Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-33%
-33%
Професионален грим за всеки повод
Цена: 59.90лв 90лв
Студио Невик
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Еднодневна екскурзия до Кюстендил за Празника на черешата, плюс транспорт, от Глобул Турс

Посети Кюстендил в най-подходящото време от годината - когато се превръща в домакин на един ароматен и "сладък" празник! Грабни ваучер за Глобул Турс!

Еднодневна екскурзия до Кюстендил, плюс транспорт:

Варианти на офертата:
На 29 Юни 31.00 лв/15.85 на човек Разграбено
На 30 Юни 31.00 лв/15.85 на човек Разграбено
Офертата включва
• Транспорт от София с лицензиран автобус;
• Екскурзоводско обслужване.
Програма
Отпътуване от София в 7:30ч към Кюстендил.

При посещението на Празника на черешата ще съпреживеете този неповторим момент, в който цял Кюстендил разцъфтява. В целия град се излагат произведения на изкуството, посветени на черешата, а трудолюбивите ръце на местните кулинари създават красиви пити, сладка, сиропи от череши за гостите на града. С изумление ще
откриете многообразието на черешовия свят. Накрая се определят победителите на изложението за най-добро и атрактивно представяне. Провеждат се различни конкурси за най-едра череша, най-атрактивно вешало, най-красив черешов щанд.

Свободно време за разглеждане на един от най-древните български градове - Кюстендил, наследник на антична Пауталия и средновековен Велбъжд, град на лековити минерални извори. Сред забележителностите на града са Историческия музей с археологическата експозиция в зала Асклепий и богата нумизматична сбирка, Античните терми от II-III в., Джамията Ахмед Бей от 15 в., Средновековната църква "Св. Георги" (XII-XIII в.) - национален паметник на културата с голяма археологическа, художествена и историческа стойност.

Отпътуване за София. Пристигане вечерта.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 23 Май до 28 Юни 2024г.
  • С предварително записване на: 02/ 98* **** (скрит), 02/ 98* **** (скрит), 087 85* **** (скрит) или на E-mail: globultours@abv.bg и подписване на договор с туроператора, веднага след издаване на ваучер.
  • Един ваучер е за един човек.
  • Туристическата агенция си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата по независещи от нея причини.
  • Необходими документи: лична карта.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Глобул Турс

Глобул Турс е Вашата туристическа агенция!

Повече от 15г. нашият екип работи с огромно удоволствие за Вас, нашите клиенти, за да ви предостави интересни и вълнуващи пътувания и незабравими почивки. Работим за вас с ентусиазъм, за да се чувствате доволни след края на всяко пътешествие, за да се върнете при нас с ново любопитство към следващата дестинация, завладяла въображението Ви. Екипът ни, винаги лоялен към Вас, се труди неуморно и с любов създава нови пътешествия у нас и по света.

Безспорно Глобул Турс е лидер в организацията и обслужването на автобусни екскурзии и почивки на Балканите и в Европа.

С какво сме по-различни от останалите туристически агенции?

Нашите оферти са нещо повече от обикновени екскурзии. Чрез нашите дестинации Вие преоткривате Родината ни и опознавате нови страни и култури. През всичките тези години ние сме осъществили хиляди пътувания у нас и в чужбина. Сбъднали сме много мечти и продължаваме да работим професионално, с любов и с радост за Вас, неуморни пътешественици.

Офертата е осигурена от ГЛОБУЛ ТУРС ЕООД, ЕИК: 131359479 (Глобул Турс).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Еднодневна екскурзия до Кюстендил за Празника на черешата, плюс транспорт
3100лв / 1585

Не изпускай предложенията на
Глобул Турс

Запиши се

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, ул. Екзарх Йосиф 29 - безистена 02/ 98* **** (скрит), 02/ 98* **** (скрит), 087 85* **** (скрит) или на E-mail: globultours@abv.bg Понеделник - Петък: 10:30 - 17:30ч.
Отзиви от клиенти (798)
Много добре организирана екскурзия!Препоръчвам!
Eli 5
Любезно и адекватно обслужване
Чудесно пътуване , чудесен шофьор на име Роско и чудесен екскурзовод на име Венера ! Преживяването беше невероятно , благодарение на Роско и Венера .Много точна организация , прекрасен хотел и настроение на макс . От Симона и Анна ! (10.07.25г.)
Покажи още ревюта

Още оферти от Глобул Турс

Глобул Турс
Топ цена:
695
00лв
355
35
на човек
Нова година в Сърбия! 3 нощувки със закуски и 2 празнични вечери в хотел Kragujevac****, Крагуевац, плюс транспорт
70:40:31 61
Цена на човек на ден: 174 лв/88.96 € Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 30.12-2.01Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
685
00лв
350
23
на човек
Нова година в Лесковац, Сърбия: 3 нощувки със закуски и празнични вечери, плюс транспорт и посещение на Пирот и винарна Малча
70:40:31 62
Цена на човек на ден: 172 лв/87.94 € Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 31.12-3.01Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
560
00лв
286
32
на човек
Нова година в Ниш: Екскурзия с 2 нощувки със закуски и празнични вечери с музика на живо и неограничени напитки, плюс транспорт и туристическа обиколка на града
70:40:31 62
Цена на човек на ден: 187 лв/95.61 € Включени нощувки: 2Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 31.12-2.01Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
550
00лв
281
21
на човек
Глобул Турс
Топ цена:
320
00лв
163
61
на човек
Екксурзия до Албания през Септември или Октомври: 3 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт
22:40:31 929
Цена на човек на ден: 87 лв/44.48 € Включени нощувки: 3Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 19.09-23.10Тръгване от: София, Перник, Дупница, Кюстендил
Глобул Турс
Топ цена:
355
00лв
181
51
на човек
Глобул Турс
Топ цена:
420
00лв
214
74
на човек
Виж непознатата и красива Румъния: 3 нощувки със закуски, плюс транспорт от Бургас и възможност за замъка Корвин, солна мина Турда и град Клуж-Напока
355
Цена на човек на ден: 105 лв/53.69 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 2.10-4.12Тръгване от: Бургас, Сливен, Ямбол, Стара Загора
Глобул Турс
Топ цена:
235
00лв
120
15
на човек
Уикенд през Октомври на остров Тасос: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на Кавала
2 грабнати 6247
Цена на човек на ден: 79 лв/40.39 € Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 10.10-12.10Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)