Обратно
Банско
Cornelia Deluxe Residence
През Август и Септември край Банско: Нощувка със закуска и вечеря, плюс релакс зона, от Хотел Cornelia Deluxe Residence
Възползвай се от последните снежни дни в планината, за да се насладиш максимално на пистите и всичко, което Банско може да ти предложи. Виж предложението на Cornelia Deluxe Residence!
Варианти на офертата: | ||
---|---|---|
Делничен пакет: 1 нощувка със закуска и вечеря в двойна стая | 90.00 лв/46.02 € на човек | Грабни |
Делничен пакет: 1 нощувка със закуска и вечеря в едноспален апартамент | 95.00 лв/48.57 € на човек | Грабни |
Уикенд пакет: 2 нощувки със закуски и вечери в двойна стая | 185.00 лв/94.59 € на човек | Грабни |
Уикенд пакет: 2 нощувки със закуски и вечери в едноспален апартамент | 200.00 лв/102.26 € на човек | Грабни |
Изхранване
Изхранването е на блок маса, а при по-малко от 20 гости - по сет меню.
За помещенията
• Двойна делукс стая - състои се от едно помещение с две отделни легла, които се събират като спалня, баня и тоалетна. Разполагат с кабелна телевизия, ел. кана, баня с душ или вана и сешоар. Помещенията са без балкон. Размерите на стаите са между 32 и 46 кв.м.
Максимален капацитет: 2 възрастни.
• Едноспален апартамент - състои се от 2 стаи: комфортна и просторна всекидневна с напълно оборудван кухненски бокс, маса за хранене с 4 стола, разтегателен диван и 32-инчов телевизор, отделна спалня с 2 единични легла или двойна спалня и телевизор, както и баня с душ кабина или вана и балкон с прекрасна гледка към планината. Размерите на апартаментите са между 56 и 66кв.м. Разположени са в сградата със SPA центъра и основния ресторант.
Максимален капацитет: 3 възрастни или 2 възрастни с 2 деца до 12 ненавършени години.
Максимален капацитет: 2 възрастни.
• Едноспален апартамент - състои се от 2 стаи: комфортна и просторна всекидневна с напълно оборудван кухненски бокс, маса за хранене с 4 стола, разтегателен диван и 32-инчов телевизор, отделна спалня с 2 единични легла или двойна спалня и телевизор, както и баня с душ кабина или вана и балкон с прекрасна гледка към планината. Размерите на апартаментите са между 56 и 66кв.м. Разположени са в сградата със SPA центъра и основния ресторант.
Максимален капацитет: 3 възрастни или 2 възрастни с 2 деца до 12 ненавършени години.
Настаняване с деца
• Дете до 6 ненавършени години се настанява безплатно с двама възрастни пълноплащащи, на база пакета.
• За дете от 6 до 12 ненавършени години, настанено с двама възрастни пълноплащащи, се доплащат на рецепция 45лв на ден, на база пакета.
• За дете над 12 години или трети възрастен на допълнително легло в апартамент с двама възрастни, се доплащат на рецепция 65лв на ден, на база пакета.
• За дете от 6 до 12 ненавършени години, настанено с двама възрастни пълноплащащи, се доплащат на рецепция 45лв на ден, на база пакета.
• За дете над 12 години или трети възрастен на допълнително легло в апартамент с двама възрастни, се доплащат на рецепция 65лв на ден, на база пакета.
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 1 Август до 30 Септември 2025г.
- Делничният пакет важи за настаняване в дните от Неделя до Четвъртък, а уикенд пакетът - в Петък.
- С предварителна резервация на: 089 99* **** (покажи) (Понеделник - Неделя: 09:00 - 19:00ч), или на е-mail: reservation@corneliahotel.com.
- Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая или едноспален апартамент - според избрания вариант, при настанени двама пълноплащащи.
- Настаняването в хотела е след 14:00ч, а освобождаването на помещенията - до 12:00ч.
- Домашни любимци не се допускат.
- Няма ограничение за броя ваучери на един клиент и комбинирането им, с цел удължаване на престоя.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Cornelia Deluxe Residence
Представяме ви едно изключително предложение почивка в Cornelia Deluxe Residence, край Банско, разположен в подножието на Пирин с уникална гледка към Ян Уснам Голф и планините Рила, Пирин и Родопи. Само на 10 минути от гр. Банско и ски пистите ще имате възможността да се насладите на уютна атмосфера, модерен интериор и перфектното обслужване.
Офертата е осигурена от СОЛД ООД, ЕИК: BG131464380 (Cornelia Deluxe Residence).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
През Август и Септември край Банско: Нощувка със закуска и вечеря, плюс релакс зона
9000лв / 4602€
Грабни ваучер
Офертата изтича след:
47:12:28
2грабнати ваучера
Още за разграбване:
Постановката с Асен Блатечки и Мария Сапунджиева "Запознай ме с вашите" на 27 Октомври, в Дом на културата "Борис Христов" - Пловдив
Топ цена: 28.00лв/14.32€
2 грабнати ваучера


Великолепната комедия "Горката Франция" на 17 Септември, в Лятно кино "Орфей" - Пловдив
Топ цена: 23.00лв/11.76€
98 грабнати ваучера


Моноспектакълът на Мариус Куркински "Нашенец" по Чудомир - на 17 Септември, в Античен театър - Пловдив
Топ цена: 10.00лв/5.11€
187 грабнати ваучера


Домашна детска торта с 20 парчета и фотодекорация по избор
Цена:
52.50лв 26.84€
75.00лв
38.35€
21 грабнати ваучера


Представлението "Рачков и жените" на 12 Ноември в Комплекс С.И.Л.А, Пловдив
Топ цена: 40.00лв/20.45€
118 грабнати ваучера


Kонцертът на Георги Христов "Господи, колко си хубава" на 18 Септември, в Летен театър - Пловдив
Топ цена: 25.00лв/12.78€
383 грабнати ваучера


Грижа за компютъра: конфигурация, изчистване на вируси, инсталиране на драйвери или операционна система или възстановяване на изтрити файлове
Цена:
14.99лв 7.66€
39.99лв
20.45€
8 грабнати ваучера


Изследване на щитовидната жлеза - TSH, FT3, FT4, ТАТ, МАТ
Цена:
45.00лв 23.01€
70.00лв
35.79€
382 грабнати ваучера


Doncho
5
Мястото е отлично за почивка. Стаите са прилични, без да са луксозни. Персоналът е любезен и отзивчив. СПА зоната е поддържана. Храната е добра.
Елена
5
Всичко беше прекрасно и отговаряше на очакванията !
Росен
5
Посещаваме хотела няколко пъти през годините, управата се смени няколко пъти. Според нашите изисквания, е много добър. Храната е изключително вкусна. Престоят ни беше 2 дни, с дете на 1, 10 г. Водата не е силно хлорирана, явно са разрешили проблема. В басейна и джакузито водата е топла, в джакузото даже гореща. СПА центъра е доста малък, за такава леглова база. Но хотелът е уютен, персоналът много вежлив и отзивчив. Храната е на блок маса, с достатъчно разнообразие
Ако имате други въпроси
Други подобни оферти