс транспорт
12300лв / 6289

Не изпускай предложенията на
Дари Травел

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 17 пъти за 7 месеца.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Отзиви от клиенти (112)
Останахме изключително доволни!
Сърдечно благодарим на екскурзовод Лили и целия екип, които се погрижиха всичко да бъде перфектно и всички да се чувстват добре. Преживяването надмина очакванията ни!
Изкарахме си невероятно – хотелът, в който бяхме настанени, беше чист и уютен, храната – много вкусна, а програмата – отлично подготвена. Имахме достатъчно време да се насладим на всичко.Това пътуване ще остане в сърцата ни! Благодарим още веднъж!Със сигурност отново ще пътуваме с тази фирма.
Браво! Вълшебна екскурзия с вълшебна организация, екскурзовод и програма! Препоръчвам!
Препоръчвам услугите на Дари Травел! :)
Покажи още ревюта

Още оферти от Дари Травел

Дари Травел
Топ цена:
1199
00лв
613
04
на човек
Дари Травел
Топ цена:
375
00лв
191
73
на човек
Петзвездна Нова година в Истанбул: 3 нощувки със закуски в хотел Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey 5*, плюс възможност за новогодишна вечеря
233
Цена на човек на ден: 125 лв/63.91 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 30.12-2.01
Дари Травел
Топ цена:
465
00лв
237
75
на човек
Петзвездна Нова година в Истанбул: 3 нощувки със закуски в хотел Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey 5*, плюс транспорт и възможност за празнична вечеря с Тони Дачева
188
Цена на човек на ден: 117 лв/59.82 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 29.12-2.01Тръгване от: София, Плевен, Ботевград, Луковит
Дари Травел
Топ цена:
614
00лв
313
93
на човек
Нова година в Сърбия: Екскурзия с 3 нощувки със закуски и вечери, две от които - празнични, плюс транспорт
256
Цена на човек на ден: 205 лв/104.81 € Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 30.12-2.01Тръгване от: Плевен, София
Дари Травел
Топ цена:
1068
00лв
546
06
на човек
Посети Тоскана: Екскурзия с 4 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт и възможност за Флоренция и Чинкуе Терре
428
Цена на човек на ден: 194 лв/99.19 € Включени нощувки: 4Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 7.08-9.10Тръгване от: София
Дари Травел
Топ цена:
269
00лв
137
54
на човек
Уикенд в Белград: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт
340
Цена на човек на ден: 90 лв/46.02 € Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 31.10-2.11Тръгване от: София, Плевен
Дари Травел
Топ цена:
849
00лв
434
09
на човек
Италианска класика - Верона и Милано: Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за програма във Венеция
325
Цена на човек на ден: 213 лв/108.91 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 31.07-14.09Тръгване от: София
Дари Травел
Топ цена:
1669
00лв
853
35
на човек
Виж най-красивите замъци по долината на Лоара, Мон Сен Мишел и Париж: Екскурзия с 5 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
200
Цена на човек на ден: 279 лв/142.65 € Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 14.09-19.09Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)