Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-50%
-50%
Ламиниране на мигли, плюс оформяне на вежди
Цена: 30лв 60лв
Салон за красота Ванитас
AZIS - JUST LOVE на 14 Февруари в Арена 8888
Топ цена: 80лв
Инкомактив
-50%
Годишен технически преглед на автомобил
Топ цена: 67.99лв
Пан Сервиз Ауто
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Екскурзия до Ница! 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за Кан, Монако и Монте Карло, от Riviera Holidays

Отправете се на чудно пътешествие и се потопете в неповторимата атмосфера на Франция! Riviera Holidays ви обещават 4 незабравими дни!

Екскурзия до Ница: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт:

Варианти на офертата:
В периода 18 - 21 Януари 449 лв на човек плати сега 90 лв Разграбено
В периода 15 - 18 Февруари 449 лв на човек плати сега 90 лв Разграбено

Офертата включва:
● Двупосочен самолетен билет София - Ница - София, с включени летищни такси и чанта или малък куфар ръчен багаж с размери 40х25х20см;
● Трансфер летище - хотел с градски транспорт;
● 3 нощувки със закуски в хотел 3* в Ница;
● Туристическа обиколка на Ница с екскурзовод;
● Водач-екскурзовод от туристическата агенция по време на пътуването.

Допълнителни услуги и програми (по желание и срещу доплащане):
● Багаж до 10кг (куфар или чанта с размери 55х40х20см) - 38лв на посока;
● Трансфер хотел - летище (последния ден от програмата) - 10 евро;
● Целодневна екскурзия с екскурзовод до Монако и Монте Карло - 25 евро, без включена входна такса за Океанографския музей - 16 евро за възрастни, 12 евро за ученици, 8 евро за деца от 4 до 12 ненавършени години;
● Посещение на Кан - 20 евро;
● Ползване на съседни места в самолета - 8 евро.

Програма на пътуването:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 29 Ноември 2019г до 15 Януари 2020г.
  • С предварителна резервация на: 032/ 5** *** (скрит), подписване на договор за организирано пътуване и доплащане на 150лв от остатъка от сумата към туроператора, до 2 работни дни след издаване на ваучер.
  • След издаване на ваучер е необходимо да си направите регистрация на формата https://rivieraholidays.bg/my/registration.
  • Окончателното доплащане на остатъка от сумата към туроператора трябва да бъде извършено най-късно до 30 дни преди избраната дата на пътуването.
  • Екскурзията ще се проведе на 18 - 21 Януари или 15 - 18 Февруари (според избрания вариант), с отпътуване от Летище София.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при настанени двама.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна. Офертата не включва застраховка. При желание може да доплатите към туроператора за застраховка "Екстра" с покритие 10 000 евро - 7лв.
  • Разходи от личен характер не се покриват от туроператора.
  • За единично настаняване и настаняване на дете или трети възрастен е необходимо да отправите запитване към туроператора.
  • Туроператорът не носи отговорност при промяна на полетно разписание от страна на авиокомпании или пълна отмяна на полети.
  • Необходими документи: лична карта или валиден задграничен паспорт; за деца под 18г, пътуващи сами или с един родител - валиден задграничен паспорт, както и нотариално заверена декларация.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Riviera Holidays

"Ние от Арена Холидейз и Ривиера Тур създадохме за вас първия изцяло български low cost туроператор - Riviera Holidays и вплетохме в едно дългогодишния си опит в туризма, за да ви предложим нещо ново и уникално за българският пазар, а именно по-добро обслужване на световно ниво, по-богат асортимент от дестинации и не на последно място - най-добрите цени в България за организирани почивки и екскурзии.

Асортиментът от оферти покрива маршрути до четири континента, като постоянно продължаваме да обогатяваме каталога с нови и интересни дестинации. Предлагаме на вниманието ви някои от традиционните за Арена Холидейз и Ривиера Тур програми, по утвърдени дестинации, както и доста нови - за онези, които търсят нещо различно и екзотично.

От Европа до Америка и Азия, със самолет или автобус, през цялата година за нас ще бъде удоволствие да ви обслужим, влагайки цялото ни усърдие, опит и обич към работата си.

Девизът ни в Riviera Holidays е "Да отидем заедно", а вие бъдете смели и елате с нас. Позволете да ви отведем до "Далечния край на света".

Арена Холидейз и Ривиера Тур са търговски наименования на Ривиера Холидейз ООД.

Офертата е осигурена от РИВИЕРА ХОЛИДЕЙЗ ООД, ЕИК: BG205144661 (Riviera Holidays).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Екскурзия до Ница! 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за Кан, Монако и Монте Карло
Топ цена: 449лв

Не изпускай предложенията на
Riviera Holidays

Запиши се

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Пловдив, ул. Капитан Райчо Николов 56, ТЦ Гранд, ет. 2 032/ 5** *** (скрит) Понеделник - Петък: 10:00 - 17:30ч.
Отзиви от клиенти (165)
Благодарим на Арена Холидейс за страхотната екскурзия до Рим.
Всичко беше организирано, както е посочено в офертата. Добра комуникация с Арена Холидейс. Хотелът, в който бяхме настанени Mayflower в Малта беше изключително уютен и с всички необходими удобства. Вежливо обслужване, чистота и хубава храна. Разположен е на пешеходно разстояние от автогара. Доволни
Екскурзията бе страхотна благодарение на екскурзовода ,който е историк успях да науча много нови неща за Малта и рицарството.
Покажи още ревюта

Още оферти от Riviera Holidays

Arena Holidays
Топ цена:
449000лв
на човек
Екскурзия до Флорида и луксозен круиз до Бахамите: 1 нощувка в Лондон, 6 нощувки със закуски в Орландо и 4 нощувки със закуски, обеди и вечери на кораб MSC Seashore 5*, плюс самолетен билет
61:29:33 139
Цена на човек на ден: 346 лв.Включени нощувки: 11Изхранване: Закуска; Закуска, обяд, вечеряПериод: 2.11-14.11Тръгване от: София
Arena Holidays
Топ цена:
529900лв
на човек
Arena Holidays
Топ цена:
43900лв
на човек
Екскурзия до Малта през Ноември и Декември: 3 нощувки със закуски в Хотел Canifor****, плюс самолетен транспорт и възможност посещение на остров Гозо и Валета
10 грабнати 1496
Цена на човек на ден: 110 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 6.11-5.12Тръгване от: София
Arena Holidays
Топ цена:
349000лв
на човек
Екскурзия до Шри Ланка и Дубай: 8 нощувки със закуски и 7 вечери, плюс самолетен транспорт и програма в Дубай
401
Цена на човек на ден: 349 лв.Включени нощувки: 8Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 26.02-7.03Тръгване от: София
Arena Holidays
Топ цена:
59900лв
на човек
Лондон - сърцето на Британия: Екскурзия с 3 нощувки, плюс самолетен билет и туристическа обиколка на Лондон с Уестминстър
370
Цена на човек на ден: 150 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: Без изхранванеПериод: 6.11-4.12Тръгване от: София
Arena Holidays
Топ цена:
69900лв
на човек
Предколедна екскурзия до Рим: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за посещение на Ватикана
231
Цена на човек на ден: 175 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 4.12-7.12Тръгване от: София
Arena Holidays
Топ цена:
98900лв
на човек
Мини почивка и екскурзия до Малага и Коста Дел Сол: 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
61:29:33 432
Цена на човек на ден: 198 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 1.11-6.12Тръгване от: София
Arena Holidays
Топ цена:
629000лв
на човек
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)