Обратно
Мелник
Глобул Турс
Тази оферта вече е разграбена!
За малко изпусна тази оферта!
Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!
Твоят e-mail:
Оферти за град:
Еднодневна екскурзия до Мелник за Фестивала на виното през Февруари с участието на Володя Стоянов и Иван Дяков, от Глобул Турс

Прочутото Мелнишко вино е ценено в цял свят! Искате ли да знаете как отбелязват Фестивала на виното в Мелник? Глобул Турс ще ви отведе до там, за да разберете!
Еднодневна екскурзия до Рупите и Мелник:
Варианти на офертата: | ||
---|---|---|
На 8 Февруари | 40 лв на човек | Разграбено |
На 9 Февруари | 40 лв на човек | Разграбено |
Програма
Отпътуване от София в 08:00ч. Пристигане в Мелник - най-малкият град в България, който очарова туристите с пейзажа на Мелнишки пясъчни скали, привлекателните старинни къщи с богата архитектура и прекрасната природа. Червеното вино, което ще опитате тук, ще ви накара да се съмнявате, че истинското вино може да се намери само във Франция. Мелнишкото вино има богат вкус и аромат. Винарните къщи на Мелник са известни далеч извън България и това не е случайно, защото тук винопроизводството се развива от стотици години и тайните му са предавани от поколение на поколение. Климатът в Мелник е подходящ за отглеждането на различни сортове грозде, като един от уникалните за града е Широка мелнишка - виреещ само в този регион. По традиция гостите на града се наслаждават на разнообразието от вина, произведени в региона, както и на фолклорна програма, представяща местните традиции и обичаи.
Отпътуване за София. Пристигане вечерта.
Отпътуване за София. Пристигане вечерта.
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 23 Януари до 7 Февруари 2025г.
- С предварително записване на: 02/ 980 ** ** (скрит), 02/ 981 ** ** (скрит).
- Срок за подписване на договора с туроператора: непосредствено след издаване на ваучер и най-късно до 7 Февруари.
- Един ваучер е за един човек.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Глобул Турс
Глобул Турс е вашата туристическа агенция. С автобус ще обиколите цяла стара и нова Европа, а с прекрасните самолетни круизи ще видите най-вълшебните места в света.
Офертата е осигурена от ГЛОБУЛ ТУРС ЕООД, ЕИК: 131359479 (Глобул Турс).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Еднодневна екскурзия до Мелник за Фестивала на виното през Февруари с участието на Володя Стоянов и Иван Дяков
Топ цена: 40лв
Не изпускай предложенията на
Глобул Турс
Изтекла оферта!
Офертата е грабната 2 пъти за 16 дни.
Активни промо оферти:
Изготвяне на невропсихологическо изследване за ТЕЛК
Цена:
58.80лв
100лв


Машинно пране на мека мебел с до 6 седящи места
Цена:
59лв
90лв


Мощна антицелулитна терапия на проблемни зони
Цена:
34.90лв
60лв


Адрес и контакти
Ani
5
Много добра организация. Отново бих ползвала услугите на фирмата!
Ако имате други въпроси
Други подобни оферти
Още оферти от Глобул Турс

Топ цена:
3700лв
на човек
Еднодневна екскурзия до Ниш и Лесковац за Фестивала на лесковачката скара - Рощилияда на 30 Август
85:35:21
20
Цена на човек на ден: 37 лв.Изхранване: Без изхранванеПериод: 30.08.2025Тръгване от: София

Топ цена:
5500лв
на човек
Вижте фестивала Белмужиада в Сърбия! Еднодневна екскурзия до Пирот и Свърлиг на 2 Август
85:35:21
1 грабнат
68
Цена на човек на ден: 55 лв.Изхранване: Без изхранванеПериод: 2.08.2025Тръгване от: София

Топ цена:
13400лв
на човек
Екскурзия до Истанбул: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт, посещение на Одрин и възможност за Желязната църква "Свети Стефан"
85:35:21
13
Цена на човек на ден: 34 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 5.09-19.09Тръгване от: София

Топ цена:
19500лв
на човек
Екскурзия до Истанбул: 2 нощувки със закуски в хотел 4*, плюс транспорт, посещение на Одрин и възможност за Желязната църква "Свети Стефан"
85:35:21
28
Цена на човек на ден: 49 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 11.09-18.12Тръгване от: София

Топ цена:
14000лв
на човек
Екскурзия до Истанбул: 2 нощувки със закуски в хотел 3*, плюс транспорт, посещение на Одрин и възможност за Желязната църква "Свети Стефан"
85:35:21
22
Цена на човек на ден: 47 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 11.09-18.12Тръгване от: София

Топ цена:
25000лв
на човек
Трансилванска приказка до Букурещ, двореца Пелеш, Синая с 2 нощувки със закуски, плюс транспорт с дневен преход и възможност за замъка на Дракула
85:35:21
15
Цена на човек на ден: 84 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 18.07-8.08Тръгване от: Благоевград, Дупница, Перник

Топ цена:
12700лв
на човек
Екскурзия до Истанбул през Юли и Август: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт, посещение на Одрин и възможност за Желязната църква "Свети Стефан"
85:35:21
24
Цена на човек на ден: 43 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 10.07-28.08Тръгване от: София, Ихтиман, Пазарджик, Пловдив, Димитровград

Топ цена:
52500лв
на човек
Зеленото късче на Европа - Любляна, Плитвичките езера и Загреб: 3 нощувки със закуски, плюс транспорт и възможност за пещерата Постойна и замъка Предяма
85:35:21
20
Цена на човек на ден: 132 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 28.08-16.10Тръгване от: София