Отзиви от клиенти за Торти Cacao:
Всички оферти
Mariya 5
Жената беше изключително любезна, въпреки че и писах в извънработно време, за което се извиних. Изпратих и снимката на детето ми, която исках да бъде на тортата. Тортите са вкусни и винаги пресни. Поръчвала съм няколко пъти и ще продължавам. Благодаря!!!
Любезни и отзивчиви! Поръчваме за пореден път и тортата беше вкусна и прясна. Препоръчвам!
Много вкусна торта, коректно обслужване! Всичко беше супер от закупуването на ваучера, до изпълнението.
milena 5
Доволна съм от обслужването на Грабо.
Наложи ми се да анулирам веднъж и те много адекватно и на време реагираха.
Поръчвам от Торти Какао всяка година за рождените дни на децата и сме много доволни от любезното обслужване и красивите и вкусни торти.
Katq 5
Много години поръчвам от торти Какао и съм изключително доволна.
Поръчахме тортата 3дни преди рождения ден на дъщеря ни и тортата беше много вкусна,голяма и прясна.Не за първи път поръчваме от Торти Какао и ги препоръчваме!
Всичко беше на ниво - лесна поръчка, отлична комуникация, перфектно изпълнение. Тортата беше за втория рожден ден на сина ми и всички гости бяха възхитени от тортата. Препоръчвам!
За пореден път много вкусна и прясна торта
Тортата е точно такава, каквато исках да б де. Съобразили са се с всичко.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)