Тази оферта вече е разграбена!
За малко изпусна тази оферта!
Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!
Твоят e-mail:
Оферти за град:
Уред за ароматизиране и овлажняване на въздуха, от Мултимедикал
Допринесете за уюта в помещението с предложението на Мултимедикал!
Уред за ароматизиране и овлажняване на въздуха (110х110х115мм) | 29.99 лв вместо 43 лв | Разграбено |
Описание на продукта:
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 10 Октомври до 31 Октомври 2019г.
- При грабване на ваучер посочете имената си, телефонен номер за контакт и точен адрес за доставка (личен или на офис на Еконт) или желание да вземете продукта на място.
- Доставката е за сметка на клиента - 5 лв до офис на Еконт, 6лв до личен адрес. Извършва се в рамките на 5 работни дни след издаване на ваучер.
- Клиентите от Пловдив могат да вземат продукта и на място от посочения адрес, след предварителна уговорка.
- Характеристики:
• Мощност: 2W;
• Захранване посредством USB кабел включен в комплекта;
• Контейнер: 300мл. - Гаранция на продукта: 1 година.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Мултимедикал
Фирма Мултимедикал е създадена през 2012г в град Пловдив. Основна дейност на фирмата е търговия на едро и дребно с богата гама от продукти като електрически уреди, стоки за бита, аксесоари и много други. За клиенти от град Пловдив фирмата предлага и лично предаване на закупените артикули от техния склад, намиращ се в ЖК Тракия, след предварителна уговорка.
Офертата е осигурена от МУЛТИМЕДИКАЛ ООД, ЕИК: BG201462517 (Мултимедикал).
Уред за ароматизиране и овлажняване на въздуха
Цена: 2999 лв
Не изпускай предложенията на
Мултимедикал
Регулярна цена:
43 ЛВ
Grabo oтстъпка:
30 %
Спестяваш:
13.01 ЛВ
Изтекла оферта!
Офертата е грабната 20 пъти за 12 дни.
Активни промо оферти:
Филип Аврамов и Мая Бежанска в комедията "Сватба със закъснител" на 5 Август, в Лятно кино "Орфей" - Пловдив
Топ цена:
24лв
15 грабнати ваучера


Оперетата "Царицата на чардаша" на 7 Октомври, в Дом на културата "Борис Христов" - Пловдив
Топ цена:
25лв
8 грабнати ваучера


Фототерапия за лице с LED маска
Цена:
22.50лв
45лв


Премиера на новото Stand-Up шоу на Здрава Каменова "Жена на море" - на 18 Август в Лятно кино "Орфей" - Пловдив
Топ цена:
22лв
426 грабнати ваучера


Сборният моноспектакъл "Мариус 50" на 6 Август, в Античен театър - Пловдив
Цена:
10лв
20лв
306 грабнати ваучера


София Бобчева и Александър Кадиев в комедията "Игра за двама" - на 28 Юли, в Лятно кино "Орфей", Пловдив
Топ цена:
24лв
105 грабнати ваучера


Бойко Кръстанов, Даниел Пеев и Явор Бахаров в комедията "Отчаяни съпрузи" на 22 Юли, в Летен театър - Пловдив
Топ цена:
25лв
193 грабнати ваучера


Представлението "Рачков и жените" на 14 Август в Античен театър - Пловдив
Топ цена:
40лв
291 грабнати ваучера

