Отзиви от клиенти за Stela Spasov:
Milena
5
Много съм доволни от снимките. И момичето е много приятно и предразполага да се застане зад обектива!
Кристина
5
Мила, прекрасна и изключителен професионалист! Нямам думи, с които да опиша колко съм благодарна и щастлива, че избрахме точно теб за нашия сватбен ден. Още от първата минута ни накара да се чувстваме спокойни, уверени и естествени, а това личи във всяка една снимка. Препоръчвам я от сърце! 😍❤️
Отговор от Stela Spasov · преди 5 месеца
Много благодаря за милите думи и доверието ❤️🙏🏻
Дияна
5
Сесията в дома ни се получи супер. Стела предразполага чудесно, няма излишно напрежение. Супер бързо обработи снимките ни и се съобрази с всичките ни изисквания. С удоволствие бихме повторили и препоръчали.
Кристина
5
Страхотно момиче, професионалист! Направи стархотни кадри и ни накара да се усмихнем! Много сме доволни!
Галина
5
Много съм доволна от отношението. Изключителен специалист. Има способността да предполага хората и да се чувстват удобно по време на фотосесията. Има внимание към детайлите.
Отговор от Stela Spasov · преди 9 месеца
Благодаря ти много! <3
Петя
5
Стела Спасов умее да създава спокойна и приятна атмосфера, което прави снимките естествени и красиви. Професионализъм и отношение, които вдъхват доверие!
Отговор от Stela Spasov · преди 9 месеца
Много благодаря! 🙏🏻
Анна
5
Много приятно се работи с нея, беше забавна фотосесия и много бързо си получихме и хубавите снимки. Пак бихме се обърнали към нея за фотосесия.
Отговор от Stela Spasov · преди 9 месеца
И за мен беше удоволствие ❤️ Благодаря за доверието!
Neli B.
5
Много приятна атмосфера и професионално отношение. Благодарим за фотосесията и бързата и безпроблемна реализация!
Отговор от Stela Spasov · преди 9 месеца
Благодаря за отзива, радвам се, че резултатите ви харесват! <3
ТЕОДОРА
5
Стела е истински професионалист с огромно внимание към детайла, което ни направи изключително добро впечатление. Нямаме търпение за следващата семейна фотосесия, за да запечата отново най-хубавите ни моменти! 🫶
Отговор от Stela Spasov · преди 9 месеца
Много благодаря за отзива и милите думи, очаквам следващата ни среща ❤️
Петя
5
Много търпеливо и професионално отношение. Препоръчвам на 100%.
Отговор от Stela Spasov · преди 9 месеца
Благодаря за доверието и че споделяте опита си с мен! Беше удоволствие ❤️
