Много съм доволна от педикюра .За втори път се възползвам от услугата и препоръчвам с две ръце . Благодаря !
Много благодаря за прекрасният педикюр .маникюристката е мила внимателна ще посетя отново салона Препоръчвам салона.
Monika 5
Много красива прическа и добро обслужване.
Професионално отношение , отлично свършена работа!
Професионално отношение, без излишни приказки и навлизане в личното пространство като при повечето салони. Бърза и прецизна. Препоръчвам😊🎀💯
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)