Оформяне и ламиниране на вежди, с възможност за боядисване, от Melon Brows Studio

Ламинирането на вежди в Melon Brows Studio е идеално за тези, които имат непослушни косъмчета или веждите са рошави, ако искате те да бъдат подредени и във форма.

Варианти на офертата:
Оформяне и ламиниране на вежди 28 лв вместо 40 лв Грабни
Оформяне, ламиниране и боядисване на вежди 35 лв вместо 50 лв Грабни
За процедурите
Процедурата позволява да оформите косъмчетата на веждите в желаната позиция, да придадете форма на непокорните и да увеличите плътността на тънките вежди. Ако имате асиметрия между двете вежди или косъмчетата на веждите растат надолу, ламинирането на вежди може да помогне да ги коригирате. В крайна сметка, ако искате просто да имате красиви, подредени и стилни вежди, тази услуга е точно за вас!

Ефектът от ламинирането на веждите може да се задържи между 1 и 2 месеца, в зависимост от цикъла на растеж на косъмчетата. Тази процедура е безболезнена и необходима подготовка преди нея не е нужна. Така че, ако искате да имате перфектно оформени вежди, светещи от красота, не се колебайте да опитате ламинирането на вежди.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 31 Май до 12 Октомври 2023г.
  • С предварително записан час на: 098 87* **** (покажи).
  • Услугата се извършва само при предоставяне на номер и секретен код на ваучер при посещението
  • Оформянето на веждите се извършва с пинсета или восък, в зависимост от чувствителността на кожата, като методът се уточнява на място.
  • Боядисването се извършва със специална боя за вежди.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Melon Brows Studio

Не подценявай веждите си! Те могат да преобразят външния вид, да подчертаят красотата, характера и уникалността ви! Веждите са рамката на вашето лице. Melon Brows Studio е специализирано в грижата за перфектни вежди - оформяне, боядисване и ламиниране. Усетете разликата с Melon Brows Studio.

Офертата е осигурена от МЕЛОН СТУДИО ЕООД, ЕИК: 207303849 (Melon Brows Studio).
Оформяне и ламиниране на вежди, с възможност за боядисване
Цена: 28 лв Грабни ваучер
Регулярна цена:
40 ЛВ
Grabo oтстъпка:
30 %
Спестяваш:
12 ЛВ
15грабнати ваучера

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Варна, кв. Чайка, местност Салтанат 395 098 87* **** (покажи) С предварителна уговорка.
Отзиви от клиенти (4)
Много сьм доволна от услугата.
Iskra 5
Изключително мило, приятно и професионално момиче. Много съм доволна от услугата, ставам редовен клиент за поддръжка на вежди. Чист и нов салон.
Raya 5
Страхотно отношение, уникален резултат! Аня се погрижи да имам прекрасно оформени вежди за събитие! Задължително ще посетя пак и препоръчвам с две ръце!
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)
Прочети още Последно от блога ни
Grabo.bg вече на 13 години Публикувано преди 1 ден в категория Новини.